trawa

Autor Wątek: MFKiG 2017  (Przeczytany 80002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:02:10 am »
Czemu zamilknąć ? Forum jest od wyrażania swoich opinii a moja jest taka, że aesthetically pleasing to to nie było.

Offline gobender

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 21, 2017, 11:55:36 am »
^ Jesteś zwykłym idiotą*. OPINIA

Offline Doctus

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 21, 2017, 11:58:21 am »
Piękno uosabia się w pasji, co doprowadza nas do konkluzji że wszystkie nasze cosplayerki są piękne :smile:

Gr8 trzymaj jakiś poziom. Ciekawe czy Ty taki piękny jesteś? Pokaż zdjęcie, chętnie ocenimy. Albo najlepiej roześlij je wszystkim "tym brzydkim" cosplayerkom, pewnie chętnie się wypowiedzą.

Offline mappy

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:09:53 pm »
Gr8 trzymaj jakiś poziom.
:lol:
Już był taki jeden co fotki w piżamce wrzucał więc lepiej nie pokazywać zdjęć.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:44:09 pm »
Jesli juz rozmowa o pieknosci, to moje dzieci powiedzialy mi niedawno, ze gdbybym zalozyl habit, to wygladalbym niemalze tak samo jak siostra Krystyna - zakonnica, ktora uczy ich w przedszkolu religii. No i co wy na to, brzydale? lalalala

Offline Dembol_

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:52:29 pm »
Ośmiornica jest zakonnicą! Co na to Watykan?
Moja relacja:
http://kzet.pl/2017/09/relacja-z-28-miedzynarodowego-festiwalu-komiksu-i-gier-komputerowych.html
Dzisiaj, jutro albo pojutrze będzie osobna relacja ze spotkań z Jimem i wywiad z Chaykinem.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 21, 2017, 01:37:05 pm »
^ Jesteś zwykłym idiotą*. OPINIA


Szanuję tą opinię

Offline Blaksad

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 21, 2017, 03:09:59 pm »

Szanuję tą opinię

Słaba prowokacja z Twojej strony, postarałbyś się - shame, prawdziwą dramę trzeba umieć zrobić - more than you know.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 21, 2017, 03:41:05 pm »

Słaba prowokacja z Twojej strony, postarałbyś się - shame, prawdziwą dramę trzeba umieć zrobić - more than you know.




Nie chcę rozkręcać dramy bo niektórzy tylko czekają żeby takie rzeczy zgłaszać. Wręcz trzymają palce na przycisku - raport.


Powtarzam jeszcze raz - to nie była prowokacja tylko moja opinia po obejrzeniu festiwalu z podesłanych tu linków.


Z takich insynuacji właśnie biorą się ostrzeżenia a potem bany. I ofiarą takich sytuacji - zbiorowych raportów został właśnie Bazyliszek.



Offline arczi_ancymon

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 21, 2017, 03:52:15 pm »
Biedactwo...

Feldkurat

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 21, 2017, 03:55:29 pm »
Oj tam, oj tam...
My się tylko droczymy...

Przecież nie może być na poważnie, gdy ktoś w ciągu trzech dni najpierw pisze:

by następnie kazać mi czytać treść artykułu o podatkach od dzieł sztuki...

Więc od razu widać, że my tu z Feldkuratem takie heheszki sobie tylko robimy niewinne...


tak że czil ałt... ewryting is kul, man...

Ależ należy brać na poważnie, pod warunkiem, że czytamy ze zrozumieniem. Ale przynajmniej czytasz uważnie, za to masz plusa. Trzy plusy - piątka. We wstępie przytoczonego przeze mnie przepisu napisano, że "na potrzeby niniejszej ustawy za artystę/dzieło sztuki rozumie się" - czy coś w tym stylu. Oznacza to, że przyjęto pewną nomenklaturę na potrzeby ustawy i wyraźnie napisano, że jest to na potrzeby ustawy. Nadal uważam, że rysownik to nie artysta i śmieszy mnie traktowanie komiksów jak dzieł sztuki. Ale rozumiem, choć ubolewam, że sztuka niestety nikczemnieje i produktom popkultury stara się nadać nienależycie wysokie znaczenie. Niemniej będę się nabijał z każdego, kto w jednym szeregu postawi jakiegoś komiksowego rzemieślnika z, dajmy na to, Matejką.

Offline LucasCorso

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 21, 2017, 04:14:10 pm »
Widocznie ty wielbisz taką sztukę dla sztuki... tę co to się zatrzymała w czasie i nic a nic nie chce się ruszyć ani cofnąć...
Ja jestem w stanie dopuścić myśl, że sztuka jest żywa, reaguje na żywotne potrzeby osób jej pożądających, potrafi się zmienić, dostosować, dopasować...

Nie chcę tu rzucać pod Twoim adresem jakimiś słowami w stylu "skostniałość", ale powiem tylko tyle, że jak patrzę na niektóre cudeńka komiksowe to czuję się uwznioślonym... Więc jak to nie jest sztuka, to nie że sztuka umarła, ale nigdy nie istniała...

A już jak ktoś dezawuuje komiks jako formę sztuki to ja przepraszam, ale nie jest to osoba, z którą byłbym zainteresowany interakcjami... Szczególnie na forum komiksowym...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline gobender

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 21, 2017, 04:24:25 pm »
Ale rozumiem, choć ubolewam, że sztuka niestety nikczemnieje i produktom popkultury stara się nadać nienależycie wysokie znaczenie. Niemniej będę się nabijał z każdego, kto w jednym szeregu postawi jakiegoś komiksowego rzemieślnika z, dajmy na to, Matejką.

Wg wielu Matejko był ... sprawnym rzemieślnikiem. (osobiście podzielam ten pogląd)

Offline aquaz

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 21, 2017, 05:20:47 pm »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 21, 2017, 06:07:53 pm »
Widocznie ty wielbisz taką sztukę dla sztuki... tę co to się zatrzymała w czasie i nic a nic nie chce się ruszyć ani cofnąć...
Ja jestem w stanie dopuścić myśl, że sztuka jest żywa, reaguje na żywotne potrzeby osób jej pożądających, potrafi się zmienić, dostosować, dopasować...

Nie chcę tu rzucać pod Twoim adresem jakimiś słowami w stylu "skostniałość", ale powiem tylko tyle, że jak patrzę na niektóre cudeńka komiksowe to czuję się uwznioślonym... Więc jak to nie jest sztuka, to nie że sztuka umarła, ale nigdy nie istniała...
Jak komiksy mogą być sztuką skoro mogą co najwyzej udawać, i to kiepsko, że coś sie w nich rusza, a w takim filmie, chocby nawet byle jakim, rusza sie naprawde. Komiks to tylko taka nieudana namiastka filmu i dlatego jesli jakis komiks zaliczyć do sztuki, to wowczas każdy, nawet beznadziejny film bylby sztuką.

Powyższe stwierdzenie jest oczywsicie tak samo bez sensu, jak porownywanie komiksu do malarstwa. Zupelnie inne medium i inne zasady leżące u podstaw obydwu dzialalnosci artystycznych.

A już jak ktoś dezawuuje komiks jako formę sztuki to ja przepraszam, ale nie jest to osoba, z którą byłbym zainteresowany interakcjami... Szczególnie na forum komiksowym...
Taki stary a dal sie zlapac trollowi i to jeszcze z tych muminkowatych. Wstyd.


EDIT: Właśnie wyczytalem fajne zdanie w ksiazce, ktora aktualnie mecze, a propos nietrafionych, nieprzystajacych porownan:

"Pies zawsze wyjdzie na niedorobionego, jak bedziesz go uparcie definiowac jako nietypowego kota".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2017, 08:35:30 pm wysłana przez KukiOktopus »