trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2865 dnia: Grudzień 29, 2018, 04:05:00 pm »
Ależ Kurc i NSC wywiało z Bonito.... brak praktycznie każdej pozycji z tych wydawnictw. Dziwne bo Kurc był tylko na 20% rabacie

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2866 dnia: Grudzień 29, 2018, 04:28:14 pm »
Podobnie z nowościami z Egmontu. Więc chyba czyszczenie magazynów jednak w bonito przebiega prawidłowo ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2867 dnia: Grudzień 29, 2018, 07:06:03 pm »
Podobnie z nowościami z Egmontu. Więc chyba czyszczenie magazynów jednak w bonito przebiega prawidłowo :wink:


Taka np. Rękawica nieskończoności zniknęła zarówno z Bonito i Egmontu.

Offline janjedlikowski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2868 dnia: Grudzień 30, 2018, 11:11:31 am »
No mam nadzieję, że bonito uzupełni braki magazynowe po nowym roku. Ja z zakupami jeszcze nie dotarłem do grudnia, tyle tego wychodzi.

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2869 dnia: Grudzień 30, 2018, 12:30:13 pm »
W egmoncie mają inwenture do 7 stycznia, mogą nie zdążyć uzupełnić braków 

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2870 dnia: Styczeń 03, 2019, 10:40:57 am »
nie wiem w jaki sposób empik nalicza zniżki z okazji racji zakupów z wyprzedaży i masterpassa, ale wydaję mi się, że dość hojnie...zamówiłem wczoraj 3 komiksy - the goon tom 1, kinderland oraz Łasucha - tom 2. łączna cena okładkowa 290PLN, ja zapłaciłem 74PLN... robiłem 3 oddzielne zamówienia, the goon wyszedł za 22pln (uwzględniając kod z Masterpassa), Łasuch 31pln (bez żadnego dodatkowego kodu) Kinderland 21pln (bez żadnego dodatkowego kodu). Zakupy z wyprzedaży robiłem jedne na empik.com a drugie w salonie, więc tak jak pisałem nie wiem jak naliczają zniżki ale zdecydowanie korzystnie...zgadza się napewno ilość korzystania z promo, bo po 3 zamówieniach zniżki zniknęły. Dodam, że wszystkie komiksy zostały już do mnie wysłane.

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2871 dnia: Styczeń 03, 2019, 11:38:56 am »
Nie wiem jak to zrobiłeś, ale nie trzyma to się kupy...i nijak ma się do cen tych komiksów na empik.com.
Nocy Matko Dnia

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2872 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:14:15 pm »
był to błąd empiku. przy pojedynczych zakupach naliczalo dodatkowy rabat jak przy wyprzedazy plus 10 zł za zakupy pow. 50 zł. Sambre 39,99, goon 41,99, ludzie północy 3 36,99.
niestety już nie działa
znów można było przyjanuszowac

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2873 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:49:05 pm »
był to błąd empiku. przy pojedynczych zakupach naliczalo dodatkowy rabat jak przy wyprzedazy plus 10 zł za zakupy pow. 50 zł. Sambre 39,99, goon 41,99, ludzie północy 3 36,99.
niestety już nie działa
znów można było przyjanuszowac
czy wszystkie takie sytuacje to "januszowanie"? ja szczerze mówiąc w momencie zakupu nie orientowałem się ile zakupów ostatnio robiłem akurat na empiku, za ile i czy były to przedmioty z wyprzedaży, szczególnie, że z mojego konta na empiku korzysta też żona, sprawdzałem to dopiero później. Fakt, zniżka wyglądała podejrzanie atrakcyjnie, nawet na kumulację jakiś masterpasów, promocji, zniżek za zakupy z wyprzedaży itp ale stwierdziłem, że jak to błąd to najwyżej anulują i tyle. Nie anulowali, komiksy w drodze, no cóż. Jak to czyni ze mnie janusza to trudno, wrzuciłem to info tutaj w nadziei, że może komuś tez się tak ładnie naliczy, jak to błąd i już naprawiony to sorry.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2874 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:19:28 pm »
Nie sądzę, żeby kolega @wazon miał do Ciebie jakieś pretensje, tym bardziej że z jego postu wynika, że prawdopodobnie również skorzystał z tej "promocji". Zresztą ja zrobiłbym tak samo  :biggrin: . Taka firma jak Empik na tym nie zbiednieje.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2875 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:47:11 pm »
W takich sytuacjach "januszowanie" to płacz jakby okazało się że Empik anulował zamówienie i komiksów nie wysłał.

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2876 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:54:28 pm »
Nie wiem czy to był błąd, generalnie od każdego zamówienia powyżej 50 zł naliczało 50 zł rabatu.
Dla przykładu 1 tom Daredevila Millera cena okładkowa 69,99, cena sprzedażowa w empiku 51,99, cena po rabacie 1,99
I jak pisał kolega louie.cyphre trzykrotnie można skorzystać.
Może jeszcze działa.
Ci pozbawieni "skrupułów" niech próbują  :shock:

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2877 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:01:51 pm »
Nie wiem czy to był błąd, generalnie od każdego zamówienia powyżej 50 zł naliczało 50 zł rabatu.
Dla przykładu 1 tom Daredevila Millera cena okładkowa 69,99, cena sprzedażowa w empiku 51,99, cena po rabacie 1,99
I jak pisał kolega louie.cyphre trzykrotnie można skorzystać.
Może jeszcze działa.
Ci pozbawieni "skrupułów" niech próbują  :shock:
Skąd dowiedziałeś się o tym błędzie ? Dlaczego dziś dopiero o tym piszecie ? Ty nie kupowałeś pomimo błędu ?

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2878 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:06:12 pm »
Skąd dowiedziałeś się o tym błędzie ? Dlaczego dziś dopiero o tym piszecie ? Ty nie kupowałeś pomimo błędu ?
O promocji dowiedziałem się pół godziny temu z postu louie.cyphre
.... tak, jestem pozbawiony skrupułów.

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2879 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:18:10 pm »
Skąd dowiedziałeś się o tym błędzie ? Dlaczego dziś dopiero o tym piszecie ? Ty nie kupowałeś pomimo błędu ?
ja napisałem dopiero dzisiaj o tym, gdyz dzisiaj dostalem potwierdzenie nadania przesyłek, wczesniej nie wiedzialem czy to błąd i czy nie zostanie to anulowane. zamówienie składałem wczoraj.