Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 320143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

• Szafarz bracki
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2955 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:31:29 pm »
Ja mam inne doświadczenia. Jeśli mają mieć chociaż dzień opóźnienia, to zawsze dostaję maila (np. wczoraj), że przepraszają i zrealizują w kolejnym dniu roboczym. Na jakieś 350 kupionych u nich pozycji, zawsze miałem komplet zamówienia.
O opóźnieniach (jednodniowych) zawsze informują - to fakt.
Zamówiłem w grudniu i styczniu bodajże 4 paczki. W dwóch z nich brakowało zamówionych pozycji (w jednym zamówieniu jednej, w drugim dwóch tytułów). Nie zostałem jednak w żaden sposób o tym poinformowany. W pierwszej przesyłce brakowało jednej pozycji (dowiedziałem się dopiero po odebraniu przesyłki i mailu do Bonito z prośbą o wyjaśnienia), w drugim zamówieniu "braków" miałem dwa tytuły (dowiedziałem się o tym chwilę po wydrukowaniu etykiety na paczkę, bo mój bank poinformował mnie o zwrocie środków na konto).
Jednocześnie widzę, że w moim przypadku coraz częściej trafiają mi się stłuczone pozycje. Może wynika to z szybkiego pakowania. Nie wiem. I przez to coraz więcej zabawy z "reklamacjami" z mojej strony. Fakt - uznają reklamacje i wymieniają pozycje.
Całość obsługi tłumaczę sobie tym, że ostatnio mieli dużo zamówień i pewnie przez to obsługi klienta u nich zaczęła leżeć. Mam nadzieję, że wrócą do formy sprzed pół roku i nie będę miał już żadnych niespodzianek.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

• Czeladnik
« Odpowiedź #2956 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:56:49 pm »
To słabo, że mają takie wpadki. Może ich coraz większy rozrost spowodował spadek jakości.

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #2957 dnia: Styczeń 19, 2019, 03:09:59 pm »
Taka wpadka może zdarzyć się wszędzie. Jednego dnia w McDonaldzie zostaniesz obsłużony miło, drugiego dnia przez inną osobą bardziej protekcjonalnie. I zapewne w Bonito jedna osoba się przyłoży i wyśle maila a inna n innej zmianie nie. Czynnika ludzkiego nigdy nie da się wyeliminować niezależnie od couch-owskich dyrdy**ł o relacjach firma-klient.

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2958 dnia: Styczeń 19, 2019, 06:19:35 pm »
W bonito od czasu upadku paczki w Ruchu odbieram osobiście, praktycznie co tydzień, i nigdy takiego problemu nie miałem, zresztą w Egmoncie też dotąd takiego badziewia nie doświadczyłem. Zawsze ktoś mnie informował, pytali czy wysyłać to, co jest, czy też poczekać, aż skompletują całość.
Oby ten trend się szybko skończył. Nerwowy jestem ostatnio  ;-) i takie gie potrafi mi humor zepsuć na czas dłuższy

Offline Gazza

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2959 dnia: Styczeń 21, 2019, 07:46:12 am »
Ogólnie chyba większość dyskontów nie doszła jeszcze do pełni "formy". Moja reklamacja w Mestro (tuż przed świętami) do dziś jeszcze nie doczekała się finału. Korespondencja z sklepem również ciągnie się jak nigdy przedtem...

Offline bambule

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #2960 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:20:42 am »
30% na wszystkohttps://egmont.pl/cały czas do -60% na wyprzedażyhttps://egmont.pl/wyprzedaz

Fajnie, ale znowu komuś coś się pomieszało, nie ma rabatu - 30% na wszystko pozostałe :/

Offline maaagdalenka

• Czeladnik
« Odpowiedź #2961 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:24:06 am »
AAAa... dzięki za info!

Już poprawione!

Offline Mruk

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #2962 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:24:43 pm »
W Empiku rabat 24 zł przy zamówieniu min. 124 zł. Kod BLUEMONDAY. Tylko dzisiaj.
Działa na prasę, a więc w założeniu również na kolekcje.

Dzięki.

Uzupełniłem braki w czołówce listy WKKDC, którą przygotowano pod kierunkiem SkandalistaLarryFlynta, w tym "Człowieka, który się śmieje", którego już chyba trudno dostać gdzie indziej.

Szkoda, że kod działa tylko na jedno zamówienie.

Online muaddib85

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #2963 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:04:39 am »
[/size]Mamy nowy kod, który obniży ceny o dodatkowe 7%!Ważny do jutra, 23 stycznia, do godziny 23:59.Kod: MILLER

Rozumiem, że chodzi o KBoom?

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2964 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:16:01 am »
Dostałem odpowiedź od egmontowskiego DOK- przeprosili, ale niewielka to pociecha...

"W trakcie kompletacji okazało się iż ten tytuł jest defektem, dlatego magazyn nie wysłał go do Pana.

Niestety nie posiadamy w tej chwili egzemplarza pełnowartościowego żeby dosłać.

Przepraszamy za zaistniała sytuacje ."

Także uwaga na Egmont i zamówienia u nich, bo może się okazać, że zamawiacie np. komplet  składający się z 12 części, a przyjdzie wam jedynie ostatni tom... Kurde, gdyby mnie poinformowali, zamówiłbym gdzie indziej, a teraz i tam nie ma.
"Kolega nie ma pańskiego płaszcza" mi się przypomniało :)

Pani Maaagdalenko, może pani wspomni we fabryce, że warto by informować klienta o niemożności skompletowania zamówienia.

PS- "kompletacja", mimo że istnieje w słowniku, nadal gryzie mię w oczy :/ Nie lepiej "w trakcie kompletowania"?

Offline robbirob

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #2965 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:18:18 am »
Rozumiem, że chodzi o KBoom?
Nie, do Fantastycznych Światów.
Już dodałem za kolegą w odpowiednim wątku.

Offline maaagdalenka

• Czeladnik
« Odpowiedź #2966 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:25:46 am »
Dostałem odpowiedź od egmontowskiego DOK- przeprosili, ale niewielka to pociecha...

"W trakcie kompletacji okazało się iż ten tytuł jest defektem, dlatego magazyn nie wysłał go do Pana.

Niestety nie posiadamy w tej chwili egzemplarza pełnowartościowego żeby dosłać.

Przepraszamy za zaistniała sytuacje ."

Także uwaga na Egmont i zamówienia u nich, bo może się okazać, że zamawiacie np. komplet  składający się z 12 części, a przyjdzie wam jedynie ostatni tom... Kurde, gdyby mnie poinformowali, zamówiłbym gdzie indziej, a teraz i tam nie ma.
"Kolega nie ma pańskiego płaszcza" mi się przypomniało :smile:

Pani Maaagdalenko, może pani wspomni we fabryce, że warto by informować klienta o niemożności skompletowania zamówienia.

PS- "kompletacja", mimo że istnieje w słowniku, nadal gryzie mię w oczy :/ Nie lepiej "w trakcie kompletowania"?

Temat defektów już poruszyłam
To jeszcze ogon noworocznej inwentaryzacji, ale już ogarniamy

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2967 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:05:07 pm »
Defekt czy nie defekt, tu głównie chodzi o brak poinformowania klienta o sytuacji.

I może jeszcze jedno do poprawy- mejl o wysłaniu paczki dotarł wczoraj, czyli trzy dni po jej odebraniu.

Czuwaj!

Offline maaagdalenka

• Czeladnik
« Odpowiedź #2968 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:05:55 pm »
wiem wiem, zgłoszone, walczymy

Offline history

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #2969 dnia: Styczeń 23, 2019, 07:57:17 am »
Bardzo niskie ceny ma również czytam.pl
Według mnie też dobrze pakują, ja dostałem przesyłkę w paczce i wolne przestrzenie były wypełnione folią bąbelkową plus wypełniacze.
Mam tam teraz -3% dodatkowo a niedługo będę miał więcej.
Jeżeli do każdej pozycji w adresie www dodacie "-ceneo" to dodatkowo macie niższą cenę, nie trzeba nawet szukać na ceneo bo nie wszystko jest. Razem z tym kodem dużo pozycji ma bazowo -42% i nawet więcej niektóre do -50%.
Na przykład: https://czytam.pl/k,ks_773089,Stulecie-Winnych-Bestsellerowa-trylogia-Albena-Grabowska.html bazowo mają -43%
Dajemy: https://czytam.pl/k,ks_773089,Stulecie-Winnych-Bestsellerowa-trylogia-Albena-Grabowska-ceneo.html i już mamy -51%, plus od tego -3%. Od odpowiedniej kwoty jest też darmowa wysyłka.

Ja polecam i jakby ktoś np. z Krakowa chciał łączyć zamówienia to zachęcam, mogę też złożyc osobne zamówienie.