Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2475 dnia: Październik 16, 2018, 03:10:13 pm »
Małe zakupy. Udało mi się kupić sekretny wariant do Venom #7 :cool: . Do sklepów trafiła wersja, w której Venom posiada język :wink: Sami sprzedawcy nie byli świadomi tego, że Marvel wyśle dodatkową okładkę. Numer nie jest oznaczony notką variant edition, a jego ratio to najprawdopodobniej 1:5.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline freshmaker

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2476 dnia: Październik 16, 2018, 03:12:17 pm »
gdzie kupiles batman damned? wymiotlo ten komiks po informacji o bat-czlonku.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2477 dnia: Październik 16, 2018, 03:16:37 pm »
W pre-orderze kilka miesięcy temu.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2478 dnia: Październik 16, 2018, 03:41:00 pm »
@Ryba2111: Jak zwykle wypas. Gratulacje tego Venoma :)

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2479 dnia: Październik 16, 2018, 07:44:38 pm »
Widze ze Venom chyba jest na szczycie popularnosci moze Egmont i u nas go wyda :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mibartek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2480 dnia: Październik 17, 2018, 06:42:11 am »
Chodzi mi o to, że patrząc na problemy Taurusa z Image, ukazywanie się kolejnych tomów tej serii stoi pod znakiem zapytania.


ja już przerzuciłem się od 27 tomu na amerykańskie wydania

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2481 dnia: Październik 17, 2018, 09:49:19 am »
@Ryba2111: Jak zwykle wypas. Gratulacje tego Venoma :)
Tak, wypas wypas!
Ale szczerze pisząc przez tą dziwną manierę Marvela z tłuczeniem wszędzie "modnej" aktualnie postaci mam już kosmiczny przesyt Venoma. Wszędzie go pełno i większość prac oprócz ratio niewiele ciekawego sobą prezentuje. Ale wiadomo - kolekcjonerstwo itp. Kilka okładek z Venomem było świetnych ale bez przesady już Marvelu!! To samo z Ghost Rider'em, Captain Marvel itd. Co gorsza DC zaczyna też fiksować i już widzę Aquamana w wersji filmowej (Momoa) gdzie się tylko da wcisnąć, a za moment Marvel odpali cykl Conan vs Marvel universum na większości tytułów.... do porzygania...

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2482 dnia: Październik 17, 2018, 11:00:00 am »
Nic się niestety nie zmieni. Wiem, że polecę banałem, ale pozostaje nie kupowanie tych wszystkich serii wariantów. Narzekanie, oburzanie się jest daremne i i dopiero jakaś zapaść w tych wielkich majorsach mogłaby coś zmienić w tej kwestii. Mimo tego, że również odczuwam przesyt to jednocześnie ciesze się, że dużo z tych dobrych, ładnych okładek jest dostępna w cenach wersji standardowych i dzięki dużej ilości tematycznych serii wariantów mamy okazje kupić pracę dobrego rysownika za normalne pieniądze. Co do Venoma to jestem fanem i już jakiś czas temu postanowiłem zbierać wszystko co będzie w zasięgu mojego portfela :wink: Powoli zaczynam wycofywać się z tego pomysłu, bo ilość dodruków do aktualnej serii jest tak duża, że miesięcznie przybywa mi kilka nowych egzemplarzy z serii o czarnym symbioncie.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2483 dnia: Październik 17, 2018, 12:19:56 pm »
Pełna zgoda.
Oczywiście nie kupuję wszystkiego "jak leci". Staram się i tak wciąż ograniczać zakupy wariantowo-zeszytowe, ale (nie)stety dużo dobra się ukazuje, a i moja słabość do niektórych (niekoniecznie wartych inwestycji) prac powoduje, że zeszytów przybywa i przybywa...
Znam już Twoją sympatię do tej postaci i w żadnym miejscu nie chciałem byś odebrał to osobiście. Ja właśnie szanuję Twoją zajawkę i chęć skompletowania. Dla mnie to to co w tym hobby najlepsze, ale niestety mam wrażenie, że aktualnie (zwłaszcza) Marvel ostro żeruje na naszych potrzebach i popada w skrajność. I nie jest to oburzanie/narzekanie - ot moja opinia o tych praktykach wielkich majorsów. :smile:

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2484 dnia: Październik 17, 2018, 12:45:59 pm »
Nie odebrałem Twojego posta osobiście :) I oczywiście wiem, że się nie oburzasz i trochę niefortunnie użyłem tego słowa.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2485 dnia: Październik 17, 2018, 06:58:58 pm »
Dzieki przesytowi jest z czego wybierac :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2486 dnia: Październik 17, 2018, 07:28:34 pm »
mały up


Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2487 dnia: Październik 17, 2018, 08:56:06 pm »
Ładny secik, sam bym sobie teraz Tardiego poczytał :/

Aha- taka rada do wszystkich: odbierając zamówienia w bonito warto rzucić okiem na ich regały z pozycjami uszkodzonymi. Kupiłem za sześćdziesiąt parę złotych "Zaćmienie/Fade Out/" z lekko obitym grzbietem. Purystą nie jestem, więc miałem radochę.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2488 dnia: Październik 18, 2018, 05:57:16 pm »
Zawsze jak gobender coś wrzuci to sprawdzam większość tytułów w Google i dodaje do listy zakupowej na przyszłość :P
Dzisiaj odebrałem komiks, który jest preview do filmu Venom. Rozdawany był za granicą na premierze i podczas normalnych seansów, można było go też wygrać, jeżeli zakupiło się bilety w pre-orderze. Autorem okładki jest Skan Srisuwan, a wnętrze komiksu stworzył Szymon Kudrański :) Kolejny custom wariant w mojej kolekcji.
PRZÓD

TYŁ


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2489 dnia: Październik 18, 2018, 06:56:21 pm »

Lepiej tak nie rób, bo przynamniej 1/3 moich zakupów mnie samego rozczarowuje ;)

Fajny tak przód jak i tył tego Venoma.