trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 31, 2017, 04:07:37 pm »
Serio bawicie się w takie akcje? Anulować zamówienia dla złotówki czy tam dwóch złotych przy i tak 50% rabacie :roll:
Chyba mało kto tu kupuje 1 komiks ;).
A tak poważnie różnica między 27% a 34-35% to nawet przy komiksach za 40 zł - 3zł, przy komiksach z okładkową 100 zł 7-8 zł. Pomnóż to sobie przez powiedzmy 10 komiksów (a przecież niektórzy kupują więcej)...


Ja osobiście odpuściłem w ogóle na razie komiksy za 90 zł i powyżej (a nad Sandmanem za 80 zł się zastanawiam) - w takiej samej cenie będę mógł kupić na mestro lub w bonito (jak ktoś dobry udostępni swoje dodatkowe rabaty na jedno większe zamówienie), więc nie chce mi sie czasu marnować na zamawianie pojedynczo każdej pozycji, a potem ewentualną anulację i zamawianie jeszcze raz z lepszym rabatem... a może im mniej się zamówi tym większa szansa, że rabat podskoczy.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 31, 2017, 04:51:48 pm »
Po pierwsze w Merlinie nie opłaca się brać komiksów za stówę czy ponad bez dodatkowych kodów. A te tańsze do 40 zł (Marvel Now, Rebirth) wychodzą i tak z rabatem ponad 50%. W życiu nie bawiłbym się w zamawianie tego teraz z myślą, że jak będzie taniej to anuluję zamówienie numer jeden i zaraz zrobię kolejne.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 02, 2017, 06:29:36 am »
Czy ktoś dostał już "Anastazję" z merlina? U mnie ciągle wisi w realizacji, mimo że reszta Kultury Gniewu z tego dniu już stoi na półce.
A z innej beczki - skończyła się promocja z Visa Checkout na ravelo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2017, 07:32:00 am wysłana przez muaddib85 »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 02, 2017, 09:52:51 am »
Mi w merlinie jedną pozycję anulowali, a teraz wisi cały czas Daredevil. Mam nadzieję, że i jego mi nie anulują.

Offline Talvi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 02, 2017, 10:19:54 am »
Czy ktoś dostał już "Anastazję" z merlina? U mnie ciągle wisi w realizacji, mimo że reszta Kultury Gniewu z tego dniu już stoi na półce.
A z innej beczki - skończyła się promocja z Visa Checkout na ravelo.
Może jeszcze nie dostali, bo komiks z drukarni do wydawcy dotarł dopiero w sobotę, na Targi Książki.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 02, 2017, 11:05:20 am »
Mi w merlinie jedną pozycję anulowali, a teraz wisi cały czas Daredevil. Mam nadzieję, że i jego mi nie anulują.

Sami z siebie Ci anulowali? Co to za pozycja?  Mi również Daredevil oraz Gotham Central wisi. Pisałem do nich to odpisali, że jest spakowany do wysłania i czekają na przewoźnika. Już drugi dzień czekają.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 02, 2017, 11:10:26 am »
Potwierdzam: Kawa Zombo bez folii
Potwierdzam: GC i DD wisi.

W merlinie zamawiam też książki dla dzieci i w tym tygodniu wszystko przychodzi zapakowane... w biały stretch. Bez kartonu. Może im kartony wyszły i grubszych komiksów nie wysyłają w folii, bo byśmy ich w tym merlinie zeżarli :D

Offline Talvi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 02, 2017, 11:14:52 am »
A ja Daredevila i GC odebrałam we wtorek (w kartonie) - może za mało dostali albo faktycznie czają na kartony?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 02, 2017, 11:16:59 am »
To ja mam chyba niewiarygodne szczęście. Zarówno "Daredevil" jak i ostatnie "Gotham Central" doszły do mnie z Merlina w piątek, a zostały wysłane w dniu premiery.
Ze wszystkich komiksów zamówionych z ostatniego pakietu opóźniony był tylko "Hawkeye", który i tak dość szybko, bo w czwartek, został wysłany.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 02, 2017, 11:36:52 am »
Sami z siebie Ci anulowali? Co to za pozycja?  Mi również Daredevil oraz Gotham Central wisi. Pisałem do nich to odpisali, że jest spakowany do wysłania i czekają na przewoźnika. Już drugi dzień czekają.

Książka, która była w przedpremierze jak Daredevil - napisali, że z jakichśtam względów nie będą jej mieć w sklepie. Wątpię, aby taki numer wywinęli z Daredevilem, ale...

GC też zamawiałem i przyszło mi w poniedziałek.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 02, 2017, 01:33:39 pm »
Brak zapowiedzi listopadowych od Egmontu na merlin.pl zaczyna być frapujący.  :smile:

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 02, 2017, 07:14:48 pm »
Brak zapowiedzi listopadowych od Egmontu na merlin.pl zaczyna być frapujący.  :smile:


Może w ten sposób nabijają licznik odwiedzin?


Ciekawe czy za kilka miesięcy Merlin zmieni właściciela, toż to najlepszy sklep Internetowy, tysiące paczek, setki tysięcy odwiedzin  :badgrin: .

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 02, 2017, 07:37:14 pm »
Wydaje mi się, że z Merlina zniknęły również Żywe Trupy t.27  :???:

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 02, 2017, 08:11:22 pm »
Mi w merlinie jedną pozycję anulowali, a teraz wisi cały czas Daredevil. Mam nadzieję, że i jego mi nie anulują.
A ja właśnie dostałem maila z merlina, że Daredevil do mnie wyleciał :smile: Czyli zasoby uzupełnili, mam nadzieje, że zapasy w kartony też. I jak to mówią - lepiej późno niż wcale - no to będzie akurat na... poniedziałek  :roll:

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 02, 2017, 08:30:32 pm »
Wczoraj zamówiony Daredevil i GC4. Oba dziś wysłane.

 

anything