Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2625 dnia: Grudzień 12, 2018, 12:23:52 pm »
Ta narzuta to już znak jakości :). Świetna wrzuta, dużo dobra.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2626 dnia: Grudzień 12, 2018, 02:15:32 pm »
Nadrabianie zaległości z zeszytówkami. Dotarł WW#50 Frison, który z jakiegoś powodu był trudno dostępny i trochę zeszło zanim dojechał w dobrym stanie, bo za pierwszym razem się nie udało. Wariant Batgirl #27 też spotkał podobny los.
Ja mam od jakiegoś czasu regularnie, że raz na miesiąc/preorder jakiś zeszyt nie dociera do mnie z powodu defektów/dostępności i dopiero po jakimś czasie chłopaki z Atomu dosyłają zaległy tytuł. W przyszłotygodniowej dostawie spodziewam się (mam nadzieję), że dotrze widoczna na Twojej wrzutce Batgirl #28.
Dobry zakup ogólnie! Podoba mi się Twoja wierność DC! :smile:

Ta narzuta to już znak jakości :smile:
Taka rzekłbym rebirthowa... :wink:

Offline OokamiG

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2627 dnia: Grudzień 14, 2018, 03:47:47 pm »
Kilka ostatnich zakupów i prezent w postaci Weekly Shonen Jump prosto z Japonii.








Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2628 dnia: Grudzień 14, 2018, 04:54:29 pm »
Przez pomyłkę było w innym wątku:




Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2629 dnia: Grudzień 16, 2018, 01:19:21 pm »
Mikołaj czasem przychodzi wcześniej. Nawet do niegrzecznych dzieci.










DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2630 dnia: Grudzień 16, 2018, 01:52:51 pm »
Dwa grubasy do kolekcji.


]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0817ed5f2678.jpg
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2631 dnia: Grudzień 16, 2018, 02:16:02 pm »
Mikołaj czasem przychodzi wcześniej. Nawet do niegrzecznych dzieci.











Takie perelki rysunkowe to ja rozumiem, mam to w zeszytach  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2632 dnia: Grudzień 16, 2018, 02:20:26 pm »
WW Pereza to wspaniały zakup :cool: , reszta pewnie też - nie mam to nie wiem.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2633 dnia: Grudzień 16, 2018, 03:17:58 pm »
O kurde, ale zakupy panowie! Szacuneczek!


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2634 dnia: Grudzień 16, 2018, 08:05:09 pm »



O kurde, ale zakupy panowie! Szacuneczek!
Ja często patrząc na Wasze kolekcje zeszytówek to zazdraszam. Ale w życiu nie ma się wszystkiego (bo też i gdzie to pomieścić, a co mówić ile to wszystko kosztuje...).


Takie perelki rysunkowe to ja rozumiem, mam to w zeszytach
eSa i Batmana, czy również WW?

WW Pereza to wspaniały zakup :cool: , reszta pewnie też - nie mam to nie wiem.


O WW w wykonaniu Pereza dowiedziałem się przez WKKDC. Jak przeczytałem tę część od razu zapragnąłem poznać dalsze losy i tę serię. Teraz tylko czas znaleźć, by zasiąść do lektury...


Co do pozostałych tomów to jestem zaskoczony m.in. znacznym cofnięciem się w prezentowanych zeszytach w Knightfall #1 (chyba nawet do historii wcześniejszych niż w polskim Batmanie 6/94) oraz całkiem sprawnym pocięciem zeszytów w historiach dotyczących śmierci i powrotu eSa. Co jeszcze ciekawsze mam wcześniejszym omnibus z Doomsday'em, przez pogrzeb i Rządy Supermanów, które również nie zawierają kilku zeszytów z tego zaprezentowanego przeze mnie omnibusa. No i teraz omniaki lecą na kredzie, a ten wcześniejszy eS jest na takim papierze jakim były drukowane Semici. Sam nie wiem, który papier jest lepszy... ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Recoil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2635 dnia: Grudzień 16, 2018, 10:58:36 pm »
Te omnibusy to dla chłopaczka wychowanego na TM-S prawdziwe cuda na kiju...zwłaszcza Knightfall no i Doomsday - maybe someday  :wink:


Ze swojej strony mogę dodać, że faktycznie czasem Dziadek Mróz przychodzi nieco szybciej...





Powoli ale jednak zaczynam czuć "irracjonalną" potrzebę przeczytania tych wszystkich zebranych kilogramów  :cool:

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2636 dnia: Grudzień 17, 2018, 08:16:42 am »
Ze swojej strony mogę dodać, że faktycznie czasem Dziadek Mróz przychodzi nieco szybciej...
Vertigo rulez  :biggrin: . Daj znać jak Ci "Ludzie Północy" podejdą, bo ja ciągle jeszcze zastanawiam się nad zakupem.
Jednak mnie nie posłuchałeś i Detective Comics oraz Mroczny Rycerz z Nowego DC kupiłeś. Oj, nieładnie  :wink:
No i zaskoczony (pozytywnie) jestem tym Relaksem oraz Krukiem. Nie spodziewałem się, że mogą to być Twoje klimaty.

Mikołaj czasem przychodzi wcześniej. Nawet do niegrzecznych dzieci.
CUDO!!!!

Ja w końcu ogarnąłem całą swoją kolekcję i rękami swojej kobiety kupiłem regał Billy w Ikei. Jak tylko zrobię zdjęcia  (a mam nadzieję, że ogarnę to jeszcze przed zamknięciem forum  :wink: ) to podrzucę i się pochwalę  :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2018, 08:19:58 am wysłana przez laf »

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2637 dnia: Grudzień 17, 2018, 08:38:57 am »
Ja w końcu ogarnąłem całą swoją kolekcję i rękami swojej kobiety kupiłem regał Billy w Ikei. Jak tylko zrobię zdjęcia  (a mam nadzieję, że ogarnę to jeszcze przed zamknięciem forum  :wink: ) to podrzucę i się pochwalę  :cool:
Uważaj na nośność półek jeśli wziąłeś Billy 80x202. Przez rok, dwa ładnie trzyma później od ciężaru półki i niestety też boki zaczynają się wyginać (szczególnie ważne to dla komiksów drukowanych na kredzie).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2638 dnia: Grudzień 17, 2018, 09:02:26 am »
Już od kilku osób słyszę, że w regale billy wyginają się półki, a miałem w planach zakup tego regału  :doubt:


Używa ktoś witryny Liatrop, 96x214?? Zdecydowanie lepiej się prezentuje i wygląda solidnie.


https://www.ikea.com/PIAimages/0641256_PE700391_S5.JPG
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2018, 09:10:13 am wysłana przez Mawer »

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2639 dnia: Grudzień 17, 2018, 09:04:19 am »
Uważaj na nośność półek jeśli wziąłeś Billy 80x202. Przez rok, dwa ładnie trzyma później od ciężaru półki i niestety też boki zaczynają się wyginać (szczególnie ważne to dla komiksów drukowanych na kredzie).
Mam dokładnie takie wymiary (w kolorze białym). No cóż, zobaczymy.

Wracając jeszcze do WW Pereza to trzeba przyznać, że "Bogowie i śmiertelnicy" z WKKDC to naprawdę zacna lektura, w moim skromnym odczuciu zdecydowanie lepszy origin niż wychwalany Superman Byrne'a.

 

anything