trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 713979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2325 dnia: Wrzesień 14, 2018, 07:16:26 pm »
Uff fajnie ze wczoraj zamowilem 11 pozycji  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2326 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:49:33 pm »
Ładnie mieszają w tym Ravelo, dobrze ze juz zdążyłem złożyć zamówienia.

Offline Netzach

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2327 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:51:49 pm »
Na bonito wskoczyło już 35%, do północy działa jeszcze kod 7% ognisko

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2328 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:54:01 am »
Na Ravelo znów spadły rabaty na Egmont. :badgrin:


Cholera:/ szybko

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2329 dnia: Wrzesień 15, 2018, 08:42:13 pm »
Ricky i Morty niema oj nieladnie  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2330 dnia: Wrzesień 15, 2018, 11:03:36 pm »
Mega zło robi sobie to Ravelo. Szczerze chciałbym, żeby ta promocja z masterpassem już się skończyła. Nie lubię tego ciśnienia, dziwnych zachowań, śpieszenia się z zamawianiem, bo nie wiadomo co będzie jutro. Albo dadzą darmową wysyłkę, albo każą jechać do Białegostoku z Krakowa po odbiór. Dzisiaj 36% zniżki, jutro 23%, ale jak powyżej 69 złotych, to jeszcze minus 5%. Kurde, jakie to głupie. Nikt nie wie na czym stoi. W piątek Kaznodzieja 5 był do wzięcia za 48,99, w sobotę już 71,33.
Ja lubię dodać do koszyka pierdyliard pozycji, potem popatrzeć na spokojnie, zdecydować co jest w budżecie, a co nie, a tutaj pi****lnik taki, nowości komiksowe nie są ani w nowościach, ani w komiksach, promocje nie są promocjami, a ceny nie są cenami, tylko widzimisię jakiś botów. Najchętniej już bym nie zamawiał u nich, wkurza nawet to otwieranie każdej przesyłki oddzielnie...
Pidrolę, nie zamawiam tam więcej, wracam do bonito, mestro i fantastycznych. No i gildii. Wkurza mnie traktowanie klienta jak małp, wiadomo, zaoszczędziłem kilkaset złotych, ale to jeżdżenie do księgarni, czy nawet odbiór w kiosku nie są warte tej niepewności.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2331 dnia: Wrzesień 16, 2018, 01:51:41 am »
Dobre promocje najczęściej nie trwają długo, co wynika z definicji. Gdyby były dostępne cały czasu to nie byłyby dobre promocje, tylko standardowe ceny. Znając praktyki tego dyskontu należało kupić od razu gdy tylko pojawiła się bardzo korzystna oferta, co ja oczywiście zrobiłem i nie mam teraz czego żałować. Umiejętność ta nie jest prosta w opanowaniu i przez lata działałem jak tutaj opisujesz. I nie tylko w kwestii komiksów/książek. Na szczęście po latach wypracowałem w sobie odruch bezwarunkowy polegający na natychmiastowym zakupie gdy pojawia się bardzo korzystna oferta. Cena ani budżet domowy nie gra roli, bo w takich przypadkach nie da się na tym stracić.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2332 dnia: Wrzesień 16, 2018, 07:08:29 am »
Dlatego najlepsza promocje robi Bonito. 35 % cyklicznie na praktycznie wszystko  plus nagradza za regularność i bycie stałym klientam ( plus ta karta dużej rodziny ) i moim zdaniem mamy zwycięzcę :)

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2333 dnia: Wrzesień 16, 2018, 07:32:20 am »
Dlatego najlepsza promocje robi Bonito. 35 % cyklicznie na praktycznie wszystko  plus nagradza za regularność i bycie stałym klientam ( plus ta karta dużej rodziny ) i moim zdaniem mamy zwycięzcę :smile:
Bonito jest ok, ale ostatnio jest problem z dostępnością niektorych pozycji np: Descender 2 ,Saga 8 czy The Wicked + The Divine 2. Dużym minusem Bonito jest też to że nie da się dodawać do koszyka zapowiedzi.

Offline -gościu-

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2334 dnia: Wrzesień 16, 2018, 07:32:23 am »
Czy ja wiem? Na mestro mam stale zniżke ok 40%, i to bez wyrabiania sobie statusu zaslużonego klienta.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2335 dnia: Wrzesień 16, 2018, 08:23:42 am »
Mega zło robi sobie to Ravelo. Szczerze chciałbym, żeby ta promocja z masterpassem już się skończyła. Nie lubię tego ciśnienia, dziwnych zachowań, śpieszenia się z zamawianiem, bo nie wiadomo co będzie jutro. Albo dadzą darmową wysyłkę, albo każą jechać do Białegostoku z Krakowa po odbiór. Dzisiaj 36% zniżki, jutro 23%, ale jak powyżej 69 złotych, to jeszcze minus 5%. Kurde, jakie to głupie. Nikt nie wie na czym stoi. W piątek Kaznodzieja 5 był do wzięcia za 48,99, w sobotę już 71,33.
Ja lubię dodać do koszyka pierdyliard pozycji, potem popatrzeć na spokojnie, zdecydować co jest w budżecie, a co nie, a tutaj pi****lnik taki, nowości komiksowe nie są ani w nowościach, ani w komiksach, promocje nie są promocjami, a ceny nie są cenami, tylko widzimisię jakiś botów. Najchętniej już bym nie zamawiał u nich, wkurza nawet to otwieranie każdej przesyłki oddzielnie...
Pidrolę, nie zamawiam tam więcej, wracam do bonito, mestro i fantastycznych. No i gildii. Wkurza mnie traktowanie klienta jak małp, wiadomo, zaoszczędziłem kilkaset złotych, ale to jeżdżenie do księgarni, czy nawet odbiór w kiosku nie są warte tej niepewności.


problemy pierwszego świata

Offline donTomaszek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2336 dnia: Wrzesień 16, 2018, 08:38:57 am »
Zwlaszcza ostatnie zdanie zacytowanego posta.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2337 dnia: Wrzesień 16, 2018, 08:52:16 pm »
Na szczęście po latach wypracowałem w sobie odruch bezwarunkowy polegający na natychmiastowym zakupie gdy pojawia się bardzo korzystna oferta. Cena ani budżet domowy nie gra roli, bo w takich przypadkach nie da się na tym stracić.
Właśnie ja też tak zrobiłem, zamówiłem znowu kilkanaście Egmontów, ale nie czuję się jakbym coś wygrał. W pracy nagle wyłączyłem się na wszystko, klikałem jak p***bion na dwóch ekranach, żeby szybciej wchodziło, ten system jest taki ślamazarny... I po tym jak upewniłem się, że niczego mi nie zabrakło, uświadomiłem sobie, że to w ogóle nie jest przyjemność z robienia zakupów. Trochę jak janusze po karpia z Lidla. Aaaaaghhhh, dejno, o kurła Ludzie Północy 2, aaaaaa (nawet 1 nie przeczytalem, ale 2 kupiłem bo tanio). Mądre to było? No chyba jednak nie. Ile zaoszczędziłem? 200? Pewnie jakbym przemyślał zakupy, wstrzymał się z "półkownikami", to za miesiąc kupiłbym je za 40% ceny okładkowej na Giełdzie Komiksów.

Edit: zweryfikowałem: identyczny koszyk w mestro zapłaciłbym 78 złotych drożej + wysyłka. Za 13 pozycji
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2018, 09:01:31 pm wysłana przez jeanvanhamme »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2338 dnia: Wrzesień 16, 2018, 09:07:41 pm »
No to widzisz, zaoszczędziłeś to teraz możesz kupić Ludzi Północy 1  :badgrin: . Dobrze, kupuj, kupuj więcej się sprzeda, więcej będą wydawać.  :cool:  Musisz popatrzeć na to z szerszej perspektywy, to może znajdziesz jakieś pozytywy. :biggrin:

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2339 dnia: Wrzesień 17, 2018, 08:01:06 am »

problemy pierwszego świata

Ten komentarz zamknął dyskusję według mnie :D

 

anything