trawa

Autor Wątek: Vertigo 2018  (Przeczytany 10882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2018, 01:12:02 pm »
Prawda ale pewnie niedługo wyjdą  :smile:
No nie wiem. Obecnie w nowej edycji jest już 19 tomów, a zostało jeszcze do wydania 70 zeszytów i ileś tam one-shotów, co wyjdzie około 5-6 tomów. Nie wiem czy Egmont porwie się na tak długą serię. Już przy wydawaniu Baśni było widać, że bardzo go to męczyło, a poziom Hellblazer też jest raz w górę a raz w dół, czyli utrzymanie stałej grupy kupujących pewnie też będzie trudne. Ale jeśli to zrobi, to kupuje jako jeden z pierwszych.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2018, 01:26:50 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2018, 02:09:47 pm »
No to zaczną od Ennisa i po problemie  :smile: Sam TK mówił że o tym myśli (jak wcześniej o Hellboyu)

Ile tomów mają Baśnie? Invincible i Ultimate Spider-Man nie są długie?  :smile:

Nawet awatara nie muszę ustawiać żeby wyszło  :lol:

Offline brzon

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2018, 02:45:18 pm »
No to zaczną od Ennisa i po problemie  :smile: Sam TK mówił że o tym myśli (jak wcześniej o Hellboyu)
JanT - kiedy Kołodziejczak śnił takie przypuszczenia, dotyczące Hellblazera?

JanT

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2018, 02:55:42 pm »
JanT - kiedy Kołodziejczak śnił takie przypuszczenia, dotyczące Hellblazera?
Na jakimś spotkaniu. Może ktoś pamięta dokładnie?

Offline Antari

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 22, 2018, 10:59:39 pm »
Jakiś czas temu zapowiedzieli Promethea: The Deluxe Edition Book One. Myślę, że to niezła pora aby Egmont zainteresował się tym wydaniem. Materiały będą mieli gotowe. Tak samo z Animal Manem Morrisona, który wyjdzie w Deluxach (Animal Man by Grant Morrison Book One 30th Anniversary Deluxe Edition). U nas najpewniej w zwykłych HC'kach jak zawsze ale i tak byłoby nieźle.

Offline arczi_ancymon

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2018, 09:25:19 am »
No w końcu nowe wydanie Promethei! News tygodnia :D

Btw. coś drogie, chyba będzie oversized?

Offline -gościu-

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 23, 2018, 09:38:34 am »
Jak miło, dwa idealne tytuły do rozpoczęcia u nas w przyszłym roku.

JanT

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 23, 2018, 09:42:18 am »
Nie wiadomo czy DC pozwoli wydać te wydania tak szybko. Więc najpierw Doom Patrol, Hellblazer i DMZ  :smile:

Offline -gościu-

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 23, 2018, 09:52:22 am »
The Invisibles w Deluxe też już jest gotowe, nic tylko brać i wydawać. Szkoda, że pewnie nie wypuszczą dwóch serii Morrisona na raz, tylko jak skończą jedną to dopiero następną.

JanT

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 23, 2018, 09:54:53 am »
Też tak myślę i pewnie po Ludziach Północy puszczą DMZ  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:11:43 am »
Wg mnie pewniakiem na przyszły rok jest DMZ, reszta to już domysły, ale akurat Hellblazer Ennisa najbardziej prawdopodobny się wydaje. Prometheę pewnie puszczą, ale skoro deluxe wychodzi dopiero w marcu, to najwcześniej 3 kwartał bym obstawiał.

JanT

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:14:34 am »
O tym Doom Patrol też mówili a jakby mieli Morrisony odpuścić to już im mało co zostało do wydania.

mkolek81

  • Gość
Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:15:29 am »
akurat Hellblazer Ennisa najbardziej prawdopodobny się wydaje
A czemu nie od początku, skoro teraz wychodzi kompletna seria? Ok, sporo tych tomów jest, ale czemu znowu wydawać coś co raz już wyszło, jak można komplet.

Offline arczi_ancymon

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:17:02 am »
Nie wiem, jakoś mało prawdopodobny mi się wydaje ten komiks przed Invisibles i Animal Manem.

Animal Man jest krótki i najprzystępniejszy.
Invisibles to mordęga do przekładu, ale to zdecydowanie najbardziej znany komiks z tej trójki.

Doom Patrol jest super, sam mam omniaka, ale ten team jest totalnie anonimowy dla polskiego czytelnika. Nie wiem, ale chyba jest parę tytułów po które sięgną najpierw.

mkolek81, mnie nie pytaj - wolałbym całość, szczególnie, że przed runem Ennisa były też fajne historie w tej serii (choćby ta Gaimana), ale Egmont to Egmont.

Swoją drogą ciekawe czy DC ma w planach wydanie w Deluxe kontynuacji 'Animal Mana' Morrisona - zgaduję, że nie, a szkoda, bo później nie było wcale jakiejś wielkiej obniżki lotów. Szczególnie run Milligana był fajny.

Offline -gościu-

Odp: Vertigo 2018
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:49:08 am »
Wg mnie pewniakiem na przyszły rok jest DMZ
No DMZ to właściwie ostatni z tych nowszych tytułów, który Egmont mógłby wydać, a nowsze (z ostatnich dwóch dekad) wydają najchętniej. Do tego Brian Wood, którego teraz chętnie wydają. Też wydaje mi się, że DMZ to pewniak. Jest jeszcze The Losers - nie było to aż tak dobre, ale u nas rozpoczęte przez Taurusa, więc kto wie... Choć głupio byłoby, gdyby wydali to przed tymi najbardziej przez nas wyczekiwanymi  :doubt:

 

anything