trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 734809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1905 dnia: Sierpień 19, 2018, 08:41:49 am »
Ja tak właśnie zrobiłem, anulowali mi zamówienie, zamówiłem jeszcze raz to samo i mam status 'w realizacji'. Mam tylko nadzieję, że nie będą zwlekać ze zwrotem kasy.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1906 dnia: Sierpień 19, 2018, 09:30:29 am »
Mam tylko nadzieję, że nie będą zwlekać ze zwrotem kasy.
Z doświadczeń wiem, że Ravelo to najsolidniejszy sklep w zwracaniu pieniędzy. Kilka razy mi zwracali i za każdym razem pieniądze przychodziły bardzo szybko, czego o innych sklepach ciężko powiedzieć.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1907 dnia: Sierpień 19, 2018, 09:36:52 am »
Potwierdzam co do zwrotu kasy....
I mam w pamięci jak z klasą załatwili sprawę z integralem Torpedo...
Nocy Matko Dnia

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1908 dnia: Sierpień 19, 2018, 09:40:54 am »
Masterpass właśnie mi zadziałał.
Nocy Matko Dnia

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1909 dnia: Sierpień 19, 2018, 11:50:36 am »
Też mi się wydaje, że bijecie tutaj pianę bez powodu. U mnie Hellboy, Conan, Moebius i Hawkeye w realizacji, ale brałem je natychmiast po rozpoczęciu promocji, natomiast na Nieskończony Kryzys zdecydowałem się kilka dni później i wczoraj mi anulowali. Więc to raczej faktycznie sprawa kolejkowania w systemie i stanów magazynowych. Może dorzucą kolejną partię?

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1910 dnia: Sierpień 19, 2018, 02:02:21 pm »
Opinie jak zawsze rożne. Ja czekam od prawie dwóch tygodni na anulowanie dwóch pozycji i zwrot kasy.
Co do przenosin z Bonito? Serio? Przecież to przejściowa promocja taka jak z Merlinem. W Merlinie miałem bite 100 zamówień podczas jej trwania. Jak się skończyła to nie zamówiłem tam już nic. Z Ravelo będzie to samo.
Ja mam teraz dylemat bo czekałem na obniżenie procentów z tych 25% do 30% co najmniej ale nic się nie rusza. Wziąłem tylko te najtańsze komiksy gdzie rabat pod koniec wynosił ponad 43%. Przy tych drogich 25% mnie nie urządza.
Bonito znowu ruszyło za machiną 35% i nie wiem czy znowu odpuścić na kolejny miesiąc. Bo zaległości już mam spore.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1911 dnia: Sierpień 19, 2018, 06:26:54 pm »
Dajcie znać jak na ravelo pojawią się nowości od Timofa i Kultury Gniewu :)

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1912 dnia: Sierpień 19, 2018, 06:36:37 pm »
muaddib85
Kultury Gniewu chyba nie warto kupować na Ravelo nawet z tym 15-zł rabatem. Np. Piękna ciemność jest tam za 53,91, odjąć 15 zł = 38,91. Na Bonito jest drożej o 3 grosze :biggrin: Ale chyba każdy tu ma rabat za częste zakupy, czyli odjąć 5% = 36,99.
seczytam.blogspot.com

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1913 dnia: Sierpień 19, 2018, 07:12:00 pm »
Kultury Gniewu chyba nie warto kupować na Ravelo nawet z tym 15-zł rabatem. Np. Piękna ciemność jest tam za 53,91, odjąć 15 zł = 38,91. Na Bonito jest drożej o 3 grosze :biggrin: Ale chyba każdy tu ma rabat za częste zakupy, czyli odjąć 5% = 36,99.
W tym wypadku tak. Ale np. "Niesłychane Losy Ivana Kotowicza" wyjdą już taniej z Ravelo. Z tego co też kojarzę, nowości od Kultury (tak samo jak od reszty wydawnictw) miały większe rabaty, chyba w okolicach 25%.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1914 dnia: Sierpień 19, 2018, 08:31:30 pm »
muaddib85
Kultury Gniewu chyba nie warto kupować na Ravelo nawet z tym 15-zł rabatem. Np. Piękna ciemność jest tam za 53,91, odjąć 15 zł = 38,91. Na Bonito jest drożej o 3 grosze :biggrin: Ale chyba każdy tu ma rabat za częste zakupy, czyli odjąć 5% = 36,99.
Ale na PWN piękna ciemność jest już za 42,64, co z rabatem i cashbackiem z planetplus daję lepszą cenę.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1915 dnia: Sierpień 19, 2018, 08:39:00 pm »
Właśnie w księgarni PWN można kupować (tak samo mają teraz -15 zł z MasterPassa), zwłaszcza jak można odebrać osobiście. Tam komiksy starsze zwykle mają wyższe rabaty niż na Ravelo (29%), choć chyba mają trochę mniej w bazie pozycji niż Ravelo. No i podobnie jak na Ravelo niektóre komiksy mają jakieś niskie rabaty (10%), ale niekoniecznie te same, co na Ravelo. Warto porównać.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1916 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:41:35 am »
Komuś Ravelo odpowiedziało w sprawie anulowanych zamówień?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1917 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:18:49 am »
Miałem tak, że zamówiłem, wpłaciłem kasę, anulowali zamówienie, dzisiaj z prysło info, że w realizacji.
Tylko to nie było z zapowiedzi, ale nie wiem czy to robi jakaś różnice.
Problem w tym, że już zdążyłem zamówić gdzie indziej  :badgrin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 12:42:19 pm wysłana przez xanar »

Offline FloreK9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1918 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:17:03 pm »
Komuś Ravelo odpowiedziało w sprawie anulowanych zamówień?


Przed chwilą dzwoniłem na infolinie i dostałem informację, że moje dwa zamówienia zostaną zaraz wznowione.

Offline Motyl

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1919 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:34:36 pm »

Przed chwilą dzwoniłem na infolinie i dostałem informację, że moje dwa zamówienia zostaną zaraz wznowione.

U mnie podobnie.