trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1545 dnia: Grudzień 08, 2017, 01:27:07 pm »
jak dla mnie bardziej augmented reality

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1546 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:46:29 pm »
Taki Batman cos wspaniałego, cena pewnie nie mała.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2017, 08:55:11 am wysłana przez SawiK »

Offline Voitas

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1547 dnia: Grudzień 08, 2017, 10:00:57 pm »
Dzisiejsza wizyta w kiosku RUCHu. Spóźnione o 2 dni prezenty urodzinowe :)


Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1548 dnia: Grudzień 10, 2017, 01:49:14 am »
Dobry gust. Jeden z najlepszych setow jakie ostatnio tu widzialem. Chyle czola.
;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Prometeusz

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1549 dnia: Grudzień 10, 2017, 03:49:50 am »
Voitas, po Twoich zakupach widzę że byśmy się dogadali przy piwku.

Offline Voitas

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1550 dnia: Grudzień 10, 2017, 09:03:21 am »
Dzięki Panowie. A co do piwka to zawsze :-) Najlepiej przy piwku domowej roboty. Zapraszam :-)

Offline nori

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1551 dnia: Grudzień 10, 2017, 03:11:24 pm »
Thorgale lubię, i mimo, że rozwadniają ten świat niebotycznie, to chociaż dla Surżenki warto



Kwasne Jabłko i Smerfy. Nie ma to jak niezłe połączenie!



te cegiełki tak smakowicie wyglądają...





Hulk cieniutki, a reszta ma posklejane strony, ale da się rozkleić.



Ostatni tom z New 52?



Nie ma to jak nostalgia. Najlepiej wydany komiks Tm-semic i jedna z największych ich porażek finansowych.





Mocna rzecz. Prawdziwa torpeda!





Zabrudzenia na okładce wkurzają, i to mimo grubej folii. Niezła wpadka, mimo to, artbook wart grzechu.



Tak, wiele problemów z wydaniem, nerwów itp, co nie zmienia faktu, że wydanie piękne. Zrobiłem fotki porównawcze z edycją Tm-Semic, wrzucę jak obrobię zdjęcia. Kupiłem normalnie jak wyszło, nie mam więc słynnego listu. ;)



Więcej zdjęć i sporo opisu na blogu: https://8studs.wordpress.com/2017/12/10/nowosci-komiksowe-2017-11-2017-12/
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1552 dnia: Grudzień 10, 2017, 06:19:38 pm »
Thorgale lubię, i mimo, że rozwadniają ten świat niebotycznie, to chociaż dla Surżenki warto

W tym przypadku komiks z rysunkami Surżenki jest po prostu 'meh', natomiast Góra Czasu jest bardzo dobrą częścią mimo że nowy rysownik ma jeszcze problemy z twarzą Kriss i Jolana.

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1553 dnia: Grudzień 10, 2017, 08:09:03 pm »
BatmanDredd faktycznie lepsze nasycenie ma ten od Tm-Semic. Moje żółwie wysłane wiec chyba juz jutro bede mógł pokazać  8)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1554 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:23:00 am »
xmas treat

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1555 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:27:05 am »
Fantagraphics Studio Edition: Charles Burns' Black Hole - byłem strasznie zainteresowany tą pozycją, musi wyglądać niesamowicie.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1556 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:31:30 am »
Wow. To wydanie Black Hole jest niesamowite!

Love and rockets to sa te New Stories?

Masz Property wydane po Polsku? Czy to pierwszy kontakt z tym komiksem?

Jednak skusiles sie na Rasputina ;)

Super zakupy!

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1557 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:56:38 am »
@ istek, wygląda niesamowicie, choć oczywiście to nie jest cały komiks, tylko wybranych 150 plansz
Cały w tym formacie, trzebaby podnosić dźwigiem ;)  Zresztą nie o to w tych artist editions chodzi.
Widać jak sa zrobione w 1:1 i robi to kolosalne wrażenie

@ Kielo
L&R to nie są New Stories tylko nowsze ;) aktualnie wychodzące
Property mi brakowało, dokupiłem.
I skuszę sie pewnie na całego Rasputina, co nie zmienia mojego zdania, że to słaby komiks.

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1558 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:28:44 am »
Z jednej strony kupiłbym sobie Studio Edition Xaime i Burnsa, ale po zdjęciach Twoich i innych możliwych do znalezienia w sieci widzę, że obaj rysują po prostu zbyt idealnie. To musi być jakiś masakryczny poziom kontroli pędzla/piórka. Z jednej strony świetne się to prezentuje (zwłaszcza w takim formacie) i jest wybornym artbookiem, ale z drugiej pierwotne plansze niewiele się różnią od tego co widać w druku.

Dużo bardziej podoba mi się Curator's Edition Sin City Franka Millera, gdzie pełno jest poprawek, brudu, ołówka, korektora używanego jako narzędzie rysownicze. Widać lepiej proces twórczy, a potem w druku wszystkie biele i czernie zostały zrównane. Ogólnie bardziej podobają mi się takie AE, które pełne są właśnie poprawek, doklejek, pożółkniętych rastrów itd.

Oczywiście najchętniej kupiłbym je wszystkie, ale $150 (lub $275! za Millera) = zdecydowanie za dużo komiksów, których jeszcze nie czytałem.

Prince Valiant też mnie kusi, ale jeszcze przez Nemo i Flasha Gordona Raymonda nie przebrnąłem, żeby się w kolejną prehistorię pakować.

Offline raj666

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1559 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:56:13 am »
Zaczynają mnie męczyć te wszystkie powiększone edycje. Kupiłem Prince Valiant z Fantagraphics i ten komiks przekroczył granicę do której w miarę wygodne czytanie jest możliwe. Już Tarzan z Dark Horse balansował na tej granicy. Mimo wszystko gdybym nie trzymał tylu srok za ogon pewnie skusiłbym się na Burnsa i Love & Rockets bo to są komiksy z mojego all time topu.
Co do Prince Valiant serii to się nie zastanawiaj, jest lepsza niż Nemo (choć to kwestia gustu) i zdecydowanie lepsza od Flasha Gordona którego do końca musiałem szczerze mówiąc domęczyć i bardziej mnie już interesował Jungle Jim a to tez suchar. Prince Valiant graficznie nie ustępuje Flashowi a opowieść jest o niebo lepsza jak już się Foster rozpędził. Jest tam humor, tragedia jest obserwacja natury ludzkiej. Prince Valiant to jest coś od czego bym polecał zaczynanie przygody z przygodowym komiksem gazetowym.

 

anything