trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fragga

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2016, 09:51:35 pm »
Fraglesie, ten rysunek Sandovala to z dedykacją dla ciebie?
Tak, Tony zrobił go na dwie raty - wpierw kolorowe plamy (musiało przeschnąć), potem detal.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2016, 09:44:16 am »
ale bardzo fajnie się czyta. Wieczorem można na luzie przeczytać 2-3 kilkustronicowe opowiastki, o tym jak to He-man dzięki pomocy przyjaciół pokonał zapędy Hordaka czy innego Szkieletora. Bardzo odprężające.

Pozazdroscilem i wlasnie przyszlo  ;-)




Offline freshmaker

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 12, 2016, 10:16:16 am »
nie chce was martwic ale ten he-man to bardzo sredni zakup. mam oczywiscie ten komiks, kupilem go na fali nostalgii. za mlodu zbieralem figurki i wymianialismy sie tymi komiksami (kazda figurka miala jeden komiks ale w 4 jezykach). podjarałem się tym zbiorem a wisienką na torcie były nazwiska takie jak bruce timm czy texierra.

pod względem kompetności wszystko jest ale...

w środku niestety oprócz kilku fajniejszych komiksów które zapamiętałem, jest też masa robionych na odwal się. momentami miałem wrażenie że ja bym to lepiej narysował. do tego druga połowa tomu to komiksy z czarodziejkami i nowa wersja z lat 2000nych. zupełnie to do mnie nie trafiło.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 12, 2016, 10:28:57 am »
nie chce was martwic ale ten he-man to bardzo sredni zakup. mam oczywiscie ten komiks, kupilem go na fali nostalgii.

Ja sie cudow nie spodziewam. i tez kupilem to tylko z powodu nostalgii.

Podobnie jak z serialem, ktory kupilem sobie na DVD jakis czas temu i... nie da sie tego ogladac. Gniot straszny. No ale przez 30 lat czlowiek sie troche zmienil :)

 

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 12, 2016, 03:50:43 pm »
Przyszła zima i po Mikołajkach biały karton w Merlinie się skończył. :) Na szczęście komiksy dotarły do mnie bez szwanku.




W prezencie dostałem to kompletne wydanie Sherlocka Holmesa. Naprawdę niezła ciekawostka, choć grafika okładkowa niezbyt przypadła mi do gustu. W posiadanych przeze mnie tomach z innych wydawnictw są czasem inne tytuły danych opowiadań. Co tłumacz, to interpretacja (Liga rudzielców/Liga rudowłosych, Błękitny rubin (ke?)/Błękitny karbunkuł). Oj chyba jednak skuszę się na kompletnego Conana, żeby mieć dwa grubaski.


Offline skil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2016, 05:22:21 pm »

z pozdrowieniami dla misiów-pysiów z Egmontu

qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 12, 2016, 08:55:29 pm »
nie chce was martwic ale ten he-man to bardzo sredni zakup. mam oczywiscie ten komiks, kupilem go na fali nostalgii. za mlodu zbieralem figurki i wymianialismy sie tymi komiksami (kazda figurka miala jeden komiks ale w 4 jezykach). podjarałem się tym zbiorem a wisienką na torcie były nazwiska takie jak bruce timm czy texierra.
Zdaję sobie z tego sprawę. Tak jak pisałem, do poczytania na przysłowiowym kibelku (bo nigdy nie rozumiałem fenomenu przesiadywania w łazience).

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2016, 09:35:05 am »
Ja sie cudow nie spodziewam. i tez kupilem to tylko z powodu nostalgii.

Podobnie jak z serialem, ktory kupilem sobie na DVD jakis czas temu i... nie da sie tego ogladac. Gniot straszny. No ale przez 30 lat czlowiek sie troche zmienil :smile:
Kielo- uwierzyć ciężko , ale ten animowany serial zyskuje, gdy już się obejrzy pełnometrażówkę z Adolfem Lundgrenem w roli księciunia. A Gwildor to już cymes jedyny w swoim rodzaju.

Ogólnie rzecz straszna, nawet Skeletor i Teela jej nie ratują.


Freshmaker - Texierra czy Texeira?

Offline jsm

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 14, 2016, 04:05:52 pm »
W sumie teraz mógłbym na jakieś długie L4 pójść. Zakupy listopad-grudzień 2016, promocje na Prószyńskiego, uzupełnianie braków (W poszukiwaniu ptaka...), nadrabianie egmontowych superbohaterów oraz pierwszy krok w stronę mangi. Dobrze, że styczeń zapowiada się skromniej...







11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 18, 2016, 06:32:05 pm »
Mam nadzieję, że ten dodatkowy 26 tom Fistaszków wyjdzie też u nas, bo zbieram polskie wydanie.

Po lekturze muszę stwierdzić, że wiele nie stracisz jak to nie wyjdzie bo jest filler przez duże F. Wartościowych to jest tam może ze 30 stron - strony komiksu (nie stripy) rysowane przez Schulza+ kilka pomniejszych pierdół. Reszta to reklamy, jakies poradniki i inne tego typu bzdety. Oczywiście się nie gniewam, bo jakbym miał ostatni tom bez slipcase to by mnie to nerwowo wykończyło, ale jako osobny to raczej bym nie kupił.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:29:00 pm »
Kielo- uwierzyć ciężko , ale ten animowany serial zyskuje, gdy już się obejrzy pełnometrażówkę z Adolfem Lundgrenem w roli księciunia.

Tak, widzialem to "dzielo". Lata 80te rzadzily sie swoimi prawami :)

Zeby nie byl kopletny off-top kilka ostatnio nabytych komiksow ponizej:




Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:57:28 pm »
The Light and Darkness War, bardzo propsuję ten zakup, bardzo. Jak wychodziło te wznowienie od Titan bałem się, że będzie ingerencja w kolory ale z tego co czytałem trzymają się oryginalnej wersji (mam to w zeszytach z Epic ale ciągle walczę ze sobą czy nie wziąć wznowienia więc nie mam porównania, tak samo będę miał rozkminę gdy wyjdzie The Last American, też pierwotnie z Epic).
perły przed wieprze

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2016, 02:12:07 pm »
...bałem się, że będzie ingerencja w kolory ale z tego co czytałem trzymają się oryginalnej wersji (mam to w zeszytach z Epic ale ciągle walczę ze sobą czy nie wziąć wznowienia więc nie mam porównania,...

Ja z kolei nie mam oryginalow, wiec porownac nie moge. Ewidentne jest, ze kolory sa bardziej nasycone (biorac pod uwage technike wykonania oryginalu). Widac tez, iz czas nie obszedl sie zbyt dobrze z tymi akwarelami... czesc stron jest zeskanowana z "rozmazanego" zrodla.

Moge zrobic zdjecia jak wroce do domu.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 19, 2016, 07:53:02 pm »
Kielo może mało oryginalnie ale podziwiam Twoje samozaparcie odnośnie SW. Czyń tak dalej.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2016, 09:14:22 pm »
Mały rzucik



 

anything