trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1155 dnia: Wrzesień 09, 2017, 05:27:45 pm »
gobender dzięki za trzy słowa. Chociaż wolałbym gdybyś napisał, że to gniot... jękną mój portfel... :)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1156 dnia: Wrzesień 09, 2017, 05:44:52 pm »
gobender dzięki za trzy słowa. Chociaż wolałbym gdybyś napisał, że to gniot... jękną mój portfel... :)

Cóż... mój jęczy podwójnie, bo drugi raz kupuję ;)  Niech to będzie miarą szczerości mojej rekomendacji.
A myślisz o kupowaniu TPB czy OHC?

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1157 dnia: Wrzesień 09, 2017, 07:05:10 pm »
Jeżeli mam być szczery to myślałem nad Gunslinger edition albo OHC. Musze sobie ogarnąć dwa zeszyty i wtedy zadecyduję.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1158 dnia: Wrzesień 09, 2017, 07:34:44 pm »
Pierwszych gunslinger to chyba już nie dostaniesz (tanio) bo były limitowane, ale "zwykły" ohc polecam. Co ciekawe, w środku matowy papier. I moim zdaniem pasuje lepiej niz kreda w trejdach. Anyway, daj znać jak Ci się podobało. Jak wyjdzie ostatni OHC to od razy robię powtórkę całości, no ale to chwilę jeszcze potrwa.

Offline Igel

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1159 dnia: Wrzesień 10, 2017, 10:21:15 pm »
gobender - a jak Cosplayers? Zastanawiam się właśnie nad zakupem.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1160 dnia: Wrzesień 11, 2017, 07:56:01 am »
gobender - a jak Cosplayers? Zastanawiam się właśnie nad zakupem.

Z jakiegoś powodu myślałem, że ejst inna zawartość niż HC, ale okazało sie,ze jest prawie taka sama. A sam komiks jest przyjemny, choć nie jest może najlepszą pozycji Shawa jaką czytałem. Jest to zbiór kilku obyczajowych i humorsytycznych epizodów z cosplayerowego światka. Takie trochę lajtowe Ghost World w odcinkach i bez pointy.

Offline Igel

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1161 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:06:36 am »
Z jakiegoś powodu myślałem, że ejst inna zawartość niż HC, ale okazało sie,ze jest prawie taka sama. A sam komiks jest przyjemny, choć nie jest może najlepszą pozycji Shawa jaką czytałem. Jest to zbiór kilku obyczajowych i humorsytycznych epizodów z cosplayerowego światka. Takie trochę lajtowe Ghost World w odcinkach i bez pointy.

Dzięki za info! A jakie inne rzeczy Shawa polecasz? Chciałbym się za niego zabrać i nie wiem, co byłoby najlepszym wyborem.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1162 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:20:48 am »
Z tych, które znam, zdecydowanie Bottomless Belly Button (najbardziej przystępna ale i moja ulubiona pozycja) oraz New School (już bardziej pokręcone i eksperymentalne wizualnie, alenadal przystepne). Bodyworld natomiast jest juz mocno pokręcony.

BBB jest juz out of print co prawda ale może uda Ci sie znaleźć coś na ebauy w przyzwoitej cenie. Natomiast News School i Bodyworld są cały czas dostępne. Podbnie Doctors i The Unclothed Man in the 35th Century A.D., których nie czytałem, więc tu nic nie powiem.

Offline Igel

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1163 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:05:01 am »
Z tych, które znam, zdecydowanie Bottomless Belly Button (najbardziej przystępna ale i moja ulubiona pozycja) oraz New School (już bardziej pokręcone i eksperymentalne wizualnie, alenadal przystepne). Bodyworld natomiast jest juz mocno pokręcony.

BBB jest juz out of print co prawda ale może uda Ci sie znaleźć coś na ebauy w przyzwoitej cenie. Natomiast News School i Bodyworld są cały czas dostępne. Podbnie Doctors i The Unclothed Man in the 35th Century A.D., których nie czytałem, więc tu nic nie powiem.

Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź. Niedawno obejrzałem film Shawa "My Entire High School Sinking Into the Sea" (który zresztą bardzo polecam - wariacja na temat filmu katastroficznego ze świetnymi bohaterami) i potem dowiedziałem się, że robi komiksy. Zamierzam się właśnie zaznajomić z jego twórczością, więc bardzo dziękuję za rekomendacje.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1164 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:13:38 am »
W tym softcoverze jest dodany krótki short My Entire HSSITS. W HC go nie było.

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1165 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:19:41 pm »
Takie tam, parę pozycji odebrane z Multiversum:


Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1166 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:55:45 pm »
Nowości Omni :) Super ! Uwielbiam Planet Hulk ! Loki to kozak! z tym starszym Punim Ennisa jest dla mnie średnio ale generalnie 100% też sprawię sobie ten secik. Gratki !

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1167 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:38:34 pm »
Dziękuję!
Planet Hulk to póki co, jak dla mnie najlepsza historia marvela. Lokiego nawet w planach nie miałem, ale jak zobaczyłem rysunki, przeczytałem parę recek, to zachorowałem i oto jest. Punishera Ennisa już trochę znam z kolekcji, więc wiem, że się nie zawiodę.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1168 dnia: Wrzesień 11, 2017, 11:03:59 pm »
Ostatnio spory ruch w temacie Star Wars a najnowsze zakupy rowniez wpisuja sie w ten trend...






Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1169 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:08:45 am »
Fajna ta środkowa okładka do Vadera!
+ oczywiscie pro zakupy!

 

anything