trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2280 dnia: Sierpień 03, 2018, 07:46:31 am »
Jak zawsze świetny misz masz.Verela na grubo. Osobiście takie 5/10. Groteska i satyra. Mnie jakoś nie porwało.Czekam na zdanie o TEOTFW.

Fajne, choć jeśli mam być szczery to odrobinę sie rozczarowałem. Trochę zbyt powierzchowne i jednak chyba za krótkie. Dałbym temu zdecydowanie więcej oddechu. Rysunek też nie do końca mnie kupił. Dlatego taka naciągana czwórka. Nie wiem jak serial więc porównań zaoferowac nie mogę.


Natomiast to co szczerze polecić z wcześniejszych zakupów to SABRINA Nicka Drnaso od R&Q  Obyczajówka o trudnej tematyce, klimat trochę Chris Ware. Nie wiedziałem o tym nic, oprócz tego, co mi intuicja podpowiedziała po rzucie okiem na rysunki. I to dodatkowo wzmacnia wrażenia z lektury. Więc sugerowałbym omijać wszelkie synopsis i recenzje, bo zdecydowanie nie jest to sztampowa historia i potrafi zaskoczyć. Naprawdę wyjątkowa rzecz, która "zostaje w głowie" długo po lekturze. Bardzo się zdziwię jak w przyszłym roku nie będzie wysypu nominacji oraz dla tego tytułu.


Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2281 dnia: Sierpień 03, 2018, 08:52:20 am »
Wszyscy się tak chwalą swoimi nabytkami, to postanowiłem, że i ja coś zaprezentuję :smile:
Lipiec (sorry za zdjęcie robione kalkulatorem, ale sami rozumiecie - nie stać mnie, jestem komiksiarzem):
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2018, 08:55:45 am wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2282 dnia: Sierpień 03, 2018, 08:56:42 am »
Natomiast to co szczerze polecić z wcześniejszych zakupów to SABRINA Nicka Drnaso od R&Q  Obyczajówka o trudnej tematyce, klimat trochę Chris Ware. Nie wiedziałem o tym nic, oprócz tego, co mi intuicja podpowiedziała po rzucie okiem na rysunki. I to dodatkowo wzmacnia wrażenia z lektury. Więc sugerowałbym omijać wszelkie synopsis i recenzje, bo zdecydowanie nie jest to sztampowa historia i potrafi zaskoczyć. Naprawdę wyjątkowa rzecz, która "zostaje w głowie" długo po lekturze. Bardzo się zdziwię jak w przyszłym roku nie będzie wysypu nominacji oraz dla tego tytułu.
Zważywszy, że to pierwszy komiks nominowany do Man Booker Prize to nie pomyliłeś się zzbytnio.
Zazwyczaj na preorderze u nas. Ale tu się obudziłem na ostatnią chwilę i jest już tylko na amazonie. Chłopaki z Atoma sprawdzali i ich dostawcy już nie mieli.
Teoretycznie też tak powinienem chyba zrobić bo przynajmniej nikt mi nie poobija w transporcie, ale jednak jak człowiek widzi ponad 5 stówek w okienku cena to pojawia się wahanie. To są 1-3 miesiące moich normalnych zakupów w przedsprzedaży. I tak czaję się od lat na 2-3 Artist's Edition i na szczęście się nie wyprzedają.

Offline xanar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2283 dnia: Sierpień 03, 2018, 09:42:19 am »

Dzisiejszy zakup  :biggrin:


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2284 dnia: Sierpień 03, 2018, 09:47:04 am »
@ Dembol_ uwierz mi, mój budżet tez się na mnie obraził po tym zakupie. A AE się jednak wyprzedają. Plus, że niekiedy robią dodruki (Hellboy) ale tu FB powiedzieli, że raczej mała szansa by był.


@ archi Pachyderme! <3  ale reszta też super

@ xanar ahaha! absolutne wariactwo!  :badgrin:

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2285 dnia: Sierpień 03, 2018, 10:13:29 am »
Dzisiejszy zakup  :biggrin:


A widzisz. Ja swoje 25 od razu w księgarni rozpakowałem, bo nie miałem jak się zabrać. Ale widzę, że Ty to jednak kioskowy. Na bogato, jeszcze za wysyłkę dopłaciłeś ;)
Miłego czytania!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2286 dnia: Sierpień 03, 2018, 10:30:34 am »
@arczi daj znać jak House of Penance, waham się nad tym tytułem. Graficznie mi podchodzi, ale jestem ciekawy jak fabularnie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2287 dnia: Sierpień 03, 2018, 10:36:05 am »
Kupka wstydu nabiera wymiarów epickich, ale może uda się jeszcze w ten weekend.

Offline xanar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2288 dnia: Sierpień 03, 2018, 04:33:06 pm »
A widzisz. Ja swoje 25 od razu w księgarni rozpakowałem, bo nie miałem jak się zabrać. Ale widzę, że Ty to jednak kioskowy. Na bogato, jeszcze za wysyłkę dopłaciłeś :wink:
Miłego czytania!


Ja to do księgarni mam ze 20km i jeszcze w centrum miasta, także nie chciało mi się tam jechać.
Dzięki tobie też miłego czytania.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2289 dnia: Sierpień 04, 2018, 11:21:01 am »
@arczi daj znać jak House of Penance, waham się nad tym tytułem. Graficznie mi podchodzi, ale jestem ciekawy jak fabularnie.
OK, łyknąłem House of Penance i zdecydowanie polecam. Historia nie jest z serii wybitnych (taki troszkę Poe klasy B, co w sumie nie jest dla mnie takie złe), ale Tomasi potrafi ubrać ją w całkiem atrakcyjne ciuszki. Dopiero finalny zeszyt lekko rozczarowuje, bo były szanse na coś bardziej nieszablonowego. Jednak tak naprawdę błyszczy tu przede wszystkim strona graficzna: wymyślne i pełne szczegółów kadry Bertrama oraz soczyste, jak zawsze, kolory Stewarta. To przede wszystkim dla nich warto. Pytanie tylko czy nie wyda ktoś u nas - zdecydowanie pasowałaby ta pozycja zarówno do katalogu Muchy jak i Non Stop Comics. Kto wie.

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2290 dnia: Sierpień 04, 2018, 11:46:33 am »
@Up dzięki, wrzucam w takim razie, przy najbliższej okazji, do koszyka  :biggrin:


Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2292 dnia: Sierpień 07, 2018, 08:34:08 pm »
Pourlopowe zakupy:
































Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2293 dnia: Sierpień 07, 2018, 08:53:04 pm »

nudy ...  :lol:


przynajmniej masz prostą obwolutę od Abe'a.
U mnie już druga przesunięta

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2294 dnia: Sierpień 07, 2018, 10:00:34 pm »
No w sumie troche nudy :) waska specjalizacja :lol:

A obwolute mam mocno przesunieta w Dark and Terrible 1.

 

anything