trawa

Autor Wątek: PMP - darmowe wydanie  (Przeczytany 17434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2017, 01:14:52 pm »
Jak to stało w "You can't bring me down"?

"And if I offended you, oh I'm sorry but maybe you needed to be offended. But here's my apology and one more thing... F### you!"

Taaa, zawsze adekwatne.

Suicidal for life!
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Kijanek

  • Gość
Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2017, 01:39:35 pm »
tak się mówi
https://pl.wiktionary.org/wiki/krewni_i_znajomi_kr%C3%B3lika

A także - o zgrozo! - uprawiają seks przedmałżeński i robią inne rzeczy, o które byście ich nie podejrzewali. W lemingach najbardziej bawi mnie ostatnio to, że kreujecie sobie w głowie obraz osoby o poglądach prawicowych - kompletnie oczywiście niezgodny z rzeczywistością. Następnie z całą stanowczością krytykujecie rzeczony, fałszywie wykreowany obraz, a na koniec, gdy jakiś "miłośnik dobrej zmiany" postąpi niezgodnie z tym waszym wyobrażeniem, oburzacie się, że to hipokryzja i jak tak w ogóle można  :lol:

Naiwnością jest natomiast podejrzewanie obcięcia dotacji z powodów ideologicznych. Zbliża się koniec kadencji samorządów, zatem fundusze trzeba przesunąć przed wyborami na bardziej medialne przedsięwzięcia, no i oczywiście trzeba szabrować na koniec ile się da.

Offline Ryba2111

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2017, 01:54:22 pm »
Pogubiłem się więc spytam. Leming to przedstawiciel której strony? Czy to osoba niezrzeszona, która łyka wszystko jak młody pelikan? Proszę tylko o poważne odpowiedzi i tylko od poważnych użytkowników. Pozdrawiam.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline chch

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2017, 02:03:05 pm »
Pogubiłem się więc spytam. Leming to przedstawiciel której strony? Czy to osoba niezrzeszona, która łyka wszystko jak młody pelikan? Proszę tylko o poważne odpowiedzi i tylko od poważnych użytkowników. Pozdrawiam.


Lemingi to potoczne określenie wyborców PO, o wyborcach PiS mówi się mohery.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline amsterdream

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2017, 02:13:44 pm »
Mam cichą nadzieję, że w przyszłym roku Festiwal Komiksowa Warszawa się odbędzie, choć może być to nieco utrudnione:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-05-25/stoleczny-ratusz-wycofuje-dotacje-na-festiwal-komiksowa-warszawa-w-jednym-z-komiksow-byly-wulgaryzmy/

Mam nadzieję, że Timof i cała reszta tego PSK są z siebie dumni.

Offline Murazor

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2017, 02:13:50 pm »
A może jednak przenieście się na forum o polityce..?

Kijanek

  • Gość
Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2017, 02:23:02 pm »
Mam nadzieję, że Timof i cała reszta tego PSK są z siebie dumni.
Jeju rok 2018 rokiem komiksu polskiego więc dotacje dostaną z MSZ i MK. Plus od decyzji jest odwołanie. Więc nie ma co się nerwować.
Łódź też miał przejścia, bo miasto jak zobaczyło rachunek za piwo dla Biz to też kasę odcięło, na początku wielka wrzawa medialna później i tak dali kasę. Nawet centrum kongresowe komiksu budują. Tu może być podobnie.

Offline chch

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2017, 02:27:07 pm »
A może jednak przenieście się na forum o polityce..?
Przecież zarówno przyznanie dotacji na tę publikację jak i jej cofnięcie to sprawa polityczna. Zresztą nawet na tym forum toś napisał, że wszystko jest polityką, nawet pójście do sklepu po bułki (nie pamiętam autora).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Murazor

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2017, 02:30:25 pm »
Rozmowa o dotacji okej, bo to jest ważne, ale jak się zaczyna przerzucanie kto jest lemingiem, a kto moherem to mam dość.. :roll:

Offline chch

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2017, 02:31:29 pm »
A tu już odpowiedziałem na poważne pytanie kolegi z forum. Niemniej przepraszam za offtop.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2017, 10:10:19 pm »
W lemingach najbardziej bawi mnie ostatnio to, że kreujecie sobie w głowie obraz osoby o poglądach prawicowych - kompletnie oczywiście niezgodny z rzeczywistością.


Masz rację, ja naprzyklad w życiu nie nazwałbym wyborcy #dobrejzmiany prawicowcem (a chyba o nich chodziło skoro odnosiłeś się do postu Kokosza).
perły przed wieprze

Feldkurat

  • Gość
Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2017, 02:01:19 pm »
Przenosząc natomiast dyskusję na tor czysto akademicki i abstrahując od tego, że te pieniądze zostaną zmarnowane w inny sposób, to bardzo dobrze, że obcięto dotację. W ogóle nie powinno być żadnych dotacji, bo niby dlaczego pieniądze podatników, z których nie wszyscy, a właściwie zaledwie ich mniejszość, interesuje się komiksami, a jeszcze mniej partycypuje w FKW, miałyby być przeznaczane na takie inicjatywy. Jeśli festiwal nie jest w stanie sfinansować się sam komercyjnie, to do widzenia.

Offline Nawimar

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2017, 02:18:43 pm »
Turucorp: "dzizas, on jest naprawde mocno odklejony od rzeczywistosci"
 
Tudzież po prostu ma swoje zdanie czego Ty i Tobie podobnie nie zdołacie już raczej pojąć.

Offline turucorp

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2017, 02:25:48 pm »
Tudzież po prostu ma swoje zdanie czego Ty i Tobie podobnie nie zdołacie już raczej pojąć.

Wyobraz sobie, ze doskonale pojmuje idee, zeby w kraju byly organizowane jedynie ComicCony, tyle, ze kompletnie mi ona nie odpowiada i dla krajowej sceny jest to wariant najbardziej zabojczy.
BTW jak na obronce "wlasnego zdania" to siedzisz chyba za bardzo po prawej stronie, wiec daj sobie lepiej na luz z ta hipokryzja.

Offline Nawimar

Odp: Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 29, 2017, 02:45:39 pm »
Kwestia gdzie "siedzę" jest sprawą drugorzędną. Przecież to właśnie Ty wraz z kolegami jesteście otwarci na "ubogacanie nowymi wartościami". Oczywiście tylko w teorii, bo gdy tyko zjawia się użytkownik o poglądach innych niż "doskonale pojmujący idee" zaczyna się zgrzyt i podśmiechajki. Tymczasem Feldkurat najzwyczajniej przedstawił swoje zdanie, obce Twojej formacji umysłowej. I oczywiście został skwitowany w standardowym dla Cię stylu. Po co zatem te egzaltowane gadki o "jedności ponad podziałami"...

 

anything