trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2017, 11:10:50 am »
W koszyku, pod:
Posiadasz kod promocyjny? Kliknij tutaj

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2017, 11:11:16 am »

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 18, 2017, 11:13:55 am »
Jaki wallet - mpaywallet czy upaid polecacie? Czym się one różnią? To à propos promocji w merlinie.

Nie wiem czym one się różnią, ale ja zdecydowanie polecam mPay. Oczywiście były czasami drobne problemy, np. jedno zamówienie wisiało mi nie opłacone przez cały dzień, ale wszystkie usterki zostały ostatecznie usuwane. Jak są problemy z jakąś płatnością to cierpliwie czekałem i po jakimiś czasie wszystko było w porządku.

Na upPaid próbowałem się zalogować, ale mi się nie udało. Wysyłałem maila do ichniejszego BOK-u, otrzymałem nawet odpowiedź (potrzebowali jakiś dodatkowych informacji), a potem już żadnego odzewu i sobie darowałem.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2017, 11:15:48 am »
Bessęsu ten wątek z komentarzami do ofert. Burdel nie burdel, gdyby nie 10 stron ochów i achów o masterpassie w merlinie i zamówień na 37 komiksów, to suchym faktem bym się w życiu nie zainteresował. Po prostu ta promocja jest gruba, że warto o tym bębnić

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2017, 11:25:01 am »
Do kiedy jest ta promocja?

Offline chch

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 18, 2017, 11:26:35 am »
Bessęsu ten wątek z komentarzami do ofert. Burdel nie burdel, gdyby nie 10 stron ochów i achów o masterpassie w merlinie i zamówień na 37 komiksów, to suchym faktem bym się w życiu nie zainteresował. Po prostu ta promocja jest gruba, że warto o tym bębnić


Teraz poczytasz ochy i achy w tym temacie, też mi różnica...


Ja pomysł popieram, też miałem problemy z odnalezieniem suchych faktów o danej promocji.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 18, 2017, 11:27:52 am »
Do kiedy jest ta promocja?
az sie limit wyczerpie 33 tysiace zamowien, chociaz pierwotna wersja byla do 7500 pozniej zwiekszyli do 33 tys. moze jak sie bedzie zbizac ku koncowi to znowu zwieszką. oby do grudnia starczylo

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 18, 2017, 11:28:28 am »
Do kiedy jest ta promocja?


do grudnia albo wyczerpania kodów promocyjnych

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 18, 2017, 11:36:18 am »
Merlin: Wallet juz chyba dziala, bo wlasnie dokonalem 4 platnosci pod rzad bez zadnych problemow.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 18, 2017, 11:46:20 am »
Potwierdzam, upaid wallet mi też działa.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 18, 2017, 12:14:24 pm »
Gdzie/w którym momencie przy okazji transakcji w Merlinie można wprowadzać kod na dodatkowy rabat (BEZGOTOWKI)??
Od razu po kliknięciu "przejdź do koszyka".
kbk

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 18, 2017, 01:52:27 pm »
Dzięki Pany - nie zauważałem tego dyskretnego komunikatu. ;)

BTW: Masterpass BZ WBK już też śmiga.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 18, 2017, 01:58:17 pm »
Bessęsu ten wątek z komentarzami do ofert. Burdel nie burdel, gdyby nie 10 stron ochów i achów o masterpassie w merlinie i zamówień na 37 komiksów, to suchym faktem bym się w życiu nie zainteresował. Po prostu ta promocja jest gruba, że warto o tym bębnić
Ja nie twierdzę, że nie warto o tym bębnić. Wręcz przeciwnie.

A że, jak zauważyłeś, ochów i achów było na ponad 30kilka stron to fajnie, że ten wątek został wydzielony.
Teraz wszelkie uwagi, pytania i ewentualne skargi będą omawiane w jednym miejscu. A sporo ich było, bo ciągle coś z tą promocją się dzieje.
Można nawet temat wątku zmienić na komentarze do promocji Merlina - wtedy wyraźnie zostanie podkreślona ta promocja :)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 18, 2017, 02:06:52 pm »
Również potwierdzam płatności przez Wallet.
Dorzuciłem parę Thorgali w twardej :roll: 13,30zł sztuka...
Dzisiaj znowu ceny inne niż po wejściu w daną pozycję. Za to nieźle pojechali z tym rabatem podstawowym 35%-38%.
Jak już ktoś wspominał to niezłe zderzenie z rzeczywistością będzie po tej promocji.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 18, 2017, 07:40:47 pm »
Na fantastycznych  BBPO w preorderze na grudzień 35% plus kod rabatowy 6%  I mamy 41% normalnie jak w dyskontach ale po tygodniach  od premiery  :biggrin:

Ileż razy można popełniać ten błąd?

 

anything