trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2505 dnia: Październik 22, 2018, 12:07:42 pm »
Odbierałem bodajże w poniedziałek ale dopiero dzisiaj cyknąłem zdjęcie.
No namówiliście mnie do tych wariantów.
Na dobry początek coś takiego:
Kotka niezwykle popularna jest, a moja jeszcze czeka na wysyłkę. To pierwsze warianty do rozbudowywania kolekcji?

Fajne zakupy z AZYLU pewnie sporo dobra tam jeszcze jest. Takie warianty sam bym przytulił do swojej kolekcji.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2506 dnia: Październik 22, 2018, 01:16:55 pm »
Gaiman z Russellem- zawsze lubiłem ten duet, mój pierwszy Sandman to był #50...
 Przyznam, że poza Supermana nadal mnie bawi- jak jakiś clip LadyGagi .. 8)

Niezły sklep z tego Azylu, szkoda że nie w Warszawie.

Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2507 dnia: Październik 22, 2018, 01:38:08 pm »
O kurde, 4x b&w virgin oO Ale szczęście :wink:


no i mnie zero bw i "tylko" 2 virgin color

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2508 dnia: Październik 22, 2018, 04:50:17 pm »
Gaiman z Russellem- zawsze lubiłem ten duet, mój pierwszy Sandman to był #50...
 Przyznam, że poza Supermana nadal mnie bawi- jak jakiś clip LadyGagi .. :cool:

Niezły sklep z tego Azylu, szkoda że nie w Warszawie.

W razie czego służę pomocą w zakupach zdalnych ;)
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2509 dnia: Październik 22, 2018, 05:42:13 pm »
Kelen, dzięki wielkie! 8)

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2510 dnia: Październik 22, 2018, 07:11:39 pm »
Kotka niezwykle popularna jest, a moja jeszcze czeka na wysyłkę. To pierwsze warianty do rozbudowywania kolekcji?
Spodobała mi się właśnie Kotka, która krążyła tutaj.Nie chciałem brać tylko jednej pozycji więc dorzuciłem dwie kolejne.Wchodzić w świat wariantó raczej nie zamierzam. Taka trochę odskocznia.

Offline Recoil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2511 dnia: Październik 29, 2018, 09:14:12 pm »

Nowy update...


Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2512 dnia: Październik 29, 2018, 09:44:37 pm »
Muszę powiedzieć, że obrałeś właściwą drogę :)  Jak ten Harry? Poza miłymi rysunkami ?

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2513 dnia: Październik 30, 2018, 06:56:37 am »
@Recoil, zaskakujesz mnie - "Podniebny Harry", no no. Mnie takie antropomorficzne klimaty zupełnie nie leżą (no może poza Szopem Rocketem i Grootem  :wink: ), ale fabuła tego komiksu brzmi ciekawie. Przypinam się do pytania @LD - daj znać jak przeczytasz.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2514 dnia: Październik 30, 2018, 07:56:31 am »
@Recoil, zaskakujesz mnie - "Podniebny Harry", no no. Mnie takie antropomorficzne klimaty zupełnie nie leżą (no może poza Szopem Rocketem i Grootem  :wink: ), .....
A co z Usagim Yojimbo, Blacksadem, ..... ?? Też?  :shock:

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2515 dnia: Październik 30, 2018, 08:27:08 am »
Też. Jak również Władza, Miecz Ardeńczyka czy Wbrew naturze. Jedyny, na jaki mógłbym się skusić to Maus.

Offline Recoil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2516 dnia: Październik 30, 2018, 08:50:37 am »
Drodzy,


dzięki za miłe słowa ale cóż - trzeba się przyznać, że ten Harry to mi się trafił jak ślepej kurze ziarno  :lol:


Kupowałem kilka pozycji i gość w przypływie szczodrobliwości dorzucił mi tę pozycję w gratisie - dzięki Michał  :cool:


Sam bym bankowo nie wpadł na ten komiks w życiu...


Co do wrażeń to @ laf wie najlepiej jak u mnie przebiega czytanie - gdyby szło chociaż w połowie tak jak kupowanie to byłoby mega ale postaram się przeczytać go jakoś niebawem i coś skrobnę chociaż ja jestem laikiem i nie wiem na ile takim wyjadaczom jak Wy moja opinia się przyda  :lol:

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2517 dnia: Październik 30, 2018, 09:11:42 am »
Co do wrażeń to @ laf wie najlepiej jak u mnie przebiega czytanie - gdyby szło chociaż w połowie tak jak kupowanie to byłoby mega
Czyli standard i dokładnie to samo, co u mnie  :badgrin:

Gratulacje za pozostałe tytuły, bo to zacne serie superbohaterskie, a wręcz najwyższa półka.

 

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2518 dnia: Październik 30, 2018, 01:54:41 pm »
postaram się przeczytać go jakoś niebawem i coś skrobnę chociaż ja jestem laikiem i nie wiem na ile takim wyjadaczom jak Wy moja opinia się przyda  :lol:

Dawaj, dawaj, ten komiks u mnie tak krąży koło drugiej trzydziestki planów zakupowych, więc chętnie dowiem się więcej :D Z góry dziękuję. I może dołącz do tematu?  http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39708.msg1469002.html#msg1469002
zapraszam was wszystkich zresztą.

@ laf- z ciekawości- "antropomorficzne klimaty" .. podciągasz pod to np. Trondheima czy Jasona?
Przereklamowanego Mausa spokojnie można sobie darować, ale żeby dobrowolnie rezygnować z Usagiego...  ech - zasmuciłem się.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2018, 02:04:13 pm wysłana przez LordDisneyland »

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2519 dnia: Październik 30, 2018, 02:09:10 pm »
I może dołącz do tematu?  http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39708.msg1469002.html#msg1469002
zapraszam was wszystkich zresztą.
@Recoil najpierw musi coś przeczytać  :razz: :lol: . Niemniej jednak ja również przyłączam się do zaproszenia.

@ laf- z ciekawości- "antropomorficzne klimaty" .. podciągasz pod to np. Trondheima czy Jasona?
Też. I mam świadomość, że zwierzątka i wydarzenia opisane w tych komiksach stanowią (uwaga, będzie słowo, którego nigdy nie potrafiłem wymówić) paralelę rzeczywistego świata i niejednokrotnie podejmują poważne tematy, jak komiksy wspomnianego przez Ciebie Jasona czy Maus. Jednak coś zupełnie odrzuca mnie od takiej konwencji  :sad: