Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2670 dnia: Październik 17, 2018, 09:06:02 am »
do usunięcia
seczytam.blogspot.com

Offline tomb

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2671 dnia: Październik 17, 2018, 09:28:26 am »
A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:
Ja w zasadzie tylko nadrabiałem tyły - znalazłem tylko potwierdzenie mojej tezy, że gdyby było taniej, wydawałbym więcej. Bo 10 razy się zastanowię, zanim wydam na komiks 25 zł, a wydać 10-12 już dużo łatwiej. I tak kupiłem - odwiecznego na liście zakupów - całego Durango, uzupełniłem Lucka, zdecydowałem, że kontynuuję kilka serii (np. Najemnika) i spróbowałem paru nowości, z zakupem których bym zwlekał (np. nowy Szneider). Ale też powstrzymałem się z wieloma zakupami (np. nic z DC i Marvela, bo skoro nie wchodzę w to, to nie wchodzę i już).Duża część czytana na bieżąco - z wyjątkiem książek, których zapasy przekroczyły granice zdrowego rozsądku, przyznaję.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 09:51:37 am wysłana przez tomb »

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2672 dnia: Październik 17, 2018, 10:39:52 am »
Nie no, to jest szaleństwo. Ja nawet na siłę nie znalazłbym 300 pozycji, jak użytkownik history :P I tak zamawiałem dużo paździerzy, których pewnie nigdy nie otworzę  :lol:

"Jak dowodzą badania materializm zdecydowanie pogarsza nasze zdrowie psychiczne i poczucie szczęścia"
Polecam Minimalizm - dokument na Netflixie

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2673 dnia: Październik 17, 2018, 02:44:19 pm »
W sumie 48, w międzyczasie jeszcze 3 tomy BBPO z mestro, najgorszy syf kupiony na tej promce to Thunderbolts 1, najlepsze chyba Tyler Cross 1, BBPO 3 tom i Invincible 1.

Offline LucasCorso

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2674 dnia: Październik 17, 2018, 02:50:31 pm »
Ja kupuję całe mnóstwo komiksów, które laduję na półce do tzw przeczytania (jak to mawiał mój kolega Adam) "zaś potem" więc doskonale rozumiem część osób tutaj.

Natomiast obserwujcie czsem śmietniki na Jeżycach w Poznaniu, bo moment, w którym kupię sobie komiks na którego zakup nie planowałem i/lub nie miałem ochoty tylko z tego powodu, że gdzieś była na niego promocja to będzie niemalże ten sam moment, w którym zacznę wyp$%&rzać te kilka tysięcy komiksów co mam na pólkach do śmietnika
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2675 dnia: Październik 17, 2018, 03:07:27 pm »
Wszelkie promki tylko powiększają moją półkę "do przeczytania", na której lądują tytuły, których bez ekstra promocji pewnie bym nawet nie brał pod uwagę...

Muszę rozważyć zmianę trasy z "kieratu" do domu, bo Jeżyce mam prawie po drodze...Tylko daj znać chociaż w przybliżeniu kiedy.... ;)

Offline LucasCorso

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2676 dnia: Październik 17, 2018, 03:11:06 pm »
Jeśli dam to pewnie gdy ochłonę... Więc jak ktoś je wcześniej zgarnie to nie moja wina...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2677 dnia: Październik 17, 2018, 03:33:19 pm »
Ja ze swoimi skromnymi 40 zamówieniami (z czego kilkanaście dla kolegi z forum), to cienki bolek jestem. Ale polska lista must have wyczyszczona.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Dembol_

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2678 dnia: Październik 17, 2018, 03:49:15 pm »
Kupiłem 11 pozycji. Chyba wszystkie poza nowym BBPO już przeczytałem. Nie mam miejsca na półkach (w szufladach, szafach, regałach też, powoli atakowana jest kanapa), żeby kupować komiksy tylko ze względu na niską cenę.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2679 dnia: Październik 17, 2018, 04:16:31 pm »
Ponad 100 z ravelo i jakieś 30 z pwn komiksów i kilkanaście książek (m.in podręczniki do szkoły).I tak chciałem to wszystko kupić, natomiast kończę z kupowaniem prawie wszystkiego, bo miejsca już brak (właśnie wyniosłem do piwnicy kolekcję płyt CD, przecież te małe półeczki wystarczą na moje mangi  :wink: ) a przeczytam to wszystko chyba na emeryturze (jeśli jeszcze będę coś widział  :wink: )

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2680 dnia: Październik 17, 2018, 04:50:52 pm »

kończę z kupowaniem prawie wszystkiego, bo miejsca już brak (właśnie wyniosłem do piwnicy kolekcję płyt CD, przecież te małe półeczki wystarczą na moje mangi  :wink: )
Ja tam znalazłem jakoś rok temu dodatkowe miejsce - wyrzuciłem łóżko na środek pokoju, przez co zyskałem wolne ściany regałoprzyległe :D Zmieściło się ponad 12 metrów półek. Ale już znowu odczuwam brak miejsca.
seczytam.blogspot.com

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2681 dnia: Październik 17, 2018, 05:02:43 pm »
Ale już znowu odczuwam brak miejsca.
Właśnie, przecież to jakieś perpetum mobile  :roll:

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2682 dnia: Październik 18, 2018, 07:11:13 am »
Jeśli dam to pewnie gdy ochłonę... Więc jak ktoś je wcześniej zgarnie to nie moja wina...
Just kidding! ;) ale Dąbrowskiego jeżdżę, to fakt...

Nie mam miejsca na półkach (w szufladach, szafach, regałach też, powoli atakowana jest kanapa), żeby kupować komiksy tylko ze względu na niską cenę.
Też mam ten problem, a ze względu na niską cenę kupiłem chyba tylko raz - z myślą o prezencie gdy potencjalny czytelnik podrośnie bo jeszcze za wcześnie dla niego na takie klimaty.
Na wypasionych promocjach kupuję czasami pozycje, które normalnie odcedzam z braku środków na mniej istotne tytuły i problemów z przechowywaniem tego wszystkiego... Czas myśleć o budowie domu.

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2683 dnia: Październik 18, 2018, 09:52:14 am »
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja wiem, iż sporo przesadziłem. Żeby tylko było takie proste się powstrzymać jak się lubi "zbierać". To jest choroba.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2684 dnia: Październik 18, 2018, 10:12:20 am »
Ja też wiem, mało tego, wiedziałem o tym w momencie zakupu, a i tak nic nie mogłem na to poradzić. xD