Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1335 dnia: Październik 25, 2017, 09:46:34 am »
Dziwne, że wydawnictwo rok w rok lądujące w w top 3 najlepszych wydawnictw nie przejmuje się takimi detalami. Jak piszą inni dopóki kasa się zgadza żadnej zmiany nie będzie, bo po co zmieniać coś, co doskonale działa, a grafik z doświadczeniem będzie chciał pieniądze zamiast darmowego egzemplarza komiksu czy zdobytego doświadczenia i znalezienia się w stopce komiksu.

Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1336 dnia: Październik 25, 2017, 10:01:47 am »
Znajac zycie to Kolodziejczak wyszydzi, wysmieje i nic z tym nie zrobi, a dopoki kupujacy beda kupowac to hovno sie zmieni.
Dokładnie.. :doubt: Zmieniłbym tylko: Kolodziejczak wyszydzi, wyśmieje i powie, że jemu się podoba. Tak jak z tłumaczeniem Hugo, czy innymi podobnymi przypadkami.

Offline J4rre

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1337 dnia: Październik 25, 2017, 10:09:49 am »
A Gotham Central już ktoś może ma? Bo tak patrze na te grzbiety i mi się to przypomina:

Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1338 dnia: Październik 25, 2017, 10:12:25 am »
Nawet nie strasz... :neutral: w naszym układ na pierwszym jest taki jak na reszcie, wiec może ten pasek z 4 tomu też ktoś poprawił.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1339 dnia: Październik 25, 2017, 10:14:07 am »
A czy Egmont zazwyczaj zajmuje się poprawianiem po DC? Jak coś to chyba w drugą stronę... Jak takie dostali materiały, to jest dokładnie tak samo.

Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1340 dnia: Październik 25, 2017, 10:19:29 am »
Mamy inny układ tytułu, jednolite nazwiska twórców i zmianę loga, wiec może i to zostało poprawione (przez DC).

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1341 dnia: Październik 25, 2017, 10:53:59 am »
Mamy inny układ tytułu, jednolite nazwiska twórców i zmianę loga, wiec może i to zostało poprawione (przez DC).


Trzy pierwsze mają równe czcionki i teksty, czwarty jeszcze do mnie nie trafił :>.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1342 dnia: Październik 25, 2017, 12:22:43 pm »
Faking Fugly  :lol:  Ciekawe kto wymyślił, żeby na Punisherze nie dawać loga Marvel  :smile:
Zapewne jakiś wielbiciel FrankaZamka.
U mnie te komiksy w innym szyku, nie zdawałem sobie sprawy, jak to paskudnie wyglada w kupie.

No i z lękiem czekam na czwarty GC...a dotąd nawet nie wiedziałem, że komplet może tak się prezentować :/

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1343 dnia: Październik 25, 2017, 01:47:24 pm »
Wątpię, że za ten projekt jest odpowiedzialna jedna osoba. Głównie z uwagi na konsekwencję w ramach jednej serii i jej brak między seriami (porównajcie między sobą Deadpool Classic i Anihilację). Brak porozumienia między osobami projektującymi okładki poszczególnych serii.

Jeżeli natomiast chodzi o brak wyśrodkowania logo "Marvel", to w oryginalnych wydaniach też niestety tak to wygląda. Oczywiście nie do tego stopnia ale jednak. Tutaj jest po postu źle dobrana wielkość ale odstęp jest w porządku.


Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1344 dnia: Październik 25, 2017, 01:54:05 pm »
No tak, dostali taki napis jak podesłałeś, a że tom 2-3 razy grubszy i okładka dłuższa (bo HC) to jeden *uj, damy taki sam... :doubt:

Offline midar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1345 dnia: Październik 25, 2017, 04:14:06 pm »
Nawet nie strasz... :neutral: w naszym układ na pierwszym jest taki jak na reszcie, wiec może ten pasek z 4 tomu też ktoś poprawił.


Odebrałem przed chwilą i ustawiłem koło siebie. Jest ok.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1346 dnia: Październik 25, 2017, 10:05:03 pm »
Pierwsza czesc pazdziernikowych zakupow:



 

 

 

 

 

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1347 dnia: Październik 25, 2017, 10:39:10 pm »
Ależ pekarstwa nabyłeś  :)

A okładką miesiąca zostaje....."Komendant-buntownik", czyli "Gdzie są wąsy z tamtych lat"  8) Mam słąbość do tych figurkowych wariantów najwyraźniej.


I jak to "Pacify"?


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1348 dnia: Październik 26, 2017, 06:42:49 am »
Jak to? A American Splendor ma jakąś reedycję teraz?

Zakupy tradycyjnie imponująace!

mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1349 dnia: Październik 26, 2017, 06:44:28 am »
No i z lękiem czekam na czwarty GC...a dotąd nawet nie wiedziałem, że komplet może tak się prezentować :/
Też potwierdzam, że wszystko jest ok. Nie mam sytuacji jak na załączonym powyżej zdjęciu.

 

anything