Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1290 dnia: Październik 09, 2017, 01:47:12 pm »
 Zakupy bardzo ładne. Te virgin varianty z 7Ate9Comics?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2017, 02:22:29 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1291 dnia: Październik 09, 2017, 03:09:38 pm »
Z www.igcomicstore.com ale nastepne napewno wjada z 7ate9 bo szkoda kasy na wysylke.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1292 dnia: Październik 09, 2017, 06:43:29 pm »
Na bogato :wink: igcomicstore to jedni z największych spekulantów na IG. Najbardziej śmieszą te ich "limitowane" nakłady. Niemniej super okladki! Zazdroszczę :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2017, 07:09:14 pm wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1293 dnia: Październik 09, 2017, 08:13:54 pm »
Na bogato :wink: igcomicstore to jedni z największych spekulantów na IG. Najbardziej śmieszą te ich "limitowane" nakłady. Niemniej super okladki! Zazdroszczę :smile:


Kupione tam bo IG to jedyna rzecz tego typu z której korzystam a ceny na te Wariaty i tak wszedzie podobne.

Jak cos to zapraszam na moj niedawno odpalony IG gdzie wrzucam wszystkie swoje zakupy IG: https://www.instagram.com/gthecollector/

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1294 dnia: Październik 09, 2017, 08:18:53 pm »
do usuniecia.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2017, 08:27:21 am wysłana przez Gawin »

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1295 dnia: Październik 11, 2017, 03:52:42 pm »
Listonosz był

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1296 dnia: Październik 11, 2017, 04:06:03 pm »
Mialem brac to Samaris, ale stwierdzilem ze wydanie z Manzoku mi wystarczy. Przegladalem jednak i widzialem, ze album oprocz wlasciwej historii zawiera jakiegos czarno - bialego shorta. Daj znac czy duzo stracilem :-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1297 dnia: Październik 11, 2017, 04:47:43 pm »
O, może się orientujecie jak wygląda sprawa z "Mrocznymi miastami"? Teraz wydali "Samaris" (miało być parę miesięcy temu?). Z tego co kojarzę, to na marzec tego roku był zapowiadany jeszcze inny tom, ale się nie ukazał. Będą wszystko sukcesywnie wydawać, wiadomo coś? Próbowałem szukać info w sieci, ale na nic nie udało mi się natrafić. Te wydania od IDW są bardzo solidne, więc chciałbym nabyć całość, na Sidekę już nie czekam.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1298 dnia: Październik 11, 2017, 04:54:43 pm »
W zeszlym tygodniu wyszlo Samaris. Pod koniec zeszlego roku Theory of grain of Sand, a rok wczesniej The Leannig Girl. W takiej kolejnosci, poniewaz te akurat tytuly nie ukazaly sie nigdy po angielsku. Wydawca obiecal jednak, ze wydana bedzie calosc, tak aby zachowac jednolity format, bardzo fajny nawiasem mowiac. Od Theory... maly, niezalezny wydawca czyli Alaxis Press zbratal sie z IDW wiec mozna byc spokojnym - Mroczne Miasta doczekaja sie wszystkich tomow, to jedynie kwestia czasu. Seria jest swietna i tak jak mowi tytul - mroczna i bardzo tajemnicza.
Bierz nie czekaj.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1299 dnia: Październik 11, 2017, 06:37:42 pm »
Serię znam, brakuje mi tylko Samaris z dotychczas wydawnych, ale to kiedyś czytałem po polsku, więc się nie spieszę. Byłem tylko ciekaw czy są już jakieś konkretne zapowiedzi i co będzie następne.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1300 dnia: Październik 11, 2017, 07:20:09 pm »
Ten dodatek się nazywa Mysteries of Pahry, w 4 krótkich częściach, z czego ostatnia w kolorze. Łącznie jakieś 32 strony. Mam to polskie i samo Samaris prezentuje się podobnie, ale razem z dodatkiem i w tym wydaniu całościowo jednak bardzo na plus. Nawet jeśli treściowo będzie dołować to MoP, to i tak dużo fajnego rysunku.
A samo wydanie, tu mam podobne zdanie, jest bardzo fajnie. Jeśli nie HC to to jest next best thing.

Warto dodać, że jeszcze casterman wydał po angielsku The Beauty Sch**itena *w podobnym formacie, ale HC. I o ile oczywiście nie jest to z serii The Obscure Citites to w podobnym klimacie, bardzo przyjemne.


* lol
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2017, 07:23:42 pm wysłana przez gobender »

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1301 dnia: Październik 12, 2017, 08:06:08 am »
Swietne zakupy Gobender (jak zwykle zreszta).

Umknelo mi, ze "Visitor..." juz w TPB wyszedl. Dobre to wogole?

btw. Twoj wczorajszy avatar rzadzil ;)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1302 dnia: Październik 12, 2017, 09:13:44 am »
^ Dzięki. Całościowo Visitor całkiem przyjemny, ale to nie jest jakaś kluczowa pozycja w universum. Taka zupełnie poboczna historyjka, chyba jednak bardziej dla "komplecistów".

Offline niuklik

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1303 dnia: Październik 12, 2017, 09:51:16 am »
W zeszlym tygodniu wyszlo Samaris. Pod koniec zeszlego roku Theory of grain of Sand, a rok wczesniej The Leannig Girl. W takiej kolejnosci, poniewaz te akurat tytuly nie ukazaly sie nigdy po angielsku. Wydawca obiecal jednak, ze wydana bedzie calosc, tak aby zachowac jednolity format, bardzo fajny nawiasem mowiac. Od Theory... maly, niezalezny wydawca czyli Alaxis Press zbratal sie z IDW wiec mozna byc spokojnym - Mroczne Miasta doczekaja sie wszystkich tomow, to jedynie kwestia czasu. Seria jest swietna i tak jak mowi tytul - mroczna i bardzo tajemnicza.
Bierz nie czekaj.
Niektóre źródła podają, że pojawiło się także z tego cyklu z IDW The Shadow of A Man (marzec 2017); wiadomo może czy to prawda? komiksu nie potrafię zlokalizować w sklepach

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1304 dnia: Październik 12, 2017, 11:22:18 am »
No właśnie się chyba nie pojawił.

 

anything