trawa

Autor Wątek: Kolekcje: Superbohaterowie Marvela, WKKDC - kolejne tomy TANIEJ  (Przeczytany 901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Kolekcje: Superbohaterowie Marvela, WKKDC - kolejne tomy TANIEJ
« dnia: Czerwiec 13, 2017, 12:48:34 pm »
Superbohaterowie Marvela & WKKDC - kolejne tomy, TANIEJ NIŻ W KIOSKU.

Umówiłem się ze znajomą mi osobą, która czyta kolekcje WKKDC i Superbohaterowie Marvela, że będzie mi po przeczytaniu sprzedawać kolejne numery obu kolekcji w dobrej cenie.
Ponieważ ja nie mam w planach zachowania wszystkich egzemplarzy - mogę odsprzedawać te numery, których nie będę zatrzymywał. Cena: ok. 30 zł.

Preferowany odbiór osobisty w Gliwicach (być może taki odbiór byłby możliwy również w Warszawie). Mogę też oczywiście wysyłać (np. w paczce po kilka numerów, żeby zmniejszyć koszty wysyłki przypadające na 1 tom).



Jeśli chodzi o WKKDC to na sprzedaż będą w zdecydowanej większości te numery, które będą dla mnie dublami - łącznie od numeru 22 do numeru 60 ok. 10 tomów (+/- 2).
Mogę też w niższej cenie załatwić numery poprzednie (poniżej numeru 22)
 

Jeśli chodzi o Superbohaterów Marvela - tu na sprzedaż będę miał więcej numerów - licząc od numeru 11, w pierwszej 60 ok. 20-30 tomów (trudno dokładnie powiedzieć, bo nie znamy wszystkich tomów z pierwszej 60).
Podobnie jak w WKKDC - mogę też w niższej cenie załatwić numery poprzednie (poniżej numeru 11).


Jestem zainteresowany raczej tylko na umówienie się na sprzedaż wszystkich tomów, których ja nie będę zatrzymywał (raczej nie chce mi się do każdego, konkretnego tomu znajdować inną osobą, która go kupi).
Myślę, że dla osoby, która zbiera całą kolekcję dobra opcja żeby zaoszczędzić po nawet 10 zł na jednym tomie.

W razie zainteresowania - proszę o kontakt (w razie braku chętnych umówię się ze znajomym, że będę brał od niego tylko te numery, którymi jestem zainteresowany, więc oferta może być nieaktualna za jakiś czas).

 

anything