trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2016, 05:56:45 pm »
Półka na WKKM mi się skończyła na 91 numerach. Bywa. Zmieniłem jej miejsce na 2 witrynki obok siebie. I jeszcze zdjęcie jak wygląda półtora metra bieżącego komiksów. :)





mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 03, 2016, 05:40:40 am »
Półka na WKKM mi się skończyła na 91 numerach. Bywa. Zmieniłem jej miejsce na 2 witrynki obok siebie. I jeszcze zdjęcie jak wygląda półtora metra bieżącego komiksów. :smile:
Zasadniczo bym się zgodził że na 91, bo widzę brak tomów z pierwszej 60, wiec komiksów jest mniej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2016, 07:22:47 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2016, 12:00:41 pm »
Przynajmniej jest teraz bezpieczniej, bo konstrukcja tego regału od zawsze groziła zawaleniem. Choć z drugiej strony widać, że zrobiłeś podmianę na komiksy Egmontu.

Nie hejtuję ale... puszki po piwie? serio? Ciekawi mnie czy jest w tym jakiś głębszy sens?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2016, 02:07:43 pm »
Półka na WKKM mi się skończyła na 91 numerach. Bywa. Zmieniłem jej miejsce na 2 witrynki obok siebie. I jeszcze zdjęcie jak wygląda półtora metra bieżącego komiksów. :smile:







Gratuluję zbiorów


Świetny batarang no i oczywiście szacunek za plakat z Kaczorem Donaldem i Myszką Miki 


Smalville 


Ps. powinieneś spróbować Perły miodowej




Żeby nie było, że spam. Oto moje nowe komiksy


Na początku prawdziwy rarytas. Mój różowy kruk - Mickey Mause 9/92



Teraz to co tygryski lubią najbardziej czyli przygody Donalda a w jednym z nich fantastyczna gra planszowa



Ciekawe czy ktoś z was wiedział, że Królik Bags zmienił z biegiem lat swój format na większy



Nowa twarz Snejk Ejsa



w tym komiksie jest mnóstwo  ikonicznych nawiązań do innych komiksów

twarz Jigsawa z Punishera  :smile:



Brus Łejn na stole operacyjnym po złamaniu przez Bejna  :smile:



i na sam koniec komiks, który nie wiem co u mnie robił  :???:




Wszystkie komiksy w stanie NM near mint  :smile:

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2016, 05:51:37 pm »
Dembol_ - w związku z ostatnim przybyciem mocy - świetnie wygląda ten He-Man. Weź wrzuć parę fotek ze środka. plis.
Proszę bardzo.
http://imgur.com/a/sdOZc
Sorry, że tak każe w inną stronę i z nędznym światłem, ale wracam do domu po zmierzchu, a telefon sam sobie poobracał. W samym tomiku straszny kicz. Rysunki czasami są bardzo fajne (Alberto Acala znany z Conana i innych Conanopodobnych komiksów, początki kariery Bruce'a Timma), a czasami ja narysowałbym niewiele gorzej (czytaj: paskudne). Zawiera prawie wszystkie komiksy jakie kiedykolwiek dodawano do zabawek, bardzo dużo komentarzy pod komiksami, kilka wywiadów. Fabularnie raczej miałkie i bez polotu, ale bardzo fajnie się czyta. Wieczorem można na luzie przeczytać 2-3 kilkustronicowe opowiastki, o tym jak to He-man dzięki pomocy przyjaciół pokonał zapędy Hordaka czy innego Szkieletora. Bardzo odprężające. W formie serialu animowanego bardzo ciężko wchodzi. Ciężko wysiedzieć 20-30 minut tak sztampowej i przewidywalnej rozrywki, a w tych komiksach czytelnik od razu rzucany jest w centrum akcji i zanim zdąży się znudzić opowieść się kończy. Komiksy ułożone są chronologicznie, więc można też zaobserwować zmiany jakie zachodziły w uniwersum i jego stopniową konsolidacje (w początkowych odcinkach ciężko o spójność świata). Jako ciekawostkę dodam tylko, że liternikiem sporej części komiksów jest nasz stary znajomy Stan Sakai.

Offline fragga

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 03, 2016, 09:15:42 pm »
kilka zdobyczy z pierwszej edycji "Niech żyje komiks!":


« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2016, 09:21:30 pm wysłana przez fragga »

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 04, 2016, 12:21:24 am »
Co to za artbook Sandovala?
 :oops:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline fragga

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2016, 08:51:20 pm »
Co to za artbook Sandovala?
 :oops:

Było kilka na stoisku Timofa, wydane zagranico:-)

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 10, 2016, 12:28:36 am »
Forum ruszyło, na nowy dobry początek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2016, 12:32:00 am wysłana przez isteklistek »

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 10, 2016, 07:57:26 am »
Smaczny kąsek. Generalnie lubię takie albumy, a jeśli traktują o piekniejszej części świata superhero to tym bardziej! Super. Gratuluję.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2016, 10:32:08 am »
@isteklistek: Fantastyczne łupy, DC pokazuje, że można pięknie wydawać kolorowe okładki pod obwolutami.

Z ciekawości, zbierasz wszystkie Golden/Silver Age omnibusy?

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2016, 11:09:34 am »
Mam zamiar zebrać tyle, ile się da, ale kupuję priorytetowo. Jak na razie omijam Batmana, Supermana i drużynówki i przede wszystkim kupuje te, które mam serię. Mam nadzieję, że w następnym roku też trochę tego będzie, choć lista przyszłoroczna już zaczyna się niebezpiecznie wydłużać.

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2016, 12:12:02 pm »
Na początku myślałem, że to jakieś dwa HC i ominęło mnie jakieś grubsze wydanie zbiorcze komiksu :P

Ładnie ten artbook wygląda! Chyba się skuszę, o ile się nie wyprzeda.

Z tych omnibusów, tak swoją drogą, ja ostatecznie skusiłem się na tego batmanowego, ale te pozostałe też mega kuszą (póki co mam tylko wydanie w miękkiej z JLA).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline cro_no

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 10, 2016, 09:22:19 pm »

Ciekawe czy ktoś z was wiedział, że Królik Bags zmienił z biegiem lat swój format na większy


Już na początku miał większy format i inny papier. Dopiero potem był mniejszy i znowu większy :)

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 11, 2016, 01:18:53 am »
Fraglesie, ten rysunek Sandovala to z dedykacją dla ciebie?

Zdjęć nie mam jak zrobić, ale i tak muszę się pochwalić- listopad zakończył się na 31 komiksach, od wypadów zagranicznych nie pamieetam, bym tyle w jednym miesiącu tpb/hc kupił.