trawa

Autor Wątek: Kolekcja Star Wars De Agostini  (Przeczytany 73204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 13, 2018, 03:27:26 pm »
U mnie na dzielnicy nie było 23, nie ma 24.

Offline Cerebellum

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 13, 2018, 07:53:36 pm »
Numer 23 kupiłem dzisiaj w Empiku na Marszałkowskiej, niestety ostatni numer,
wychodząc z tego empiku idąc w kierunku metra Świętokrzyska stoi kiosk, na wystawie był jeszcze 23 numer jeśli ktoś z Wawy potrzebuje  :)

Offline xanar

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 13, 2018, 08:20:34 pm »
Nie no bez przesady, nie będę do centrum po komiks jechał, chyba trzeba prenumeratę wznowić, o ile się da  :biggrin:

Offline 79ers

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 13, 2018, 08:40:01 pm »
dA ma siedzibę w Warszawie,  ale stacjonarnie zakupów nie da się zrobić. Niestety poza prenumeratą przesyłka za pobraniem na 2numery to +14zł, a jechać po jeden numer przez Wisłę do centrum  :???: i nie zakupić  :sad: . Szkoda, że sklepy komiksowe nie mają kolekcji, tylko gdzie mieli by to wszystko magazynować?

PS.Internety mówią coś o zamieszaniu ze stawkami VAT w przyszłym roku, ktoś coś o tym czy będą grzebać przy cenach prasy i książek?
 

Offline epik

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 13, 2018, 08:49:32 pm »
Dosłownie nigdzie nie ma. W gildii brak, na stronie empika brak(a chyba wszystkie pozostałe tomy są dostępne), na allegro brak.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 13, 2018, 08:58:15 pm »

PS.Internety mówią coś o zamieszaniu ze stawkami VAT w przyszłym roku, ktoś coś o tym czy będą grzebać przy cenach prasy i książek?


chyba mają czytniki elektroniczne na 5% zrobić

Offline 79ers

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 13, 2018, 09:05:11 pm »

chyba mają czytniki elektroniczne na 5% zrobić

że na nośnikach cyfrowych ma być taniej, w tym audiobooki to wiem. U mnie liczy się to co na papierze i bardziej  zastanawia jak to ma być z tradycyjną prasą i książkami.

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 13, 2018, 09:22:06 pm »
Nie spotkałem się w internetach z informacjami, by coś majstrowano w VATach tradycyjnej prasy i książek. Ceny wzrosną, nikt się nie łudzi raczej, ale wynika to ze wzrostu cen energii, który wynikł z całymi tymi procedurami związanymi z limitami CO2.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Star Wars De Agostini
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 13, 2018, 09:24:17 pm »
że na nośnikach cyfrowych ma być taniej, w tym audiobooki to wiem. U mnie liczy się to co na papierze i bardziej  zastanawia jak to ma być z tradycyjną prasą i książkami.


a co ma być, zostanie tak jak jest.

Kolekcja Komiksy Star Wars - 23 - Wojny Klonów 4. - pojawiło się na Gildii w przedsprzedaży.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2018, 08:01:48 pm wysłana przez xanar »

 

anything