trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 712007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 20, 2017, 09:01:18 pm »
No to się pochwalę - chyba mój rekord zakupowy  :smile: Nowy Daredevil za 43 zł (jakieś 64% mniej, ale jakbym wziął coś tańszego byłoby procentowo jeszcze lepiej - rekord jest do pobicia  :biggrin: )
Jak to zrobiłem napiszę w wątku do tego przeznaczonym, gdzie nie każą się chwalić, a jedynie podawać suche fakty  :wink:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 20, 2017, 09:10:11 pm »
Skąd ten rabat? Miałeś jeszcze kod z poprzedniej merlinowej promocji?

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 20, 2017, 09:11:43 pm »
No to się pochwalę - chyba mój rekord zakupowy  :smile: Nowy Daredevil za 43 zł (jakieś 64% mniej, ale jakbym wziął coś tańszego byłoby procentowo jeszcze lepiej - rekord jest do pobicia  :biggrin: )
Jak to zrobiłem napiszę w wątku do tego przeznaczonym, gdzie nie każą się chwalić, a jedynie podawać suche fakty  :wink:


Czekam z niecierpliwością   :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 20, 2017, 09:22:03 pm »
.... promocja z kuponem allegro.
Niestety już zakończona, trwała raptem 3 dni, nie zdążyłem. :???:

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 20, 2017, 09:31:56 pm »
No to się pochwalę - chyba mój rekord zakupowy  :smile: Nowy Daredevil za 43 zł (jakieś 64% mniej, ale jakbym wziął coś tańszego byłoby procentowo jeszcze lepiej - rekord jest do pobicia  :biggrin: )


Z ciekawości spojrzałem na swoje arkusze i max miałem 69% na blueberry kiedyś :P.


Co ciekawe, jak sobie tak spojrzę to większość wydań od Sideca mam 60%+ obniżki, co jedynie potwierdza, że tytułów tego wydawnictwa nie warto zamawiać zbyt wcześnie. Ze 2 razy do roku jest okazja na tani masowy zakup.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 20, 2017, 09:36:27 pm »

Z ciekawości spojrzałem na swoje arkusze i max miałem 69% na blueberry kiedyś :P.

Będę musiał wziąć coś okładkowo tańszego, żeby Cię "pobić"  :wink:
Lubię takie "rywalizacje"  :biggrin:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 20, 2017, 09:52:31 pm »
W Merlinie pojawiły się trzy pozycje Kultury Gniewu.
Bajka na końcu świata tom 2
Anastazja
Powstanie
Przy drugiej pozycji oczywiście rabat 7% do zastosowania.
Przypominam, że rabat kończy się dzisiaj.
Osoby posiadające Planetplus mogą odjąć jeszcze 3%.

Do tego poza Hulkiem dzisiaj jeszcze Relax spadł do 34% podstawy. Czekam jeszcze na Lanfeusta :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 10:30:11 pm wysłana przez mappy »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 20, 2017, 11:01:06 pm »
Dobra ryzyk fizyk drugi tom Deadpool Classic wylądował w zamówieniach, taniej nie będzie a w końcu się przekonam, czy te zachwyty nad runem Kelly'ego są przesadzone czy nie.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 20, 2017, 11:17:20 pm »
No to rzekło się (co do rywalizacji)  :wink:
18 zł za Relax 2 (ponad 77%)
Brawo ja  :biggrin:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 21, 2017, 09:50:57 am »
Ktoś się orientuje o jakichś większych promocjach na bonito lub fantastycznych światach? W przyszłym miesiącu chciałbym zakupić pakiecik około metabaronowych tytułów od Scream. Gdzie by wyszło najkorzystniej?
Pozycje od Scream schodzą dosyć długo więc lepiej poczekać na dobry rabat. Ostatnio dochodziły nawet do 44%. Osobiście zawsze biorę powyżej 40%.
Przy droższych tytułach najkorzystniej będzie w Mestro i Dobre-ksiazki. Można jeszcze zobaczyć jaki rabat będzie w Merlinie z Masterpassem.
W Bonito skończyła się promocja i jest teraz w Aros. Ponownie będzie z dużym prawdopodobieństwem od 4.11.2017.

Offline nazareth

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 21, 2017, 10:00:32 am »
Ktoś się orientuje o jakichś większych promocjach na bonito lub fantastycznych światach? W przyszłym miesiącu chciałbym zakupić pakiecik około metabaronowych tytułów od Scream. Gdzie by wyszło najkorzystniej?
W sumie to pytanie powinno paść tutaj.
Więc i odpowiedzi też.

Promocja na Bonito skończyła się wczoraj. Pewnie niedługo zacznie się na Arosie albo wrzucą na Facebooku Bonito jakiś kod zniżkowy.

Na fantastycznych światach był ostatnio kod zniżkowy (jak podano parę postów wstecz) - nie wiem, czy jeszcze działa.
Działa. Do jutro do północy.
http://fantastyczneswiaty.pl/najnowszy-kod-rabatowy-na-6!!!-n_83.html

Co więcej dodali wczoraj najnowszą Muchę i jest też Kurc.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 21, 2017, 05:48:55 pm »
na melinie pojawil sie Thorgal z 8 listopada. Moze tez pojawia sie pozostale wydania z tej daty egmontu

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 21, 2017, 11:13:34 pm »
Dobra ryzyk fizyk drugi tom Deadpool Classic wylądował w zamówieniach, taniej nie będzie a w końcu się przekonam, czy te zachwyty nad runem Kelly'ego są przesadzone czy nie.
Trzeba było się wcześniej zapytać. Gorąco bym Ci to odradził i miałbyś kasę na inne zakupy :roll:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 22, 2017, 05:04:28 pm »
Gdzie kupujecie Non Stop Comics? Da radę wyciągnąć więcej niż 35%? Księgarnia Livro ma 35% na parę tytułów ale nigdy tam nie zamawiałem.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 22, 2017, 05:25:45 pm »
Gdzie kupujecie Non Stop Comics? Da radę wyciągnąć więcej niż 35%? Księgarnia Livro ma 35% na parę tytułów ale nigdy tam nie zamawiałem.
merlin.pl chyba przebija wszystkich jezeli chodzi o komiksy ponizej 50 PLN. Wez pod uwagę ze zazwyczaj masz darmową przesyłkę.

 

anything