trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1200 dnia: Marzec 08, 2018, 05:12:39 pm »
A jak osoby posiadające Kartę zamawiają paczki ludziom nie mającym zniżek to kim są ci ludzie? :neutral:


Ludźmi.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1201 dnia: Marzec 08, 2018, 05:13:39 pm »
Właśnie wróciłem z zakupów w Tesco. Razem z rachunkiem dostałem jakieś znaczki czy inne naklejki.
Starszy gość przede mną spytał czy je zbieram, bo on by chętnie wziął "dla wnuków".
Już miałem je odstąpić, bo na co mi one, ale na szczęście przypomniałem sobie moralne tyrady z naszego forum.

Nazwałem dziadka oszustem i cwaniakiem który próbuje naciągnąć sieć Tesco na gratisy z naklejek, mimo ze nie on płacił za zakupy tylko ja. Na pytanie czy to aby zgodne z regulaminem niehonorowy dziadek podkulił ogon i szybko się zmył... Mam nadzieję że to pokolenie pra-januszy skamlących o naklejki przy kasie wkrótce wymrze. Uczciwość uber alles!


PS.: historia jest w 100% zmyślna na poczekaniu ale i tak mam nadzieję że zasłużyłem sobie na szacun tych paru tytanów etyki którzy się udzielają w tym wątku...

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1202 dnia: Marzec 08, 2018, 05:58:23 pm »

Historia w punkt.

Ja już dawno zacząłem olewać teorie jakie padają na forum, bo są one tak absurdalne, że ciężko to nawet komentować. Ja nie wiem gdzie tacy ludzie żyją, ja takich nie znam.

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1203 dnia: Marzec 08, 2018, 06:31:27 pm »
Również mam wrażenie, że niektórzy ludzie są tutaj nieźle oderwani od rzeczywistości.


Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1204 dnia: Marzec 08, 2018, 06:42:55 pm »
Dobra,  odezwę się i ja. Nie mam karty dużej rodziny. Nie mam też legitymacji kombatanta czy I grupy inwalidzkiej. Nie należą mi się i nie proszę jakiegoś inwalidy, żeby mi pożyczył swojej. Co mimo to da? Zaoszczędzę kilka złotych?  A przykład z naklejkami,  podobnie jak cała masa innych się tu przewijajacych jest w d a nie w punkt. Sprawa jest naprawdę prosta - ulgi są dla tych, którzy mają duże rodziny. A nie dla tych, którzy znają duże rodziny.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline niuklik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1205 dnia: Marzec 08, 2018, 06:51:05 pm »
W Polsce przyjęło się, że naciąganie do granic wytrzymałości obowiązujących przepisów (ja to nazywam drobnym cwaniactwem) to zaradność a przestrzeganie przepisów to frajerka. Korzystanie nieuprawnionych osób z KDR to właśnie takie drobne cwaniactwo i dorabianie sobie do tego teorii jest śmieszne. Nikt przecież nie mówi, że ktoś kupuje po okładkowej i ma się wzbraniać przed jakimkolwiek rabatem, bo to rzeczywiście jest frajerstwo  :p Chodzi o nieuprawnione korzystanie. A porównywanie KDR z rabatem w Tesco jest w sumie zabawne, można się pośmiać...z takiego po zbóju porównania "w punkt".

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1206 dnia: Marzec 08, 2018, 06:51:47 pm »
ulgi są dla tych, którzy mają duże rodziny. A nie dla tych, którzy znają duże rodziny.

I to jest w punkt.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1207 dnia: Marzec 08, 2018, 06:58:49 pm »
To ja mam kolejną w punkt - naklejki są dla tych, którzy robią zakupy w Tesco. A nie dla tych, którzy znają tych co robią zakupy w Tesco. Serio musicie mieć jakieś ubogie życie, skoro marnujecie czas na dyskutowanie o tym jakim to przekrętem jest to, że ktoś kupi komuś komiksy kilka procent taniej. Jesteście oderwani od rzeczywistości, jesteście żałośni. Zamiast opowiadać głupoty, może lepiej zająć się czymś co faktycznie da jakiś pożytek dla świata? Pomaganie ludziom, zwierzętom, ochrona środowiska, niejedzenie mięsa, pomoc starszym osobom, jakiś wolontariat, cokolwiek? Skoro macie takie pobudki moralne, to zapraszam do działania, bo z ględzenia na idiotyczne tematy nic nie wynika.


Z mojej strony koniec tematu. :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 07:20:06 pm wysłana przez Szekak »

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1208 dnia: Marzec 08, 2018, 07:22:54 pm »
Serio musicie mieć jakieś ubogie życie, skoro marnujecie czas na dyskutowanie o tym jakim to przekrętem jest to, że ktoś kupi komuś komiksy kilka procent taniej.

Skoro sam bierzesz udział w tej dyskusji, to według swoich własnych standardów sam masz ubogie życie. A że pozwalasz sobie na takie prostackie uwagi, to jednak ty jesteś żałosny.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline raf82

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1209 dnia: Marzec 08, 2018, 07:45:21 pm »
U mnie w firmie były akceptowane karty dużej rodziny dodatkowym rabatem przez około rok. Zrezygnowali z tego jak ludzie którzy mieli po 18-20 lat korzystali z takich kart bo nikt tego nie mógł sprawdzać i było mocno to naciągane. Kto na tym stracił wiadomo chcą niech dają swoje rabaty zostaną zlikwidowane będą płakać. Skupmy się na wątku bo można coś ominąć wartościowego. Janusz zawsze zostanie Januszem.

Offline poxi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1210 dnia: Marzec 08, 2018, 08:08:13 pm »
U mnie w firmie były akceptowane karty dużej rodziny dodatkowym rabatem przez około rok. Zrezygnowali z tego jak ludzie którzy mieli po 18-20 lat korzystali z takich kart bo nikt tego nie mógł sprawdzać i było mocno to naciągane. Kto na tym stracił wiadomo chcą niech dają swoje rabaty zostaną zlikwidowane będą płakać. Skupmy się na wątku bo można coś ominąć wartościowego. Janusz zawsze zostanie Januszem.

"Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:


- w wieku do ukończenia 18 roku życia,
- w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej, "
Cytat z https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny


Nie powiedziałbym, że to naciągane. Sam korzystałem więcej z KDR niż moi rodzice, gdy jeszcze łapałem się w pułap wiekowy.

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1211 dnia: Marzec 08, 2018, 08:32:59 pm »
poxi dodam tylko do tego co napisałeś jeden cytat którego moim zdaniem u CIebie zabrakło a jest istotny.
Cytuj
Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej spełniającej ww. warunki.


Tak więc raf82 najwidoczniej janusz pozostanie januszem ale biznesu :D

Offline shawn

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zjem twój mózg i zdobędę wiedze
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1212 dnia: Marzec 09, 2018, 02:35:39 pm »
Orientuje się ktoś jaki sklep ma najlepsza ofertę dla NSC? ostatnio bonito przy promocji 35% na NSC miało tylko 22%. Znalazłem na livero większość nowości jest po 30 i 35%. Znacie lepsza ofertę?

Offline bluebeery

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1213 dnia: Marzec 10, 2018, 09:45:54 pm »
Witam. Promocja  na bonito-35% skończyła się tydzień temu. I w związku z tym mam pytanie czy ktoś orientuje się kiedy pojawi się kod rabatowy -7%, a może już jest. Jeżeli ktoś coś wie proszę o informację.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1214 dnia: Marzec 11, 2018, 12:57:00 pm »
Orientuje się ktoś jaki sklep ma najlepsza ofertę dla NSC? ostatnio bonito przy promocji 35% na NSC miało tylko 22%. Znalazłem na livero większość nowości jest po 30 i 35%. Znacie lepsza ofertę?
Kiedyś to było.
Na Mestro jeszcze masz powyżej 30%. To są jednak anomalie bo w większości sklepów nie przekracza 30%. Możesz poczekać na jakąś wyprzedaż od wydawnictwa bo coś takiego już miało miejsce i były duże rabaty.
Na moje to sporo tego nadrukowali i będzie trochę schodziło. Nie daję jednak ręki bo może być odwrotnie i zostanie tylko rynek wtórny :biggrin:
Osobiście brałem w Bonito z rabatem 30% dlatego, że nie chce mi się czekać.
Borze... sosnowy... :wink: A ja na Bonito już uzbierałem listę tytułów... Czy kody zniżkowe na Bonito działają także na Aros? :???: ??: ??: ??:

P.S. Aj, pardon za spam... :sad:
Nie działają.
Czekać na Bonito albo konkurencja Mestro/Dobreksiazki.

Witam. Promocja  na bonito-35% skończyła się tydzień temu. I w związku z tym mam pytanie czy ktoś orientuje się kiedy pojawi się kod rabatowy -7%, a może już jest. Jeżeli ktoś coś wie proszę o informację.
Odwiedzaj ich FB.
Serio ci śpieszno dla tak małych rabatów? Ja bym poczekał :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2018, 01:06:00 pm wysłana przez mappy »