trawa

Autor Wątek: Marvel Legacy  (Przeczytany 55793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 26, 2018, 10:29:14 am »
Jedyny komiks z Legacy i w ogole jedyny komiks Marvela jaki czytam to The Punisher. Sam pomysl ubrania go w zbroje War Machine, uwazam za co najmniej dziwny, to wyszlo to autorom calkiem sprawnie. Jest ok, czyta sie w miare przyjemnie. Taka ciekawostka -komiks jak na 616 jest niesamowicie krwawy, pojawiaja np. eksplodujace czy ucinane glowy. Z drugiej strony po tak slabej serii jak poprzedni vol pisany przez pania Cloonan, przywrocenie jakiegos zjadliwego poziomu raczej nie bylo zbyt duzym wyzwaniem.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2018, 11:11:23 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Antari

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 26, 2018, 12:13:42 pm »
Thor ze złotą łapą też chyba był już pokazany na którymś comic conie tuż przed startem Legecy. Także ja daruję sobie.

A Thor ze złotą łapą to też jakieś ukryte znaczenie?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 26, 2018, 12:45:49 pm »
A Thor ze złotą łapą to też jakieś ukryte znaczenie?
Nie. Po porostu pamiętam,  że gdzieś już prezentowano ten projekt postaci przy okazji reklamowania Legecy. A teraz nagle wrzucili go do Avengers i wmawiają mi, że to coś nowego co wymyślili z okazji tego relouchu.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2018, 01:01:20 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 26, 2018, 09:42:19 pm »
Fajne podejście   :badgrin:
Co to za szatański śmiech?
Zawsze sprawdzam, o czym w danym odcinku mówią i wybieram najczęściej to, co mnie naprawdę interesuje (czasem nic), a koncentruję się szczególnie na faktach, które jakoś do mnie nie dotarły wcześniej.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 26, 2018, 10:53:57 pm »
Dobra wiadomość, że Aaron zostaje przy Thorze


Obyśmy dostali ciągłość od Egmontu. Thors z SW a potem Mighty Thor z ANAD Marvel

A dla fanów Ghost Ridera. Mamy nowego i kosmicznego. Też będzie miał serie. Kto jest nosicielem ducha zemsty nie spoileruje jak ktoś nie czytał serii ''Thanos''
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2018, 11:00:57 pm wysłana przez bogi1 »

Offline sum41

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 27, 2018, 07:03:33 pm »
Co to za szatański śmiech?
Zawsze sprawdzam, o czym w danym odcinku mówią i wybieram najczęściej to, co mnie naprawdę interesuje (czasem nic), a koncentruję się szczególnie na faktach, które jakoś do mnie nie dotarły wcześniej.


Tak wstawiłem bo ja kiedyś słuchałem  całość potem też wtryskowe a od czasuciągłego  pieprzenia o Black Panther przestałem.


Meriva Mravelowi sprzedaje się poniżej 10 tyś a ja kontynuują gdzie normalnie seria ponizej 24 czy 26 tys dostaje  cancel.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything