Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwiec 06, 2017, 05:37:58 am »
Ja tez duzo komiksów kupuje i czytam pózniej jednak jak czegoś nie przeczytam to mam wyrzuty sumienia.

Offline Kozza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #781 dnia: Czerwiec 06, 2017, 06:08:24 am »
Ja mam podobnie, tyle ze głównie z powodu braku czasu.
Zaległości w czytaniu sięgają w niektórych przypadkach zakupów z 2013 roku.
Niestety co miesiąc kupuje więcej niż czytam i na razie nie widać szans że się to zmieni.
Chociaż człowiek na emeryturze nie będzie się nudził :wink:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #782 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:14:13 am »
Wstydem jest to, że jest tu WKKDC i Marvel Now ale jakoś WKKM nie widzę. :) I spoko - z czasem nadrobisz zaległości.

Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #783 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:00:56 am »
Może dlatego nie ma WKKM bo w ponad połowie kolekcja jest wyprzedana, a poszczególne tomy, nawet z drugiego obiegu są ciężko dostępne ;) po co zaczynać coś, np. od 71 tomu? :)

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #784 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:46:31 am »
Z tym że jak już czytam to jest zajebiście, tylko muszę w ogóle do tego się zabrać. Jakoś dużo łatwiej po robocie mi wyłączyć mózg i postrzelać niż czytać... Plus nawet gdybym stwierdził - "nie czytam już komiksów!" - to pewnie dalej bym je kupował i się cieszył z ich widoku na półce. Jak ci goście co kupują najróżniejsze figurki i nigdy ich nie wyjmują z pudełka by się pobawić.
Nie przejmuj się sugestią Blaskowitza o rzuceniu komiksów. :wink:
Osobiście mam tak niemal z każdym hobby (kolekcjonerskim poniekąd) - czy to gry (z prądem czy bez), komiksy czy figurki - mam większą lub mniejszą fazę i dobrze mi z tym. Raz więcej czasu poświęcam na jedno, raz na drugie. Tak czy inaczej inwestuję w miarę regularnie, a po prostu mam więcej do czytania, ogrania czy malowania gdy przychodzi właściwy moment na daną pasję :smile:

Wstydem jest to, że jest tu WKKDC i Marvel Now ale jakoś WKKM nie widzę. :) I spoko - z czasem nadrobisz zaległości.
Nie będę już nic tu pokazywał ponieważ sprzedałem WKKM i wstydzę się swojej pozostałej gromadzonej od 30 lat do dziś kolekcji komiksów "niekolekcyjnych".....

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #785 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:42:07 am »
Najnowsze zbiory

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #786 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:58:11 am »
@isteklistek jak zwykle szpanuje. :) Bardzo ładne komiksy, miło popatrzeć. Jakie historie są w tomie o WW?

mkolek81

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 10:11:27 am wysłana przez mkolek81 »

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #788 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:12:51 am »
Tutaj wszystko fajnie widać

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #789 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:15:47 am »
Mnie zaintrygował ten Flash Comics. To oryginał czy jakiś przedruk?

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:19:01 am »
To jest wariant 3D, soczewkowy The Flash #22  https://www.youtube.com/watch?v=aFQRB2za5Mw

Offline Mefisto76

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:47:03 am »
Penisów nie znalazłem, ale to też ciekawe. Pewnie jakby właściciel Biblii dał jakiś gift (np. bro lub pół litra) to myślę, że efekt mógłby być znacznie lepszy :wink:




Bisley był tydzień temu gościem Festiwalu "The Blackest of the Black", gdzie promował nowe wydawnictwa Verotik.

Jest w formie ;-)



W książce o Kapitanie Żbiku Mateusz Szlachtycz wspomina o jedynym innym komiksie milicyjnym, czyli "Przypadkach Majora Zemana" Kaji Saudka, który wyszedł w Czechach. W ubiegłym tygodniu do mnie dotarło wydanie zbiorcze.

I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline laf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwiec 06, 2017, 11:01:22 am »

Offline Bartek Gawron

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwiec 06, 2017, 12:17:22 pm »
mefisto, super ten zeman, i to jest dla mnie wlasnie sens wrzucania takich interesujacych rzeczy tutaj. 

a jesli chodzi o tego biza z glennem, to przypuszczam, ze to nie twoje, czy sie myle?
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony