trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 635693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Gawron

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2355 dnia: Sierpień 27, 2018, 06:54:39 pm »
Oczwiście, ale zaczyna być zabawnie gdy fani discopolo zarzucają muzykom jazzowym, że ci nie umieją grać :smile:
Że tak zdobędę się na eufemizm: Ta sama właściwość umysłu fana discopolo, która sprawia, iż wydaje mu się, że muzycy jazzowi nie potrafią grać, uniemożliwia wytłumaczenie mu, że jest to nieprawda i dlaczego jest to nieprawda. Dlatego nie ma sensu podejmować takich prób, bo, z powodu wyżej wskazanego faktu, wszystkie one są z góry skazane na niepowodzenie. 
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2356 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:01:59 pm »
nie ma sensu podejmować takich prób, bo, z powodu wyżej wskazanego faktu, wszystkie one są z góry skazane na niepowodzenie. 


Tak samo jak nie ma sensu przekonywać niektórych, że jak Mignola to jazz tak J.Lee to orkiestra symfoniczna potrafiąca zagrać dosłownie wszystko a nie tylko klocki na czarnym tle.


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2357 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:11:10 pm »
Tymi "klockami" potrafi przekazać wszytko. Nie potrzebuje błyszczącej ale jednak nadal łopatologii.

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2358 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:33:28 pm »
Przecież to temat rzeka.
Taki Świdziński też ma swoich fanów i nie można mu zarzucić, że jest słaby. Jest po prostu inny. Jakby wszyscy rysowali idealne ciała nieodbiegające anatomii wraz z masą szczegółów na dalszym planie to przecież by było nudne do bólu. Tak mamy wiele form, które przyciągają nasz wzrok. Form pasujących do danego tytułu bardziej niż inne. To że jedne górują nad innymi nie określa tych drugich słabymi. Inność jest fajna, a takie wojenki czy PS4 jest lepsze od Xboxa to można sobie darować.
Spróbujcie podczepić takiego Incala pod innego rysownika i pomyśleć jakby wyglądał. Meh. Tylko Moebius :smile:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2359 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:53:21 pm »






Ciekawe jakby zapytano statystycznie 100 ludzi (obojętnie czytających komiksy lub nie), który rysunek jest kiczem a który wybitnym dziełem jakie dane byśmy otrzymali.
Nawet nie trzeba pytać tych 100 ludzi wystarczy popatrzeć na sprzedaż komiksów z Lee oraz Mignolą i widzimy którzy jest bardziej przez fanów doceniany  :biggrin:
Żeby nie było, tak wiem Lee to maestrem a Mignola trochę taki underground, prace jednego i drugiego można spotakać po tych samych cenach.
Jak kolega wspomniał co ja również doceniam w obecnych czasach widać komu chce się bardziej rysować i przykładać do własnych prac (co najbardziej widoczne w Marvelu gdzie jak ktoś rysuje tła to wypas). Dziwne że Marvel takich przeciętnych rysowników bierze gdy na Devinat Art mamy setki innych lepszych artystów.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2360 dnia: Sierpień 27, 2018, 08:09:10 pm »
Dziwne że Marvel takich przeciętnych rysowników bierze gdy na Devinat Art mamy setki innych lepszych artystów.
Chyba tu w grę wchodzi reżim czasowy...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2361 dnia: Sierpień 27, 2018, 08:33:19 pm »
Nawet nie trzeba pytać tych 100 ludzi wystarczy popatrzeć na sprzedaż komiksów z Lee oraz Mignolą i widzimy którzy jest bardziej przez fanów doceniany  :biggrin:


Don't go that way. Za chwilę zostaniesz pouczony co oznaczają sales numbers.

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2362 dnia: Sierpień 27, 2018, 09:19:13 pm »
Wiem wiem jednak liczby przekladaja sie na klientow, no chyba ze sklepy tak sobie zamawiaja  :cool:


Co do czasu chyba tak to wyglada choc Dc ma czy miala duzo 2 tygodnikow i rysunki w wiekszosci dopracowane.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2363 dnia: Sierpień 28, 2018, 08:31:27 am »
Oczwiście, ale zaczyna być zabawnie gdy fani discopolo zarzucają muzykom jazzowym, że ci nie umieją grać :smile:
Tak samo śmiesznie gdy fani jazzu zarzucają muzykom discopolo, że ci nie umieją grać. A to właśnie zrobiłeś parę postów wyżej. Troszkę hipokryzja.

Wymienionych przez naszego etatowego prowokatora autorów nawet nie oceniam, bo nie ma czego. Co gorsza ostatni post sugeruje, ze on tak na poważnie. A to już  hopeless case.
Taki trochę niepewny siebie jesteś w tej obronie swojego guru. Czemu tak emocjonalnie bronisz kogoś, kogo nie trzeba bronić?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2364 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:47:24 am »
Zazwyczaj nie umieją, to raz (co i tak nie jest powodem by zawodowi muzycy im to nietaktownie wytykali). Dwa: to nie ja zaczynam te prowokacyjki "komiksy dla dzieci", "nie umie rysować" etc..

Gdzie wyczytałeś tę niepewność i emocje? Bo w obu przypadkach się pomyliłeś :smile:

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2365 dnia: Sierpień 28, 2018, 07:40:20 pm »
Dla odmiany troche zdjec :) nowosci oraz zaleglosci:







































I zeby nie bylo, ze tylko dla siebie kupuje... dziecko tez musi komiksy czytac  8)




Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2366 dnia: Sierpień 28, 2018, 07:48:33 pm »
Jak zwykle grubo. Ale Beckett na tej trzeciej okładce... eughh :biggrin:

Offline OokamiG

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2367 dnia: Sierpień 28, 2018, 08:24:44 pm »
Kielo, twój zapał do zbierania wariantów Star Wars jak zwykle robi na mnie wrażenie. Niektóre są naprawdę świetne, szczególnie podoba mi się ta trzecia Aphra. Gratki

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2368 dnia: Sierpień 28, 2018, 09:18:31 pm »
@gobender - Dodson jest bardzo nierowny, ale ta okladka jest szczegolnie tragiczna.

@OokamiG - niektorzy mowia zapal, niektorzy glupota ;-)

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2369 dnia: Sierpień 30, 2018, 02:31:24 pm »
Yyy... pomysł na eksperyment mi się nasunął- umieścić gdzieś koło wiejskiej kapliczki okładkę z Kłaj-Gonem i czekać, aż ktoś go za Jezusa uzna.


Bardzo mi się za to okładka nr 050 podoba. Dla odmiany skojarzyła mi się z tym:


Co ja dzisiaj z tymi religijnymi skojarzeniami?   :)  :lol:

 

anything