trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1560 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:05:05 pm »
Zaczynają mnie męczyć te wszystkie powiększone edycje. Kupiłem Prince Valiant z Fantagraphics i ten komiks przekroczył granicę do której w miarę wygodne czytanie jest możliwe.

Ale to nie do końca do czytania jest. Cała istota tych wydań polega na prezentacji oryginalnych plansz w 1:1.

@ Dembol_  istotnie w obu tytułach tych poprawek jest bardzo niewiele, odbiera to trochę tegi roboczego waloru, z drugiej strony pokazuje kunszt obu autorów. no i nadal ogląda się to wyśmienicie

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 12:12:14 pm wysłana przez gobender »

Offline raj666

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1561 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:08:21 pm »
W sumie wiem, ale przeczytanie eseju w Prince Valiant to była mordęga, a Tarzan z Dark Horse jest jednak jak najbardziej do czytania.

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1562 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:00:59 pm »
Ja mam Creepy i Eerie Archives i format jak najbardziej mi pasuje :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1563 dnia: Grudzień 14, 2017, 03:08:18 pm »
Minął ponad rok odkąd wrzucałem kolekcje swoich Marveli więc czas na aktualizacje









Udało się kupić wszystko co wyszło w tym roku i co nie było dublem ;)

Offline roble

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1564 dnia: Grudzień 14, 2017, 03:41:04 pm »
Bardzo jednokierunkowe masz zainteresowania bogi.. :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1565 dnia: Grudzień 14, 2017, 03:42:00 pm »
Bardzo jednokierunkowe masz zainteresowania bogi.. :smile:

Tja nigdy nie ukrywałem, że jestem ''ograniczony''  :lol:

Offline midar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1566 dnia: Grudzień 14, 2017, 04:43:54 pm »
Minął ponad rok odkąd wrzucałem kolekcje swoich Marveli więc czas na aktualizacje
Udało się kupić wszystko co wyszło w tym roku i co nie było dublem :wink:


Dubli nie kupujesz, ale Niebieski od Muchy ładnie by w kompleciku wyglądał. Poza tym piękna kolekcja. Dzięki Tobie wiem już jak to będzie u mnie na półkach wyglądało, kiedy będę je już miał :smile:  .

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1567 dnia: Grudzień 15, 2017, 07:58:06 am »
Minął ponad rok odkąd wrzucałem kolekcje swoich Marveli więc czas na aktualizacje
Poza drobnymi wyjątkami i sporymi już dziurami w panoramie WKKM moja półka Marveli wygląda bardzo podobnie.

A co się podziało z kontynuacją Astonishing X-Men od Muchy. Nie widzę też Wolverine Snikt od Waneko (wprawdzie wydane to było w 2016 roku, ale ciągle Marvel).

I jeszcze pytanie a propos kolekcji SBM: czy będziesz odpuszczał sobie ewentualne duble - Iron Fist, Czarna Wdowa, Moon Knight, Nova i (możliwa) Jessica Jones?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1568 dnia: Grudzień 15, 2017, 08:24:53 am »
Cytuj
Nie widzę też Wolverine Snikt od Waneko (wprawdzie wydane to było w 2016 roku, ale ciągle Marvel).

SNIKT jest. Leży na Marvel NOW od Egmontu. A Astonishing X-Men i pierwszy tom Wolverine'a Wróg Publiczny osiągają teraz tak zawrotne ceny, że raczej ich nigdy nie zakupie. Wolverine to w ogóle rzadko pojawia się na aukcjach a jak już to w zestawie z tomem 2, którego posiadam. Liczę, że chociaż X-Menów Egmont kiedyś wznowi. Z tego co widzę to drugi tom Ultimate Collection zawiera akurat 3 i 4 tom więc od tego bym zaczął jakby Egmont się zdecydował
https://comicvine.gamespot.com/astonishing-x-men-by-whedon-and-cassaday-ultimate-/4000-323689/

Cytuj
I jeszcze pytanie a propos kolekcji SBM: czy będziesz odpuszczał sobie ewentualne duble - Iron Fist, Czarna Wdowa, Moon Knight, Nova i (możliwa) Jessica Jones?

Tak. Będę opuszczał. Pewnie do tego czasu zacznę kupować wybiórczo tak jak WKKM teraz
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 08:28:37 am wysłana przez bogi1 »

mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1569 dnia: Grudzień 15, 2017, 09:43:48 am »
Brakuje jeszcze muchowej Elektra Żyje, ale kolekcja bardzo konsekwentna.

Z braków zbiorczych Marvela to widzę że zostały ci jeszcze komiksy z Mandargory (Essentiale oraz te pseudo limitowane zbiorcze)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 09:49:40 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1570 dnia: Grudzień 15, 2017, 09:49:29 am »
Brakuje jeszcze muchowej Elektra Żyje, ale kolekcja bardzo konsekwentna.

Silver Surfer Requiem i 1602 - Czwórka z "Fantasticka" jeszcze :wink: Powiedzmy, że mam wszystko odkąd wystartowała WKKM (choć nie jestem pewien). Czyli tak 2013r+ powiedzmy, bo Astonishing X-Men, Wróg Publiczny, Silver Surfer i Czwórka z "Fantasticka" wyszły wcześniej.

Zacząłem od WKKM i konsekwentnie kupuje wszystko. Niektóre wcześniejsze rzeczy od Muchy udało się zdobyć na szczęście :wink:


« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 09:52:45 am wysłana przez bogi1 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1571 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:02:56 am »
Silver Surfer Requiem i 1602 - Czwórka z "Fantasticka" jeszcze :wink: Powiedzmy, że mam wszystko odkąd wystartowała WKKM (choć nie jestem pewien). Czyli tak 2013r+ powiedzmy, bo Astonishing X-Men, Wróg Publiczny, Silver Surfer i Czwórka z "Fantasticka" wyszły wcześniej.

Zacząłem od WKKM i konsekwentnie kupuje wszystko. Niektóre wcześniejsze rzeczy od Muchy udało się zdobyć na szczęście :wink:
Jest jeszcze parę perełek od Egmontu, ale to softy


mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1572 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:09:23 am »
Jest jeszcze parę perełek od Egmontu, ale to softy
Z tych to została mu Fantastyczna Czwórka 1234 i Inhumans (1-3)

Kijanek

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1573 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:30:21 am »
Z tych to została mu Fantastyczna Czwórka 1234 i Inhumans (1-3)
Splątana sieć - bardzo przyjemny komiks :)
Szkoda że nikt nie podjął się schedy po Essentialach w postaci Marvel Epic collection.
Mimo wszystko była by to fajna inicjatywa wydawnicza, jednak mało realna, w sumie przy tym natłoku komiksów to trochę strzał w stopę dla wydawcy, Licząc analogicznie w cenach Bone i jeszcze offset tak okładkowo 100-120 PLN za tom było by już nad czym się pochylić.

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1574 dnia: Grudzień 15, 2017, 05:56:21 pm »
Półka Thorgali uzupełniona o artbook.



 

anything