Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2550 dnia: Październik 03, 2018, 02:34:28 pm »
   Tyle, że celem programu nie jest wspieranie finansowe rodzin wielodzietnych, tylko ich promocja tak jak w pierwszym zdaniu. Firmy obsługujące KDR nie otrzymują z tego powodu, żadnych dotacji czy dofinansowań a biorą udział w programie w ramach swojego własnego "widzimisię", promocji reklamowej, działalności dobroczynnej czy z jakichkolwiek innych powodów.Jeżeli uznamy, że liczą na większe jednorazowe zamówienia, to powinni być zadowoleni, bo przecież to właśnie dostają.
  Celem promocji w Empiku było raczej wypromowanie Masterpass jako usługi, czyli zakładanie 50 kont i kupowanie byle bzdetu za złotówkę w celu pobrania kodu promocyjnego jest raczej nie po drodze z celami firmy. Jak dla mnie nieco trąci to robieniem "wiochy", ale nie jest to raczej jakiś grzech śmiertelny, osobiście do czegoś takiego bym ręki nie przyłożył. Z drugiej strony zakupy robię głównie na mestro, ale jeżeli nie ma tam jakiejś pozycji a jest ona dostępna na bonito to proszę wtedy kogoś z forum o zrobienie tam zakupów na własną kartę i nie widzę w tym nic specjalnie zdrożnego. To jednak zależy od preferencji i poglądów kupującego jedni powiedzą, że to gorsze inni że tamto, napewno obydwie czynności są jakąś formą naciągnięcia reguł. Nie ma raczej o co kopii kruszyć a z pewnością obrażać się wzajemnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 02:39:21 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2551 dnia: Październik 03, 2018, 02:40:37 pm »
Co za dzban.
Karta Dużej Rodziny to oszukiwanie systemu, który promuje wielodzietność. Celem tego programu jest wspieranie finansowe rodziców, utrzymujących duże rodziny. Partnerzy programu korzystają na tym, licząc na większe jednorazowe zamówienia koszykowe.
Jeśli korzystasz z KDR, to nie tylko łamiesz prawo, ale i niszczysz ideę wspierania rodzin.

A jeśli zamawiasz u prywatnego przedsiębiorcy w programie, który jest jego inwestycją, byś w przyszłości wydawał więcej i zwrócił tę inwestycję, to nie łamiesz prawa, tylko uczestniczysz w akcji marketingowej i nikomu krzywdy nie robisz.
Jeśli tego nie rozumiesz, to odstaw komiksy i weź się za elementarz.
Kolega coś nerwowy, zamiast wylewać swoje żale i obrażać innych użytkowników proponowałbym nabrać trochę kultury, zamiast czytać komiksy dla dzieci zabrać się za coś bardziej poważnego, może pomoże  :cool:

Jeszcze raz, bo chyba tym masz coś problem z czytaniem ze zrozumieniem:
Powiedz mi, w którym momencie człowiek, który ma zniżki KDR i zamawia z tymi zniżkami łamię prawo, tak jak to napisałeś. Rozumiem, że jeżeli masz jakieś przesłanki, że ktoś łamie prawo to chyba powinieneś poinformować o tym odpowiednie organa.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2552 dnia: Październik 03, 2018, 02:49:19 pm »
Ten wątek momentami jest jak śmietnik.

Proponuję nie oceniać promocji/wyprzedaży/okazji wstawionych przez innych. Problem zniknie.
Jak ktoś chce o coś dopytać, są jakieś wątpliwości, niejasności, to super. Pytania - odpowiedzi. A po co nam emocjonalne opinie? Ktoś coś wrzuca i super, Ci co chcą to skorzystają, a inni znajdą sobie coś innego w zamian.

P.S. to uwaga ogólna, nie odnosi się do nikogo konkretnego, żeby nie było.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2553 dnia: Październik 03, 2018, 02:52:09 pm »
[...]
Jeśli korzystasz z KDR, to nie tylko łamiesz prawo, ale i niszczysz ideę wspierania rodzin.

[...]
Mógłbyś to rozwinąć? Zwłaszcza drugą część.
Zwiększanie wolumenu sprzedaży niszczy ideę wspierania rodzin? Naprawdę? W jaki sposób?

Co do Empiku prosta sprawa - ktoś nie pomyślał. A w wyszukiwaniu luk w promocjach ludzie się specjalizują.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2554 dnia: Październik 03, 2018, 03:04:41 pm »
Ten wątek momentami jest jak śmietnik.

Proponuję nie oceniać promocji/wyprzedaży/okazji wstawionych przez innych. Problem zniknie.
Jak ktoś chce o coś dopytać, są jakieś wątpliwości, niejasności, to super. Pytania - odpowiedzi. A po co nam emocjonalne opinie? Ktoś coś wrzuca i super, Ci co chcą to skorzystają, a inni znajdą sobie coś innego w zamian.

P.S. to uwaga ogólna, nie odnosi się do nikogo konkretnego, żeby nie było.


Daj spokój, trzeba trochę pospamować póki forum jeszcze działa  :cool:




Mógłbyś to rozwinąć? Zwłaszcza drugą część.
Zwiększanie wolumenu sprzedaży niszczy ideę wspierania rodzin? Naprawdę? W jaki sposób?

Co do Empiku prosta sprawa - ktoś nie pomyślał. A w wyszukiwaniu luk w promocjach ludzie się specjalizują.


On chyba sam tego nie wie, klient jest zadowolony bo kupi taniej i zarazem wyróżniony, gdyż ma ekstra zniżkę, a sprzedawca też zadowolony bo więcej sprzeda.   

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2555 dnia: Październik 04, 2018, 07:09:18 am »
Gdybym wiedział że moja informacja wywoła taką gównoburzę to bym nic nie pisał.

Ale pierwsza najważniejsza zasada Panowie: Nie oceniajmy. Sam się łapię na ocenianiu i potem mam wyrzuty sumienia. Ale dobra konkretniej:
xanar proponuję nie wyzywać całego Narody i ludzi korzystających z luk w regulaminie od takich i takich - mogli to skorzystali a empik jest na polskim rynku już ze 20 lat jak nie dłużej - nie chce mi się googlować i zna rynek więc na pewno nie jest tak, że nie mógł przewidzieć jak się skończy promo z tak ubogimi warunkami promocji.
jeanvanhamme - Twój pierwszy post przeczytałem - myślę fajnie człowiek pisze - ale potem ktoś wyciągnął Twój bzdurny post o tym jak to ktoś okrada bonito bo z czyjąś pomocą kupuję z rabatem KDR (czyli jakieś niecałe 4% taniej) i zwątpiłem, że ktoś kto ma dobry ogląd jak to jest od środka a dodatkowo wysuwa takie dziwaczne teorie.

Co do empiku jeszcze to nie wiemy do końca jak było. Może po tym jak ktoś zaczął kupować te flagi po 1zł to organizator stwierdził że się wycofuje z promocji i tyle. Zmiana zapisu w regulaminie wywołała by większą gównoburzę aniżeli zakończenie promocji.
Co nie zmienia faktu, że informacja o aktywnej promocji gdy podobno nie była już ona aktywna to oszustwo ze strony empiku. Co mnie obchodzi, że ktoś sobie nakupił przedmiotów za 1zł? Mnie to nie dotyczy - ja chciałem dokonać normalnego zakupu i przy tym dostać voucher. Jak ktoś uważa, że nie ma w tym nic niewłaściwego to nawet nie będę wchodził w dyskusję bo różnimy się ostro poglądowo.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2556 dnia: Październik 04, 2018, 08:25:05 am »
Nie wyzywam całego narodu, tylko cwaniaków i kombinatorów, przez których jak widać ty ucierpiałeś.

Offline tical

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2557 dnia: Październik 04, 2018, 10:14:52 am »
dostał już ktoś voucher za ta płatność masterpassem w empiku ?jak to wygląda?jakieś info na emial czy jak?

Offline tomb

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2558 dnia: Październik 04, 2018, 10:58:17 am »
Na co działa kod "sz2018" na ravelo, bo na niektóre książki mi wchodzi, a na inne nie?

Offline CG-GNZ

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2559 dnia: Październik 04, 2018, 06:22:23 pm »
Czy jest jakiś aktualnie działający kod rabatowy w Fantastyczne Światy? Kiedyś był stały kod na bodajże 5%, czy on jeszcze działa?


Fajna ta promocja 40% na nowości, mam nadzieję, że FS wciąż trzyma poziom bo dawno tam nie zamawiałem.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2560 dnia: Październik 04, 2018, 06:33:39 pm »
Ciężko stwierdzić czy trzyma poziom, ostatnio jednemu użytkownikowi z forum słabo spakowali i musiał reklamować, ale może to wypadek przy pracy.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2561 dnia: Październik 05, 2018, 12:21:41 pm »
Czy jest jakiś aktualnie działający kod rabatowy w Fantastyczne Światy? Kiedyś był stały kod na bodajże 5%, czy on jeszcze działa?


Fajna ta promocja 40% na nowości, mam nadzieję, że FS wciąż trzyma poziom bo dawno tam nie zamawiałem.
Kod na 5% nie działa. A nowego w październiku nie wysyłali jeszcze.

Ja tam mam już 5 zamówień po ich zmianie właściciela i narzekać nie mam na co. Jaxx miał reklamację, ale sam opisał potem, że na poziomie do tego podeszli. Także korzystaj jak nie masz jeszcze egmontów z września (polecam Ludzi północy :) )

endriu84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2562 dnia: Październik 05, 2018, 11:05:01 pm »
Kod na 5% nie działa. A nowego w październiku nie wysyłali jeszcze.

Ja tam mam już 5 zamówień po ich zmianie właściciela i narzekać nie mam na co. Jaxx miał reklamację, ale sam opisał potem, że na poziomie do tego podeszli. Także korzystaj jak nie masz jeszcze egmontów z września (polecam Ludzi północy :) )

Nowe kody na 5% były wysyłane mailowo stałym klientom.
Teraz są to kody indywidualne, więc jeśli ktoś szuka zniżki a był stałym klientem - polecam zgłosić się do obsługi sklepu.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2563 dnia: Październik 07, 2018, 08:35:31 pm »
Na co działa kod "sz2018" na ravelo, bo na niektóre książki mi wchodzi, a na inne nie?
Tym razem wchodzi na komiksy, na które nie działał wcześniej. Np. Luc Orient, Likwidator, Tank Girl.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2564 dnia: Październik 08, 2018, 11:35:50 am »
pwn zakończył masterpass

 

anything