trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1650 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:37:27 pm »
Na Merlinie parę komiksów ok. -63%.
No i dzięki.
Właśnie wziąłem ostatni tom JLA4 i Hulk kontra Iron Man i za całość zapłacę 61,50 pln zamiast okładkowych 139,98 pln. Jakże mi miło. :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1651 dnia: Lipiec 24, 2018, 06:49:36 pm »
@mappy Ty tak na serio?
Tak, ludzie tam kupują. Tak samo jak w sklepie gildii, czy innych podobnych sklepach. Wyższy rabat to nie wszystko.
Oczywiście, że na serio.
Przecież ten sklep ma jedno z najbardziej tragicznych pakowań wśród sklepów. Bodajże Ravelo dla nich pakuje. Jeśli do tego dochodzą reklamacje to sklep z tyloma minusami nie ma racji bytu więc się dziwie. Ot co.
A zdanie "wyższy rabat to nie wszystko" to można sobie podczepić pod Fantastyczne Światy gdzie reputacja sklepu jest na bardzo wysokim poziomie, a nie pod sklep Egmontu.

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1652 dnia: Lipiec 25, 2018, 12:16:03 pm »
Zapraszam na pw osoby zainteresowanie zamowieniem na bonito. Posiadam dodatkowy rabat 5%  + 5%.

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1653 dnia: Sierpień 01, 2018, 06:59:01 am »
Dzięki Netzach za info o masterpassie na ravelo. Można wybrać opcję darmowej wysyłki do księgarni partnerskiej zamiast do kiosku i wychodzą śmieszne pieniądze - 10.59 zł za Ostatnią Krucjatę na ten przykład.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1654 dnia: Sierpień 01, 2018, 07:06:45 am »
A taki Marvel Now wychodzi za 13 zł  :biggrin:

Kurcze, a ja akurat na urlop wyjeżdżam  :sad: . Chyba jestem jedyną osobą, która smuci się z tego powodu.   :lol:
 

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1655 dnia: Sierpień 01, 2018, 07:35:51 am »
Wie ktos moze jak ponowic platnosc? Ravelo wisi nieoplacone, upaid twierdzi ze oplacone, ale kasy z banku nie zabralo - a nigdzie ani tu ani tam nie moge znalezc opcji zaplac ponownie :/

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1656 dnia: Sierpień 01, 2018, 08:16:26 am »
Jest znów jakiś reflink który powiększa wyjściowe rabaty na ravelo?
Przypominam, że na planetplusie jest 6% cashback na ravelo (gdyby ktoś jeszcze nie miał konta to może założyć przez ten link, dzięki czemu dostanę bonus 10zł za polecenie https://planetplus.com/rejestracja/36122/ )

Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1657 dnia: Sierpień 01, 2018, 09:05:57 am »
Ravelo właśnie podniosło ceny wysyłki Paczką w Ruchu. Złożyłem kilka zamówień - wysyłka do Ruchu była za 3,99 zł. Przed momentem zmieniło się to na 5,99 zł.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1658 dnia: Sierpień 01, 2018, 09:21:51 am »
Powrót "starej" promocji i odbioru kilku?nastu przesyłek w kiosku :wink:
Sklep: ravelo.pl :
"1. Ile razy mogę skorzystać z promocji?
Każdy Klient może skorzystać wielokrotnie w czasie jej trwania.
2. Jak dokładnie nalicza się rabat?
Przy dodaniu do koszyka produktów o wartości 25 zł i wyborze płatności Masterpass,
kwota do zapłaty obniża się o 15 zł.
3. Czy rabat obejmuje koszty przesyłki?
Rabat 15 zł obejmuje wszystkie produkty w sklepie, bez kosztów przesyłki."
To bardzo zła promocja.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2018, 09:53:58 pm wysłana przez graves »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1659 dnia: Sierpień 01, 2018, 09:30:29 am »
Ravelo właśnie podniosło ceny wysyłki Paczką w Ruchu. Złożyłem kilka zamówień - wysyłka do Ruchu była za 3,99 zł. Przed momentem zmieniło się to na 5,99 zł.
Zawsze można się uśmiechnąć do kogoś kto mieszka przy księgarni patronackiej i pozamawiać z odbiorem w punkcie a później łączną wysylkę zrobić ;)

Offline Namir

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1660 dnia: Sierpień 01, 2018, 09:34:37 am »
I znowu ta promocja... Portfel się skurczy.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1661 dnia: Sierpień 01, 2018, 10:24:15 am »
I trwa do końca października! :D (chociaż może się wcześniej skończyć, tak sobie zastrzegli w regulaminie). Mają tam też błąd, bo podali rok 2017.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1662 dnia: Sierpień 01, 2018, 10:50:17 am »
Zwykle tego typu promocje trwają krócej niż wynika z regulaminu, ale jeżeli promocja dotrwa do połowy września - to będę już w pełni usatysfakcjonowany.
Ja natomiast jak zwykle miałem szczęście. Już miałem płacić za zamówienie z Bonito, a tu pojawia się informacja o promocji. Tym bardziej szczęście mi dziś sprzyjało, bo nie czekałem ze złożeniem zamówień, a od razu złożyłem 10. Dzięki temu oszczędziłem 20 zł na dostawie. Ale jak znam Ravelo, podczas trwania promocji jeszcze z 10 razy mogą zmienić ceny dostaw. Choć rzeczy z rabatem -37% radzę zamawiać jak najszybciej, bo w każdej chwili może spaść do standardowych 30% na Egmont.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1663 dnia: Sierpień 01, 2018, 11:03:50 am »
Już zmienili koszt dostawy do RUCHu z 3.99 na 5.99

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1664 dnia: Sierpień 01, 2018, 11:06:14 am »
Ta promocja jest tak dobra, że zastanawiam się czy nie zwrócić wszystkich komiksów zamówionych w ciągu 14 dni... Weźmy taki Zabij albo Zagiń, na bonito wziąłem z 35% rabatem, czyli z 44 okładkowych zapłaciłem 27. Na ravelo jest za 18...

 

anything