trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bevulf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1200 dnia: Wrzesień 20, 2017, 07:52:06 am »
Takie tam, parę pozycji odebrane z Multiversum:



Planet Hulk potęga. mógłbyś zrobić zdjęcie grzbietu tego omnibusa ? Ile czekałeś na dostawę ? z góry dzięki !

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1201 dnia: Wrzesień 20, 2017, 09:01:47 am »
Planet Hulk potęga. mógłbyś zrobić zdjęcie grzbietu tego omnibusa ? Ile czekałeś na dostawę ? z góry dzięki !





Zamawiałam w pre-orderze, wiec okolo 4-5 miesięcy. W przyszłym miesiącu ma dojść World War Hulk Omnibus. Tak, ten tom to potęga. Mój ulubiony omnibus :smile:

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1202 dnia: Wrzesień 20, 2017, 09:29:31 am »
Pytanko do Łowców autografów/ rysografów. Jak podobała Wam się organizacja strefy autografów w stosunku do wcześniejszych edycji MFKiG? Jakieś spostrzenia lub/ i sugestie?

Offline midar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1203 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:23:49 am »
Pytanko do Łowców autografów/ rysografów. Jak podobała Wam się organizacja strefy autografów w stosunku do wcześniejszych edycji MFKiG? Jakieś spostrzenia lub/ i sugestie?


Na plus:
- rozpoczęto wydawanie numerków punktualnie i sprawnie,
- limitowana ilość numerków na osobę (podniósłbym do pięciu) i na jedną godzinę,
- limitowana ilość komiksów do danego gościa (podniósłbym do dwóch: jeden z ew. grafiką + jeden tylko z autografem).


Na minus:
- pewna nerwowość osób obsługujących strefę,
- słabo było słychać (czasami wcale) wywoływanie kolejnych nr i do kogo,
- podest podczas chodzenia osób się trząsł, co wywoływało irytację niektórych twórców podczas rysowania/malowania.


Ogólnie oceniam najlepiej ze wszystkich poprzednich edycji Festiwalu.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1204 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:27:08 am »
Chłopaki, zbiorcze gratulacje za zboiry autografów i rysunków!  Mój ulubiony: Lucky Luke.
Ale ZASKAKUJĄCO dobre rysunkowo jak na takie rysowanie na szybko są te Mikołaja Spionka. Ta kreska jest świetna!  :shock:  Szczerze? Lepsze niż w samym komiksie :|

Offline midar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1205 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:29:30 am »
Dzięki  :biggrin:

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1206 dnia: Wrzesień 20, 2017, 12:55:43 pm »
Na minus:
- pewna nerwowość osób obsługujących strefę,
- słabo było słychać (czasami wcale) wywoływanie kolejnych nr i do kogo,
- podest podczas chodzenia osób się trząsł, co wywoływało irytację niektórych twórców podczas rysowania/malowania.

Te minusy to tak trochę na siłę. Nerwowość była może tylko wtedy kiedy autografy rozdawał Jim Lee i Panowie chcieli, aby wszystkie osoby z numerkami go dostały. Stąd było to szybkie tempo. Wywoływanie było wzorowe, ale wiadomo po kilku godzinach krzyczenia głos mógł już odmówić posłuszeństwa, szczególnie słychać to było w niedzielę. Ale mimo wszystko kto był w okolicach schodów powinien słyszeć. Podest najbardziej się trząsł jak się wchodziło na panel główny twórców, później już tego nie zauważyłem.

Organizacja na wielki plus!

Offline midar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1207 dnia: Wrzesień 20, 2017, 03:27:03 pm »
Te minusy to tak trochę na siłę. Nerwowość była może tylko wtedy kiedy autografy rozdawał Jim Lee i Panowie chcieli, aby wszystkie osoby z numerkami go dostały. Stąd było to szybkie tempo. Wywoływanie było wzorowe, ale wiadomo po kilku godzinach krzyczenia głos mógł już odmówić posłuszeństwa, szczególnie słychać to było w niedzielę. Ale mimo wszystko kto był w okolicach schodów powinien słyszeć. Podest najbardziej się trząsł jak się wchodziło na panel główny twórców, później już tego nie zauważyłem.

Organizacja na wielki plus!


Nie szukam minusów „na siłę”. Przecież napisałem, że to najlepsza od strony organizacyjnej sesja autografów. Padło pytanie, co można poprawić/zmienić i przez chwilę pozastanawiałem się „co by tu jeszcze...”. Być może się organizatorom przyda. Po prostu niefortunnie użyłem sformułowania „na minus”.
Jeszcze raz podkreślam, że w porównaniu do lat poprzednich, było super. Wielkie dzięki!!!

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1208 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:18:39 pm »

Świetne zakupy z Mfkig a jeszcze lepsze podpisy i szkice. Żałuje że mnie nie było  :sad:

Dziś wpadł Age of Apocalypse z którego bardzo sie ciesze  :biggrin:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 10:27:42 pm wysłana przez Gawin »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1209 dnia: Wrzesień 21, 2017, 03:43:37 pm »
Taka anegdotka. Żółwie, z preorderu, z bonusem w postaci królika.


perły przed wieprze

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1210 dnia: Wrzesień 22, 2017, 12:32:36 am »
Świetne zakupy z Mfkig a jeszcze lepsze podpisy i szkice. Żałuje że mnie nie było  :sad:

Dziś wpadł Age of Apocalypse z którego bardzo sie ciesze  :biggrin:


Mam podobny zestaw, ale od roku czeka na półce w kolejce do przeczytania... ale gratulacje nabytku👍

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1211 dnia: Wrzesień 22, 2017, 05:14:37 pm »
Jeden komiks, ale znowu coś na co polowałem długo :) Kolejny Ramos i to w wersji virgin :P


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Wyszu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1212 dnia: Wrzesień 22, 2017, 08:25:13 pm »
"U mnie zajęło to jakieś 75% czasu jakie poświęciłem na festiwal, w sobotę i niedzielę. Stanie od rana w kolejkach po numerki było kluczowe jeśli chciało się otrzymać wrys od np. Grzegorza Rosińskiego"

No właśnie i to dla mnie zawsze jest dylemat. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Autografy, rysunki wiążą się z poświęceniem :) w tym wypadku czasu, spotkań, prelekcji i innych atrakcji festiwalowych.
Raz jeszcze szacun Panowie bo zazdroszczę, natomiast poświęcenie 75% czasu festiwalowego to dla mnie za dużo, chyba nie dał bym rady.



Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1213 dnia: Wrzesień 22, 2017, 09:28:45 pm »
No właśnie i to dla mnie zawsze jest dylemat. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Autografy, rysunki wiążą się z poświęceniem :smile: w tym wypadku czasu, spotkań, prelekcji i innych atrakcji festiwalowych.
Raz jeszcze szacun Panowie bo zazdroszczę, natomiast poświęcenie 75% czasu festiwalowego to dla mnie za dużo, chyba nie dał bym rady.

Mimo wszystko pojawiłem się na spotkaniu z Tomaszem Kołodziejczakiem, odbyłem interesujące rozmowy na stoisku Planety Komiksów, porozmawiałem z Rafałem Szłapą - zgadzam się nie ogarnąłem wszystkiego bo to fizycznie niemożliwe, ale jak na pierwszy festiwal jestem bardzo zadowolony. Było świetnie :smile:

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1214 dnia: Wrzesień 25, 2017, 04:00:42 pm »
Oto moje ostatnie zakupy (dzisiaj przyszło z Gildii):









I z przed dwóch tygodni:


"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty