trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1035 dnia: Lipiec 27, 2017, 05:35:54 pm »
Ja bym pisał do ATOM najpierw, bo to zawsze tania wysyłka, a w opisie DF ma, że zaopatrują Diamond Comic Distributors, czyli tych od których ATOM bierze.

Offline death_bird

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1036 dnia: Lipiec 27, 2017, 09:06:01 pm »
Kocham Atlantyk.  :evil:
Dzięki Panowie za informacje. Chyba faktycznie spróbuję czegoś przez Atom.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1037 dnia: Lipiec 27, 2017, 10:04:41 pm »
Mnie irytuje taka przerważliwiona postawa jak Twoja, i co poradzisz... trzeba się nauczyć z tym żyć.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1038 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:09:57 am »
Oba dobre :lol:   Są Twoje? :cool:

Tak, ten drugi to pomylka, niedawno Marvel sie do tego przyznal i wkrotce w sklepach pojawi sie wlasciwy wariant.

Przy okazji szacunek za Twoje ostatnie zakupy, swietne te warianty  8)

A tak a propos tych paru ostatnich postow to mam nadzieje, ze znajdzie sie admin, ktory to "posprzata" bo fakt, iz nawet w takim temacie jak ten znajduje sie miesce na polityczne klotnie powoduje, ze odechciewa sie wszystkiego...

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1039 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:22:35 am »
Myślałem, że w swojej chciwości stracili resztki przyzwoitości z tym wariantem ;) No ale jak pomyłka to moze bedzie jeszcze więcej wart :D

Offline Pan

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1040 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:36:58 am »
Te sklepowe warianty np. od Dynamic Forces jeszcze ponad rok temu w Atom Comics kosztowały niecałe 40zł (Bez podpisów), dzisiaj cena jest kilkukrotnie większa nawet ponad 100zł. Także polecam kupować na ebayu tam te same warianty można kupić w cenie nawet za około 20zł jak się dobrze trafi lub w Europejskich sklepach z komiksami.

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1041 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:18:35 pm »
Kolejny variant do kolekcji.  :eek:  Strasznie wciąga proszenie o bazgranie po komiksach.


- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1042 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:13:24 am »
Kmiołkowy Żbik  :cool:  Bardzo ładny. Długo czekałeś? Jak zamawiałeś ten rysunek? I wrzuć lepsze zdjęcie, bo warto to obejrzeć w lepszej rozdzielczości ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1043 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:54:55 am »
Z innej beczki.
Trzymacie komiksy w foliach przez lata?
Ja po kilku otworzyłem Opowieści Szeherezady i co? Dziura gdzieś pod koniec.





Strach otwierać resztę.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1044 dnia: Lipiec 29, 2017, 10:20:34 am »
Dlatego właśnie ja rozpakowuję komiksy od razu po zakupie, nawet jak później leżą na półce dwa lata nietknięte. Tak, wiem - nie jest to dobre z finansowego punktu widzenia, bo komiks wtedy traci na wartości, ale nie jestem aż takim freakiem, to już jest dla mnie lekka choroba chomikować komiksy w ten sposób.

Stare komiksy od Egmontu TRZEBA otwierać, bo były beznadziejnie szyte/klejone i bardzo często się rozlatują. Ostatnio kupiłem "Krzyk ludu" póki jest jeszcze dostępny (Egmontowi to zalega na półkach od 2010 roku), ma to jakąś szyto-klejoną oprawę i zauważyłem, że - oczywiście - z jednej strony zaczyna się rozklejać. Na razie się niby trzyma, ale ode mnie jeden wielki meh. Generalnie żenada, że daje się za coś tyle pieniędzy i nie można  nawet raz przeczytać bez strachu. Chociaż tyle, że takie rzeczy już się Egmontowi nie zdarzają.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 10:29:56 am wysłana przez arczi_ancymon »

Offline skil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1045 dnia: Lipiec 29, 2017, 11:14:06 am »
Już jakiś czas temu pozbyłem się wszystkich klejonych komiksów od Egmontu, bo po latach rozpadają się w rękach.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline starcek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1046 dnia: Lipiec 29, 2017, 03:55:56 pm »
Kmiołkowy Żbik  :cool:  Bardzo ładny. Długo czekałeś? Jak zamawiałeś ten rysunek? I wrzuć lepsze zdjęcie, bo warto to obejrzeć w lepszej rozdzielczości :wink:
Na Komiksowej Warszawie poprosiłem o szkic, miał być za 2/3 godziny, ale trochę się przedłużyło i dopiero teraz odebrałem.  :badgrin:  Gdy klikniesz na zdjęcie, powinno się powiększyć. Cierpliwość popłaca.
Liczę na to, że Biały Orzeł też doczeka się blanka, a wtedy...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1047 dnia: Lipiec 30, 2017, 11:33:51 am »
Jakiś czas temu postanowiłem wypróbować sobie usługę LootCrate, polegającą na tym, że dostajemy w paczce geekowskie gadżety-niespodzianki z 4 ujawnionych wcześniej marek połączone wspólnym tematem (skusiło mnie, że w lipcowej przesyłce wszystkie marki znałem i lubiłem - Marvel, DC, Spider-Man i Transformers; temat: "Alter Ego").


Paczka kosztowała 120 zł wliczając w to wysyłkę (przy zakupie kilkumiesięcznych subskrypcji cena jednostkowa wychodzi taniej), szła długo (przesyłka przez Atlantyk + jeśli ktoś, jak ja, złożył pierwsze zamówienie zagraniczne pod koniec dostępności danej paczki, czas dodatkowo się wydłuża)... i nie do końca mnie zachwyciła. Zawartość całkiem przyzwoita, ale nie do końca mam wrażenie, że dostałem, jak to Anglicy mówią, "my value for money".


W przeszłych paczkach, które prezentowali na stronie, było parę fajnych rzeczy, więc może jeszcze kiedyś spróbuję, jak się trafią znowu 4 interesujące mnie marki i będę miał zbędną kasę... ale na razie raczej się wstrzymam.


Zdjęcia rozepchałyby post niemożebnie, więc wrzuciłem wszystkie do albumu na imgurze :)


http://imgur.com/a/E2OcI
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1048 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:38:10 pm »
Koszulka jest czadowa, figurka też fajna. Te plakaciki i miseczka to raczej śmieciowe. Ale 120 złotych to nie jest jakaś wygórowana cena.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1049 dnia: Lipiec 30, 2017, 01:21:23 pm »
To coś podobnego do http://pixel-box.pl/
Zastanawiałem się nad takim czymś, bo czasem fajne rzeczy można wyłapać. Raz mógłbym spróbować jak lista mi się zmniejszy trochę. Chyba jest sporo takich inicjatyw, widziałem kiedyś na YT na oficjalnym kanale DC, że też mają takie rzeczy i tam dopiero można wyłapać fajne rzecz - tam chyba jest też zawsze jakiś komiks w paczce.

 

anything