trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1305 dnia: Październik 12, 2017, 03:28:46 pm »
Ja też się nie spotkałem. (na stronie IDW coś wyszukać to w ogóle jest masakra, ale nie widziałem tego nigdzie indziej też).

Offline Voitas

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1306 dnia: Październik 13, 2017, 08:39:14 am »
Wczoraj dotarły moje pierwsze Omniaki zakupione w Multiversum na dniach otwartych przez Wojciech Nelec (polecam :)). Wiedziałem, że będą to cegły, ale nie sądziłem, że aż takie :)




Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1307 dnia: Październik 13, 2017, 09:14:06 am »
To pierwsze Twoje omniaki? Jestem ciekawy jak wrażenia i oczywiście rozbudzona chęć posiadania większej ilości  :badgrin:

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1308 dnia: Październik 13, 2017, 09:25:29 am »
Panowie, z ciekawości, jaka jest na ten moment proporcja rzeczy archiwalnych wydanych w omniakach a tych jeszcze nie wydanych (powiedzmy dla superhero marvelowskiego)?

Offline Voitas

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1309 dnia: Październik 13, 2017, 09:35:32 am »
To pierwsze Twoje omniaki? Jestem ciekawy jak wrażenia i oczywiście rozbudzona chęć posiadania większej ilości  :badgrin:

Nie ukrywam, że chciałbym więcej :) I zapomniałem, że mam jeszcze Ultimate Spider-Man Death of Spider-Man Omnibus, ale on gabarytami nie przystaje do tego co teraz otrzymałem :)

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1310 dnia: Październik 13, 2017, 10:12:16 am »
Panowie, z ciekawości, jaka jest na ten moment proporcja rzeczy archiwalnych wydanych w omniakach a tych jeszcze nie wydanych (powiedzmy dla superhero marvelowskiego)?
Ciężko powiedzieć. Ja stawiam na 1%. O ile lata 60-te i flagowe ongoiny są dobrze prezentowane to im dalej w dziesięciolecia tym gorzej. Do wydania jest mnóstwo materiału. No ale omniaki na rynku są parę lat, sam Marvel jest prawie sześćdziesiąt... A jeden omniak to ok. dwa lata wydawania jednej serii.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1311 dnia: Październik 15, 2017, 11:27:04 am »
Dla miłośników wariantów i HQ. W "HARLEY QUINN 25TH ANNIVERSARY SPECIAL" są fajne warianty, nie dość, że ten zeszyt ma jeszcze 3 różne wariant covery, to jeszcze taki prezent (krótkie historie są bardzo przeciętne). Może nie jest dobrym pomysłem umieszczanie wariantów z jednego zeszytu, ale nigdzie nie było o tym info, że wydanie zeszytu tak wygląda, więc może dla kogoś to będzie okazja.


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1312 dnia: Październik 15, 2017, 03:37:38 pm »
Fajny ten Nguyen!

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1313 dnia: Październik 17, 2017, 09:35:39 am »
Kilka ostatnich zakupów zeszytówek:






Genialny Mattina:


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1314 dnia: Październik 17, 2017, 09:47:58 am »
Retro Flash super

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1315 dnia: Październik 17, 2017, 10:33:17 am »
Odkąd wyszło na jaw, że Mattina kopiuje prace innych artystów (nie zawsze, ale jednak) to czuję wewnętrzne fuj trochę :( Chociaż mam jego prace i jeszcze kilka nabędę w przyszłości...


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1316 dnia: Październik 18, 2017, 07:24:22 pm »
Tym razem tylko jedna pozycja i właściwie nie komiks, ale...
jeśli ktoś lubi artbooko-monografie i Chrisa Ware, to to jest rzecz do natychmiastowego nabycia.
Format może zabić (jak się postarać to dosłownie) a w środku same skarby.  (34x46)

Swoja drogą ciekawe czy podpisał osobiście erraty w CAŁYM  nakładzie, czy tylko 550 pierwszych kopiach.
Jak w całym to TYM bardziej, niezła okazja ;)







« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2017, 07:27:51 pm wysłana przez gobender »

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1317 dnia: Październik 18, 2017, 07:28:50 pm »
Fajna rzecz i wygląda, że zrobioną ją z pomysłem.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1318 dnia: Październik 18, 2017, 08:35:47 pm »
W życiu o facecie nie słyszałem, ale już widzę, że muszę nadrobić zaległości. Szczerze gratuluję ciekawego nabytku, gobenderze..

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1319 dnia: Październik 18, 2017, 08:53:50 pm »
Mimo, iż wzbudza zachwyty faanów i krytyków na całym świecie, Chris Ware jest dosyć specyficzny i myślę, że nie każdemu się spodoba. Ale zawsze będę go gorąco polecał, bo nie miałem jeszcze okazji czytać / oglądać żadnej jego pozycji, która nie zrobiłaby na mnie piorunującego wrażenia. Niemniej zacznij oczywiscie od jakiegoś komiksu a nie tego tytułu wyżej.

 

anything