trawa

Autor Wątek: MFKiG 2017  (Przeczytany 81183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skiba

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 02, 2017, 02:32:50 pm »
Dzieki za odp.! Bilety kupione, muszę jeszcze nocleg znaleźć, sensowne ceny zaczynają się 2,5 km od Areny. Możecie coś polecić? :roll:


Popytaj w akademiku polibudy, jest niedaleko, często można się tam jakoś sensownie zakręcić :-)

Offline angelscorpion

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 03, 2017, 05:32:28 pm »
Dzięki, ale jednak biorę hotel, akademik mi się kojarzy z niewyspaniem :wink:

Kleszcz

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 04, 2017, 05:32:32 pm »
Ed radzi, jak ominąć regulamin strefy autografów:

mkolek81

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:37:07 am »
Jest już dostępna mapa z rozmieszczeniem wystawców na tegoroczny festiwal:

http://komiksfestiwal.com/mapy-festiwalu/

Offline digital_psycho

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:56:25 am »
Ma być też bankomat! Koniec wycieczek na dworzec :)

Offline Lauv

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 09, 2017, 08:21:01 pm »
Wybieram się w piątek z Krakowa samochodem na MFKiG. Planuje być na miejscu około 18 więc z Krakowa według internetu powinienem wyjeżdżać około 14:30-15:00. Aktualnie mam 3 wolne miejsca. 25 zł za miejsce. Start z okolić Prądnika Czerwonego, ze względu na to że Łódź mamy na północ od Krakowa nie planuje przejeżdżać przez centrum/południe/NH. Jakby ktoś był chętny to pisać priv lub dzwonić 604-222-089.

Offline Doctus

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 09, 2017, 08:29:37 pm »
Co do noclegu, to w centrum jest w miarę tanie schronisko. Jakieś 30zł za noc o ile pamiętam.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 10, 2017, 12:47:46 pm »
W niedzielę jest na stadionie mecz gdyby ktoś chciał połączyć jedno z drugim ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline buczanova

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:50:48 pm »
Czy jakiś serwis komiksowy przygotował podsumowanie wszystkich festiwalowych premier komiksowych? Przydałoby się coś takiego przy robieniu listy zakupów.  :smile:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 12, 2017, 09:14:24 am »
Jak co roku szybka wrzutka, jeśli ktoś będzie chciał żebym o coś zapytał na prowadzonych przeze mnie spotkaniach  :wink:


https://jaroslawd.blogspot.com/2017/09/info-spotkania-na-mfkig-propozycje-pytan.html
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

mkolek81

  • Gość
Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 12, 2017, 01:42:42 pm »
Wiadomość od Marcina Łuczaka na jednej z grup FB dotycząca spotkania z Egmontem:
 
Cytuj
Jak zapewne wiecie z programu tegorocznej edycji MFKiG (http://komiksfestiwal.com/wp-c…/uploads/Program_28_MFKiG.pdf), w sobotę w sali B odbędzie się kilka spotkań inicjowanych przez Egmont. Będę miał okazję poprowadzić większość z nich i na wszystkie serdecznie zapraszam.
 W tym roku udało się wygospodarować trochę więcej czasu na spotkanie z zapowiedziami i pytaniami. Podzielono je na dwie części (osobno zapowiedzi i osobno sesja Q&A), a każda z nich potrwa 45 minut. Wzorem poprzedniego spotkania na Pyrkonie, na którym było dużo czasu na zadawanie pytań, chciałbym zaprosić was do zadawania ich w komentarzach pod tym postem. W miarę możliwości zadam je Tomkowi Kołodziejczakowi na spotkaniu w trakcie festiwalu.
Proszę tylko, aby nie zadawać pytań w stylu „czy wydacie tytuł X albo Y” oraz by pytania zostawiały tutaj głównie osoby, których nie będzie na spotkaniu - kto na nim będzie, sam je będzie mógł zadać

Więc jeśli ktoś nie ma FB i nie będzie go na MFKiG, a chciałby zadać pytanie, to może mi przesłać na priva, a ja to wkleję pod postem. Tyle mogę pomóc.

Offline Bobo

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 12, 2017, 06:34:58 pm »
Jadę z Bydgoszczy w piątek po południu i mam trzy miejsca wolne. Jak ktoś chętny to zapraszam na prv. Powrót w niedzielę po festiwalu.

Offline kenji

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:54:54 pm »
chyba nie uda mi się być w tym roku w Łodzi , a chciałbym kupić komiks który w szerszej dystrybucji nie występuje ( tak jakby sam wydawca nie chciał aby tak było...)- pomożecie?


czyli:
Praga gada #3- O międzywojniu


Płace za komiks + kuriera ( lub odbiór osobisty we Wrocławiu)


dzięki


info na priv


Offline LucasCorso

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:57:31 am »
chyba nie uda mi się być w tym roku w Łodzi , a chciałbym kupić komiks który w szerszej dystrybucji nie występuje ( tak jakby sam wydawca nie chciał aby tak było...)- pomożecie?


czyli:
Praga gada #3- O międzywojniu


Płace za komiks + kuriera ( lub odbiór osobisty we Wrocławiu)


dzięki


info na priv


Kontaktowałem się z wydawcą i można u nich bezpośrednio zamawiać mailem za 50 + 15 (koszty wysyłki)
Tak piszę na wypadek gdyby bardziej Ci się to opłacało
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline vision2001

Odp: MFKiG 2017
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 13, 2017, 08:41:40 am »

Kontaktowałem się z wydawcą i można u nich bezpośrednio zamawiać mailem za 50 + 15 (koszty wysyłki)
Tak piszę na wypadek gdyby bardziej Ci się to opłacało
W cenie 50 pln'ów sprzedają na konwentach (brałem na FKW). Więc ww. propozycja jest całkiem spoko i bez kombinowania.


Kontakt do wydawcy: http://www.pragagada.pl/kontakt.php
Zakupy niby można robić też przez http://znakomite.co/t/kategorie/komiksy-and-ksiazki ale jakieś pokrętne to wszystko i nie ma #3 w dostępnych tytułach.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything