trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 712029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2655 dnia: Październik 16, 2018, 07:40:36 pm »
U mnie okolo 60 zamowien na oko  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2656 dnia: Październik 16, 2018, 09:25:06 pm »
51 zamówień na ravelo, 35 na pwn, łącznie 86...

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2657 dnia: Październik 16, 2018, 09:33:20 pm »
82 Ravelo
16 PWN


98
Zabrakło dwóch do setki, a byłyby to dwa Białe Piaski

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2658 dnia: Październik 16, 2018, 10:09:30 pm »
Ooo, to ja mniej:


25 Ravelo
28 PWN


Ale w tym samym czasie jeszcze:


22 księgarnia stacjonarna KIK
21 Bonito
5 Egmont
4 Świat Książki
3 księgarnia Maga
3 Smyk
2 Merlin
3 prezenty (m.in. Turbolechici od KRL-a)
14 inne (Empik, Ruch, księgarnia UAM, antykwariat, pudła w marketach, tanie księgarnie)


Łącznie chyba 130.
seczytam.blogspot.com

Offline tomb

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2659 dnia: Październik 16, 2018, 10:19:58 pm »
Jedno brakło do stówy - 53 Ravelo, 46 PWN.
Drobnica komiksowa nadrobiona, do tego stos książek. Super. W zasadzie czekałem jeszcze na przedsprzedaże dwóch książkowych zapowiedzi, a tak to nie było co kupować.

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2660 dnia: Październik 16, 2018, 10:37:45 pm »
176 pozycji

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2661 dnia: Październik 16, 2018, 10:51:28 pm »
PWN 13
Ravelo 178 już po odjęciu 5 reklamacji za które prawdopodobnie oddadzą mi kasę bo im się nie chce wymieniać.
Trochę się złapałem za głowę. o.O

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2662 dnia: Październik 16, 2018, 11:26:27 pm »
100 w Ravelo i 80 w PWN. xD

Offline JakubM

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2663 dnia: Październik 17, 2018, 07:06:24 am »
Łoo matko ja zero zamówień, a kiedy wy to wszystko przeczytacie ? Czy w ogóle czytacie czy tylko zbieracie ?

"Jak dowodzą badania materializm zdecydowanie pogarsza nasze zdrowie psychiczne i poczucie szczęścia"

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2664 dnia: Październik 17, 2018, 07:23:49 am »
A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2665 dnia: Październik 17, 2018, 08:12:33 am »
MASTERPASS na Ravelo się skończył.
No w końcu  :wink:
Drobnica komiksowa (w większości Marvel NOW i DC Odrodzene) uzupełniona, a do tego całe mnóstwo książek dla znajomych. Wyszło mi łącznie 47 zamówień.

Czy w ogóle czytacie czy tylko zbieracie ?
Oczywiście, że czytamy, ale wyłącznie po ówczesnym zebraniu  :wink:

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2666 dnia: Październik 17, 2018, 08:14:41 am »
Ja 262 zamówienia z Ravelo i 2 zamówienia z PWN :P Odpowiadając na pytanie sporo z tych zamówień to pozycje dla dzieci i zapas na 3 lata do przodu. Mam z głowy i teraz muszę tylko nie dokupować :D Pominę zamówienia z innych księgarni. Komiksy do kolekcji no i książki do przeczytania. Zostało mi jeszcze 19 zamówień do odebrania.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2667 dnia: Październik 17, 2018, 08:34:03 am »
A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:
Myślę, że zdecydowana większość zakupów u mnie była podyktowana niską ceną, nie mogłem się oprzeć. Wiem, że materializm/zbieractwo to zło, ale cóż poradzę, słaby jestem, niemniej dzięki temu kupiłem takie perełki jak Storm w którego się wkręciłem czy wiele innych, w które się może wkręcę jak zdążę kiedyś przeczytać. Kupując sobie powtarzam, że to nic złego tyle kupić, bo ceny są tak okazjonalne, że w razie czego zawsze mogę sprzedać. Takie usprawiedliwienie, choć też nie pozbawione logiki. :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2668 dnia: Październik 17, 2018, 08:50:06 am »
93 zamówienia z czego 32 to książki a 61 to komiksy. O ile w przypadku książek to kupiłem praktycznie wszystko z "listy do kupienia", którą z wyjątkiem pozycji które nie mają nowych wydań prawie mi się udało wyzerować, to w przypadku komiksów wziąłem kilka takich, które kupiłem tylko i wyłącznie bo było tanio. Superior i Amazing Spiderman oraz Action Comics (chociaż te miałem wysoko na rezerwowej liście i najprawdopodobniej i tak bym kupił), a z rzeczy które wziąłem a absolutnie powyżej tych 20 złotych bym nie brał to All-Star Batman, Suicide Squad, Aquaman oraz Nightwing, plus kilka pozycji Kultury Gniewu i Timoffa, których też raczej w standardowej cenie bym nie wziął. Mam wielką nadzieję, że promocja wróci chciałem jeszcze sprawdzić Ekho, Lazarusa i Black Science plus pewnie kilka innych by się znalazło, no i zapomniałem prezentów za wczasu na gwiazdkę zakupić.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2669 dnia: Październik 17, 2018, 08:52:53 am »

Ravelo 178 już po odjęciu 5 reklamacji za które prawdopodobnie oddadzą mi kasę bo im się nie chce wymieniać.

Dostałem od Ravelo uszkodzone Nienawidzę Baśniowa - oczywiście nie chcieli wymienić, tylko oddać kasę. Zadzwoniłem do wydawcy (Non Stop Comics) i wydawca w trzy dni bez problemu mi wymienił przysyłając kuriera na swój koszt.

A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:

Z komiksów tylko Zabij albo zgiń (nie jestem wielkim fanem takich opowieści, ale że było tanio kupiłem t. 1 i 3 - drugiego nie było, dokupiłem w KIK) + Koniec zxxxanego świata + obie części Mechanicznej ziemi + Sandmany: Furie i Śnienie.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 09:07:35 am wysłana przez Pawel.M »
seczytam.blogspot.com