Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 268458 razy)

-gościu- i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3840 dnia: Styczeń 17, 2019, 11:50:06 pm »
Ostatnio zakupiłem "Miles Morales: Ultimate Spider-Man Omnibus", niby zafoliowany ale obwolutę miał jakoś pościeraną i coś dziwnie czarną (kurz czy coś), jak przetarłem ją ręcznikiem papierowym to też zrobił się czarny.

Kryptorasistowski żart roku   ;-)

Ale ja nie o tem chciałem - zdecydowanie obfitsza zrobiła się komiksowa oferta Empiku, liczne  tomy wydawnictwa Rebellion w przyzwoitych cenach. Valiant - tu trochę gorzej, no ale wielu kupującym odpada koszt przesyłki, bo empików jednak trochę w Polszcze jest. Kupiłem essentiala Hulka za 40zł, zastanawiam się nad tym-

https://www.empik.com/animal-man-by-grant-morrison-book-one-30th-anniversary-deluxe-edition-morrison-grant,p1202082977,ksiazka-p

Czy ktoś miał już kontakt z tym wydaniem? Wiem, że nowe, ale ....
 Coś mi się nie zgadza, na stronie empiku jest o zeszytach 1-10, strona DC podaje 1-13, inne strony w necie też się pod tem względem różnią...

Offline Antari

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #3841 dnia: Dzisiaj o 10:32:25 am »
Kryptorasistowski żart roku   :wink:

Ale ja nie o tem chciałem - zdecydowanie obfitsza zrobiła się komiksowa oferta Empiku, liczne  tomy wydawnictwa Rebellion w przyzwoitych cenach. Valiant - tu trochę gorzej, no ale wielu kupującym odpada koszt przesyłki, bo empików jednak trochę w Polszcze jest. Kupiłem essentiala Hulka za 40zł, zastanawiam się nad tym-

https://www.empik.com/animal-man-by-grant-morrison-book-one-30th-anniversary-deluxe-edition-morrison-grant,p1202082977,ksiazka-p

Czy ktoś miał już kontakt z tym wydaniem? Wiem, że nowe, ale ....
 Coś mi się nie zgadza, na stronie empiku jest o zeszytach 1-10, strona DC podaje 1-13, inne strony w necie też się pod tem względem różnią...
Mam to wydanie. To jest ANIMAL MAN #1-13 i SECRET ORIGINS #39. Nie wiem czemu tyle miejsc w sieci podaje błędnie, że 1-10. Jeszcze sprawdzę w domu ale pamiętam, że z tyłu na obwolucie pisało 1-13 i Secret Origins #39.  Piękna lakierowana okładka z grafiką. Super grzbiet i stylowa obwoluta. Mogę ci wrzucić zdjęcia okładki jak wrócę do domu. Na chwilę obecną nie ma lepszego wydania tego komiksu. Był Omnibus ale wyprzedał się. Zdecydowanie polecam i czekam na drugi tom z niecierpliwością.

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3842 dnia: Dzisiaj o 03:29:51 pm »
Się pochwaliłem i już niedostępny :[