trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2190 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:25:48 am »
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Alfman

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2191 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:35:42 am »
To jest dodatkowa obwoluta do komiksu Segmenty?


Tak, jest obwoluta.

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2192 dnia: Lipiec 12, 2018, 02:05:20 pm »
Przez to forum wzięło mnie na trochę klasyki i wariantów.   :smile:








- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2193 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:45:02 pm »
O proszę.  Silnie posunięta scottieyoungoza, jak widzę :) ...niektóre z tych okładek są świetne, a wcześniej ich nie widziałem, dzięki za podzielenie się fotografią.

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2194 dnia: Lipiec 12, 2018, 09:27:17 pm »
Szacuneczek za Kirby'ego. 2001 to jeden z bardziej pojechanych jego komiksów. I niestety nie ma przedruków ze względy na problemy z prawami.

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2195 dnia: Lipiec 13, 2018, 05:38:27 pm »
Chciałem kupić wersję 2001 w powiększonym formacie, ale nie miałem cierpliwości do polowania i na razie zakończyłem na zeszytach. Ale jeśli żyłka kolekcjonera się odezwie, to znowu podubluję wydania. A mam też zeszyty z UK, nie tylko centówki.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2196 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:08:33 am »
Kobieta Pająk :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2197 dnia: Lipiec 16, 2018, 02:12:36 pm »
@sum41 - Twoje zbiory są po prostu niesamowite. Zamieszczaj częściej takie zdjęcia.

Offline robbirob

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2198 dnia: Lipiec 16, 2018, 02:21:01 pm »
@sum41 - Twoje zbiory są po prostu niesamowite. Zamieszczaj częściej takie zdjęcia.
Niesamowite i przeogromne! Podziw.

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2199 dnia: Lipiec 16, 2018, 05:10:44 pm »
Dzięki chłopaki trochę się tego uzbierało przez lata ale minus taki iż stanęło to zbieractwo w miejscu z 3 lata temu bo życie dorosłe się pojawiło ale także nowe komiksy już niemają takiego klimatu - zbyt powazne takie na serio itp  :cool:
Kolekcję mam w swoim domu do której ją przenoszę ale się regał właśnie skończył i większość mam w domu rodzinnym 12 m dalej :D

Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2200 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:50:24 pm »
Spiderwoman i Ms.Marvel wymiatają!!
Mega szacun za całość!! 😎

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2201 dnia: Lipiec 17, 2018, 07:14:38 am »
Dzieki Gazza :) To były czasy gdy postać kobieca w swojej serii spokojnie dociągała do numeru 25 czy 50 nie to co teraz gdzie co chwila resety serii potem ludzie sie pytają gdzie jak co czytać bo taki burdel - kiedyś to było :)
Widzę iż kobiety Marvela się podobają więc jedziemy dalej :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2202 dnia: Lipiec 17, 2018, 07:29:43 am »
@sum - przejrzałem Twoje wcześniejsze wrzuty i czego tam nie ma: Mutanci w różnych konfiguracjach, pająki (żeńskie, męskie i czarne z wielkimi zębiskami), Avengers z czasów Sagi o Korvaku, Rękawica Nieskończoności, a teraz jeszcze klasyczne kobiety Marvela.CUDO!

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2203 dnia: Lipiec 17, 2018, 08:20:53 am »
Widzę iż kobiety Marvela się podobają więc jedziemy dalej :smile:
No jasne, dawaj! :smile:
Z DC też masz takie zbiory?  :cool:

A tak na marginesie - z taką kolekcją mógłbyś otworzyć (wzorem Kirk'a Hammett'a) prywatne muzeum komiksu!!  :biggrin:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2204 dnia: Lipiec 17, 2018, 08:57:11 am »
Na muzeum to i tak za mało bo mam około 6 tys zeszytowek.
Głównie jest to Marvel bo zawsze był tańszy choć ostatnio sprawdzałem sobie komiksy np Spider-mana to nawet nie wiedziałem że niektóre egzemplarze są obecnie wart 70-130 dolców. Z jednej strony fajnie choć widzę w porównaniu z tym co kupowałem lata temu iż ceny archiwaliów podskoczyły prze filmy. Tylko moim zdaniem sporo osób które miały gdzieś tam komiksy pochowane po kartonach nagle sobie o nich przypomniało iż są popularne i sprzedają za wygórowane ceny. Dziś aby zdobyć swoją kolekcje musiałbym wydać 3x więcej ;/
Z DC też mam i będę dodawał sorry że nie w kolejności numerycznej ale mam burdel bo komiksy leżą na sobie i trudno się dostać ale już w głowie mam nowy regał :)
Co do różnorodności Marvela to z lat 90tych posiadam tak na oko 70-80% tego co wydał Marvel do 1998 potem już komiksy traciły dla mnie swój klimat;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything