Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2535 dnia: Listopad 14, 2018, 06:49:05 am »
IT support? :wink:


dwie klawerki to od razu IT support ?  :biggrin:

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2536 dnia: Listopad 14, 2018, 07:30:21 am »
IT support? ;-)
Nope, kombinuj dalej.... ;)

E, Gascoigne, to trochę jakbyś się komiksami w siacie nieprzezroczystej pochwalił...a zróbże porządną fotę ku ucieszy nas, gawiedzi ;)
Dziś po powrocie z kieratu zrobię i pokażę konkrety. :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2537 dnia: Listopad 14, 2018, 10:24:49 am »
Ja tam nie widzę dwóch klawiatur tylko laptopa + klawiatura, co jest, hmm, normalne jeśli nie chcesz mieć głowy wsadzonej w monitor?

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2538 dnia: Listopad 14, 2018, 10:51:57 am »
Ja tam nie widzę dwóch klawiatur tylko laptopa + klawiatura, co jest, hmm, normalne jeśli nie chcesz mieć głowy wsadzonej w monitor?
Bingo! Laptop+drugi monitor+klawierka. Combo bez którego nie wyobrażam sobie pracy. Quality department ;)

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2539 dnia: Listopad 15, 2018, 07:31:03 am »
E, Gascoigne, to trochę jakbyś się komiksami w siacie nieprzezroczystej pochwalił...a zróbże porządną fotę ku ucieszy nas, gawiedzi ;)
Zazwyczaj tego nie robię, ale skoro są "naciski"... sami tego chcieliście!  :lol: Ostatnie dwa rzuty z AC. Głównie październikowe premiery, ale i kilka zaległości.Jakość jest jaka jest, ale przy sztucznym oświetleniu lepiej nie potrafiłem (stąd dziwna perspektywa).  :smile:

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2540 dnia: Listopad 15, 2018, 10:43:44 am »
Wow, trochę tego jest, kudos

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2541 dnia: Listopad 15, 2018, 10:49:28 am »
Dobra dostawa. Jak wrażenia z Foil? Ja jestem mile zaskoczony, że wyszło tak fajnie. Podoba mi projekt Supergirl jak podeszli do sprawy niebieskich oczu, gdy się rusza komiksem.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2542 dnia: Listopad 15, 2018, 10:59:54 am »
A dla mnie właśnie bez szału. Mam tę Supergirl. Chyba oczekiwałem większego błysku jeżeli chodzi o tło.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2543 dnia: Listopad 15, 2018, 11:17:41 am »
A dla mnie właśnie bez szału. Mam tę Supergirl. Chyba oczekiwałem większego błysku jeżeli chodzi o tło.
Myślę, że wtedy by się za bardzo zlewało z niebieskimi elementami, które aż tak by się nie wyróżniały - takie coś za coś, było by bardzo jednolite jak w Harley Quinn.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2544 dnia: Listopad 15, 2018, 01:01:53 pm »
Wow, trochę tego jest, kudos
Dzięki, aczkolwiek ja tak mam, że kupuję zeszyty dla okładek, a więc nie zależy mi na szybkiej dostawie i lekturze. W efekcie dostawa raz na miesiąc powoduje oczopląs... :smile:

Dobra dostawa. Jak wrażenia z Foil? Ja jestem mile zaskoczony, że wyszło tak fajnie. Podoba mi projekt Supergirl jak podeszli do sprawy niebieskich oczu, gdy się rusza komiksem.
To tylko te FOIL z ostatniej dostawy, wcześniejszymi nie chciałem przynudzać... Mnie się podobają. Pewne mniej, inne bardziej - efekt jest spoko, subtelnie, aczkolwiek w mylar'ach na pewno będzie się to lepiej prezentowało. Najfajniejsza z zdobytych przeze mnie okładek FOIL z tego "rzutu" to Green Arrow #45 z grafiką Alexa Maleeva!
edit: w wrzutce widać również rozdawany przez Atom zeszyt promocyjny The Walking Dead, a widoczny na jednym ze zdjęć zeszyt Death of the Inhumans kupiłem z racji traumy po stracie psa i podobieństwa w bólu Black Bolta po stracie Lockjaw'a...  :cry:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 01:08:52 pm wysłana przez Gazza »

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2545 dnia: Listopad 15, 2018, 05:07:48 pm »
No i od razu lepiej...to znaczy gorzej, jeśli chodzi o zazdrość, alem przynajmniej oczy nasycił ;)

Wyrazy współczucia z powodu straty psiny.

Lockjawa uśmiercili? Jedyny z całego tego cyrku, którego lubiłem- głównie dzięki PetAvengers... Coś mnie nęcić zaczyna ten JD-Toxic.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2546 dnia: Listopad 16, 2018, 08:14:37 am »
Lil' up


Mort Cinder od FB jest prawie identyczny, tylko ma metalizowane napisy i okładka jest "pufiasta".

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2547 dnia: Listopad 16, 2018, 02:04:15 pm »
Gdzie i jak Ty wynajdujesz takie  mało znane  tytuły z podziemia komiksowego?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2548 dnia: Listopad 16, 2018, 02:24:38 pm »
Przyłączam sie do pytania- na 10 tytułów byłem świadomy istnienia 3, a tylko jeden mam :) Jakaż porażka dla komiksiarza  :shock: Mógłbyś napisać o nich ze dwa słowa?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2549 dnia: Listopad 16, 2018, 03:07:15 pm »
Nie mam jakiejś metody, ale monitoruję zapowiedzi moich ulubionych wydawnictw (Fantagraphics, D+Q, etc). Jak znam autora to podjarka i do  koszyka. :smile: Przeczesuję też ogólnie preordery i patrzę co potencjalnie może być interesujące z rzeczy, których nie znam. Mały risercz, plansze i już wiem czy chcę czy nie. Czasami się okazuje, że to był strzał w dziesiątkę i to jest problematyczne, bo zaczyna się się szukanie w panice wcześniejszych tytułów autora z czego oczywiście połowa jest OOP :wink:

Może to brzmieć jakoś skomplikowanie, ale naprawę nie jest, bo takich tytułów miesięcznie wcale nie wychodzi tak znów dużo. Po odsianiu SH i teen-mang z takiego preordera zostaje raptem z kilka tytułów a cała operacja zajmuje 30 minut. :smile:

W tym wypadku klucz prosty:
Weegee - autor Bastard, który mi się ostatnio bardzo  spodobał
Battle of Churubusco - plansze i plansze z innego tytułu w zapowiedziach FB: The Scar
Beverly - stary tytuł, ale po genialnej SABRINIE był to oczywisty wybór
Space - po przeczytanym , nie rewelacyjnym, ale przyjemnym Bald Knobber
My Brother's Husband - wiadomo Tagame, oraz kontynuacja
Captain Harlock - kontynuacja
Mort Cinder - po zachwytach na forum, no i plansze mówią same za siebie, kupiłbym pewnie nawet po arabsku
One Dirty Tree - znam autora od dawna (Fante Bukowski, etc) , ale nie miałem okazji przeczytać, więc tak na początek.

House of Whispers i The Deaming - zostały z rozpędu z preordera, kolejnych zeszytów nie biorę, bo to dno :P

@sum41 To nie jest żadne podziemie, te tytuły wszystkie są w preorderach Atom / MVM ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2018, 03:10:31 pm wysłana przez gobender »

 

anything