Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #855 dnia: Czerwiec 19, 2017, 12:17:05 pm »
Zakupy:



 

 

Mignola i Spawny -> brałbym.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #856 dnia: Czerwiec 19, 2017, 12:26:44 pm »
Ja z kolei zazdroszczę gazetowych pasków SW, zwłaszcza, że dotąd nie wiedziałem o tej publikacji. Kielo, jak się ten zbiór prezentuje? Wrzuć jakiś skromny fotos środka :)

Offline LucasCorso

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #857 dnia: Czerwiec 19, 2017, 12:58:13 pm »
Ja z kolei zazdroszczę gazetowych pasków SW, zwłaszcza, że dotąd nie wiedziałem o tej publikacji.



Ja też bardzo zazdroszczę, choć dla dobra osób, które na podstawie zdjęć zaraz zapalają się żeby coś kupić z kronikarskiego obowiązku pragnę nadmienić, że strasznie miałkie te historie są w mojej opinii...
Także trzeba zaznaczyć, że publikacja dla prawdziwych fanów SW, takich, co to muszą przeczytać wszystko, wszystko, wszystko...


Oczywiście jest to tylko moja osobista opinia...



Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline fragga

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #858 dnia: Czerwiec 19, 2017, 03:52:23 pm »
Kilka ebay`owych szaleństw:





I drobnica:




Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #859 dnia: Czerwiec 19, 2017, 05:04:49 pm »
Fragga - WOW. Masz nawet oryginalny zeszyt z jednego z WKKMów (Iron Man). Bardzo zacnie to wygląda.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #860 dnia: Czerwiec 19, 2017, 07:12:44 pm »
Ładniejsze niż współczesne

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #861 dnia: Czerwiec 19, 2017, 10:14:25 pm »
Ja z kolei zazdroszczę gazetowych pasków SW, zwłaszcza, że dotąd nie wiedziałem o tej publikacji. Kielo, jak się ten zbiór prezentuje? Wrzuć jakiś skromny fotos środka :)

Oszywiscie ;-)

Wydany przez IDW - pierwszy z trzech albumow, na ktorych lamach przedrukowane zostana wszystkie "paski" gazetowe stworzone w latach 1979 - 1984 przez Russa Maninga. Paski wychodzily w gazetach codziennych (czarno-biale) i w niedzielnych dodatkach (kolorowe). Pierwszy album zawiera ponad 600 paskow z lat 1979 - 1980. Material zrodlowy zostal oczywiscie oczyszczony, kolory poprawione.

Co do samych paskow... jesli ktos sie spodziewa ambitnego komiksu - bedzie rozczarowany. Ale chyba niezbyt duzo osob bedzie sie spodziewac wiele po "paskach" z lat 80tych.

Ciekawym dodatkiem w albumie jest dlugi wstep o tworcy paskow i odrobine o komiksie Star Wars.















Przy okazji maly update, ostatnie zakupy. Nie wszystko z tego jest komiksem, ale musialem sie pochwalic ;-)





@fragga - swietne nabytki.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #862 dnia: Czerwiec 19, 2017, 11:22:07 pm »
Dzięki, Kielo. Podoba mi się ten zbiór- żadnych gadek o midichlorianach, czysta, prosta rozrywka :) Ostatnio stwierdziłem, że za dużą część mojej kolekcyi stanowią poważne, ponure i ambitne rzeczy :D
A tu?
"-Well?
-Hail, Lord Vader"
Tego mi trzeba. Zaczynam oszczędzać ;)


A, dzięki twoim fotkom przypomniałem sobie, że mam jeszcze niezaczęty "Zomnibus" - A.Wood i jego zombiaki mi się chyba nigdy nie znudzą.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #863 dnia: Czerwiec 20, 2017, 01:04:21 pm »
Kradnę z FB KKK:



Dużo lepsze niż panoramiczny paw  :smile:

@DOWN
Właśnie też zauważyłem  :smile:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #864 dnia: Czerwiec 20, 2017, 01:05:13 pm »
A nie naklejki?

endriu84

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #865 dnia: Czerwiec 20, 2017, 01:13:53 pm »
FB KKK? Więcej szczegółów - link?

To są naklejki czy obwoluty?
Wygląda świetnie.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #866 dnia: Czerwiec 20, 2017, 01:21:56 pm »
Bardzo fajne te naklejki. Poza faktem, że logo SHIELD na górze nie jest równo. :) Czyli wykonanie jak wszędzie. :) Ale wrażenie i czcionka pierwsza klasa. I jeszcze raz widać, że pewne tytuły z WKKM to trzeba mieć.

Offline kas1

Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #867 dnia: Czerwiec 20, 2017, 06:49:47 pm »
Te obwoluty czy też naklejki wyglądają świetnie.

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #868 dnia: Czerwiec 20, 2017, 10:47:36 pm »
Wyrzuciłem graty z jednej z półek i zebrałem prawie wszystko to co leżało w nieuporządkowanych stosach po całym domu, czyli zakupy z ostatnich kilku miesięcy. Brakuje jeszcze tony mang, które znalazły miejsce na innych półkach.

Offline Bartek Gawron

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #869 dnia: Czerwiec 20, 2017, 11:29:51 pm »
paranormalnie ci sie chyba ta druuna z mangami pokrecila. krejzol jakiś, czy co?
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

 

anything