Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1860 dnia: Sierpień 09, 2018, 09:43:34 am »

Jakim cudem wyszła Ci cena 43,05 zł za Hellboya 4?
45,79 za masterpass i kod ravelo2018 i 2,74 cachback z planetplusa.

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1861 dnia: Sierpień 09, 2018, 09:47:01 am »

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1862 dnia: Sierpień 09, 2018, 10:14:03 am »
45,79 za masterpass i kod ravelo2018 i 2,74 cachback z planetplusa.
Problem polega na tym że z planet plus nie masz gwarancji że dostaniesz zwrot jeśli używasz kodów takiego co daje % rabatu, a nie takiego co powodował że druga książka jest z rabatem 35% albo darmowa dostawa) w poprzedniej promocji tam gdzie kodu użyłem nie dostałem zwrotu a tam gdzie z niego nie korzystałem zwrot dostałem. Czyli ryzykujesz 1% żeby otrzymać dodatkowe 6%. :)

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1863 dnia: Sierpień 09, 2018, 10:18:52 am »
Patrzę po historii transakcji z planetplusa i ravelo z poprzedniej takiej promocji i widzę, że wszystkie mam zaakceptowane (oprócz jednej gdzie anulowali mi zamówienie na jeden dzień bo mieli brak magazynowy, ale uparłem się, żeby poczekali i jednak wysłali zamówienie).

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1864 dnia: Sierpień 09, 2018, 10:42:53 am »
Ale czy używałeś jakiegoś specjalnego kodu z % rabatem, bo ja też mam wszystkie zaakceptowane prócz tych kilku kiedy go użyłem w poprzedniej promocji. :) Ale zobaczymy za miesiąc, miejmy nadzieje że przejdzie :D bo szkoda byłoby tych 50zł :)

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1865 dnia: Sierpień 09, 2018, 02:40:56 pm »
W ravelo wrócił odbiór osobisty w księgarni.


Offline stempel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1866 dnia: Sierpień 09, 2018, 09:11:24 pm »
w sumie to zmniejszyli rabat, ale jest wysyłka darmo, wychodzi prawie na to samo.
No nie do końca jest to samo, albowiem darmowa wysyłka jest dopiero od 49 zł, więc w przypadku tańszych pozycji korzystniejszy był większy rabat niż darmowa przesyłka (nie urządza mnie również sieć księgarni partnerskich albowiem w moim rejonie przebywania ich po prostu nie ma). Zmniejszenie rabatu jest dla kolejnym dziwnym krokiem ravelo albowiem np. cena u nich książki (np. dwóch interesujących mnie pozycji) jest obecnie wyższa niż empiku, z czym się od dłuższego czasu nie spotkałem. Sytuacje ratuje rabat od masterpassa jednakże, bardziej mi się opłaca rozbić zamówienia na dwie przesyłki, niż zakupić je razem. Dlatego też dla mnie korzystniejsze była sprzedaż pozycji z 35% rabatem i płatną wysyłką, niż darmowa dostawa;( No ba ale jak się nie ma co się lubi, lubi co się ma :)

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1867 dnia: Sierpień 14, 2018, 07:28:15 pm »
nie wiem czy bylo; na ravelo.pl mozna wyrwac nowosci z Egmontu z 75% rabatem, do tego jeszcze mozna dodac rabat 6% (od kwoty netto) z planetplus
Nieskonczony kryzys    45,79PLN    54%
hawkeye 4     10,04PLN  75%
conan  57,95PLN  52%
avengers czas sie konczy 3    10,00PLN    75%
Thor, Kto dzierzy młot    10,00PLN    75%
 

Offline blackwaterpark

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1868 dnia: Sierpień 16, 2018, 08:08:31 am »
Nie wiem, czy już nie było, ale zapodaję info: dostałem wczoraj e-mail od bonito.pl że na kod rabatowy jagody uzyskujemy zniżkę 7%.
Spasowało mi to, bo jak zobaczyłem na gildii aktualną cenę 125 zł za ''Zaćmienie'', to trochę mnie ścisnęło w dołku (na bonito.pl wyszło mnie to 96,95 zł + odbiór na miejscu).
Aha: powyższy kod ważny jest do 17.08.2018 r.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1869 dnia: Sierpień 16, 2018, 10:25:18 am »
Spoko za dwa tygodnie to ja kupuję to za 81 zł na Bonito :cool:

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1870 dnia: Sierpień 17, 2018, 07:36:24 pm »
kupował ktoś na ravelo masterpass niedawno? Wszystkie zamówienia mi przechodziły, a teraz błąd po zatwierdzeniu transakcji. Używam upaid wallet.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1871 dnia: Sierpień 17, 2018, 08:03:22 pm »
kupował ktoś na ravelo masterpass niedawno? Wszystkie zamówienia mi przechodziły, a teraz błąd po zatwierdzeniu transakcji. Używam upaid wallet.
ostatni raz przed wczoraj, brak problemów

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1872 dnia: Sierpień 17, 2018, 08:11:06 pm »
coś jest zj@^&#% z Payu, mi wyskakuje ekran z kobietą w tle, na środku zielony napis PayU i nic więcej się nie pojawia.

Dzwoniłem do księgarni, ale oni nic nie wiedzą żeby coś nie działało.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2018, 08:16:04 pm wysłana przez xanar »

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1873 dnia: Sierpień 17, 2018, 08:20:59 pm »
Coś z Masterpassem jest nie tak. Dziś próbowałem kupić bilety na Cinema City z Masterpassowej promocji i też nie działa. Przy okazji przetestowałem identyczną promocję w Multkinie i też wyskakuję błąd.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1874 dnia: Sierpień 17, 2018, 09:27:48 pm »

kupował ktoś na ravelo masterpass niedawno? Wszystkie zamówienia mi przechodziły, a teraz błąd po zatwierdzeniu transakcji.

Mnie zamówienia przechodziły, a od wczoraj wieczora nie przechodzą. Nie wiem co się dzieje - napisałem do Ravelo i czekam na odpowiedź.


coś jest zj@^&#% z Payu, mi wyskakuje ekran z kobietą w tle, na środku zielony napis PayU i nic więcej się nie pojawia.

Mam dokładnie to samo.
seczytam.blogspot.com