Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1515 dnia: Listopad 29, 2017, 10:11:23 am »
Hah... prawie jak Avatar 2    :lol:

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1516 dnia: Listopad 29, 2017, 10:20:02 pm »
No a jak ten Batman od Mariniego? Nie jestem jakimś wielkim fanem superhero, ale akurat ten komiks chętnie bym przytulił. Jakieś szanse, że wyda to też Egmont?

Wizualnie cudo, ale postaci raczej oklepane w większości schematycznie (może poza Jokerem). Trudno oceniać fabułę, bo 1 tom kończy się w dość znaczącym momencie, ale główny wątek fabularny jest dosyć wyjątkowy i liczę na ciekawe rozwiązanie.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1517 dnia: Grudzień 02, 2017, 09:00:35 am »
meanwhile..


Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1518 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:43:06 pm »
Swietne zakupy Gobender. Zawsze jest co podziwiac :)

U mnie nudniej:

Okladki:



W koncu cos do poczytania:



I ogladania:



Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1519 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:46:50 pm »
O! Burns - ja wciąż czekan na polskie wydania jego komiksów. Były zapowiedzi, ale od dłuższego czasu cisza.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1520 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:55:18 pm »
Chociaż 2 albumy, na których bardzo mi zależało a udało się wyrwać w BF dopiero do mnie idą, wrzucam mały update co tam u mnie:



Najbardziej cieszy fakt zdobycia setu FF Byrne'a Omni za ludzkie pieniądze, który centralnie przespałem a stał się OOP...

War Of Kings oczywiście swoją szatą graficzną utwierdził mnie w przekonaniu, że Marvel ma wywalone na to jak będzie się to prezentowało na półce. Na szczęście udało mi się z tym zawalczyć i mam teraz pytanie: czy macie może jakąś firmę, która wydrukuje mi zaprojektowany DJ, żeby był chociaż trochę zbliżonej jakości do oryginału? -> bardzo dziękuję za sugestię.

Muppety Omni są oczywiście moim córkom ! Nie mają nic wspólnego z faktem, że gdy byłem małym smarkaczem wyczekiwałem z wypiekami ukochanej sobotniej Ulicy Sezamkowej na kanale drugim... Absolutnie ! ten tego ekhm...

Na TT czaiłem się już długo. Ogromny klocek -> Dzięki Mati !

Dr Strange nie czytałem ale po prezentacjach na YT nie mogę się doczekać lektury. Niewątpliwym plusem jest fakt wydania vol.2 już w przyszłym roku !

Żółwie ! Słuchajcie. Nie uczestniczyłem w całym shitstormie fantsy. Jeżeli już coś robiłem to w sumie trzymałem ich stronę - we wczesnym etapie. Sprawę znam z Fb, stąd i od znajomych. Kwestie zwrotów, obrażania ludzi, cała ta komedia z Archiem, ehhh. Nie robiłem preeorderu na ich tytuły (wyjątkiem są Turtlesy bo bardzo mi na tym zależało). W zasadzie nigdy nie robię preorderu. Napisałem do nich przy okazji zamówienia, że nie zależy mi na terminie ich wydania. Zupełnie. Już od dawna przekładam zakup porządnego regału. Jednak gdy pomyślę, że muszę na to wydać około 1600 zł, lub przeznaczyć te pieniądze na nowe tytuły to nieustannie wybieram opcję nr dwa. Skupmy się na samym komiksie: Wg. mnie jest to wydane pięknie. Jakościowo nie mam nic do zarzucenia. Jest jednak jedna sprawa, którą fanta obiecała i niestety się wywiązała.. Wszystko wskazuje na to, że format jest większy od oryginału... niby fajnie ale jest to chyba 1 cm różnicy w szerokości i długości. Jeżeli nie wydadzą wszystkiego to pal licho ew. dozbieranie tego w oryginale, a to jest lipa. Tak czy siak skończyłem czytać Annihilation Conquest i zabieram się za żółwie w wielkim formacie ! Cowabunga !!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2017, 08:02:42 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1521 dnia: Grudzień 02, 2017, 03:49:14 pm »
U mnie nudniej:

Wręcz przeciwnie. Uwielbiam trylogię  X'ed out. No i cóż nudnego w tym wydaniu Hellboya. Palce lizać.  Ale po cichu czekam na jakiś starszy epizod w wersji artists edition. Na razie zrobili dodruk tego z nowa okładką, ale może z czasem.

@ Nick  te omniaki nie przestaną na mnie robić wrażenia. nie wiem czy zazdroszę, że macie tyle lektury, czy jednak bardziej się cieszę, że nie siędzę w SH z powodu wydatkó i miejsca na to wszystko. tka czy inaczej robią wrażenie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 03:52:53 pm wysłana przez gobender »

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1522 dnia: Grudzień 02, 2017, 08:05:10 pm »
Jack Nickolson
Zazdraszczam pięknych zakupów. Żółwie dostałeś z gratisem Q&W? Mam takie same zamówienie z Fanty i czekam,na poczcie ni słychu ni widu :doubt:, zostaje cierpliwie jeszcze poczekać.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1523 dnia: Grudzień 02, 2017, 08:49:34 pm »
gobender dzięki, wystarczy kupić tego pierwszego i nie wiesz kiedy masz ich "dziesiąt"  :cool:

Sawik tak Q&W to bonus. Miłe zaskoczenie, nie prosiłem o to. Mam nadzieję, że pociągną żółwie do końca. Dostaniesz swój egz. to zrozumiesz. Naprawdę wysoki poziom. Szkoda, że z takimi masakrycznymi przebojami. Kurdę gdyby schowali maxa w szafie na kontakt z klientem i podeszli do wydawania znacznie spokojniej może i doczekalibyśmy się pierwszego Omnibusa PL. A tak... no cóż...

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1524 dnia: Grudzień 03, 2017, 07:13:12 am »
Jacku Nicolsonie, pięknie się to prezentuje, ja również czekam na moje Żółwie, ale póki co mam co czytać. Mnie osobiście bardzo podobają się rysunki Byrne'a, dlatego też pytanko: czy FF w jego wydaniu warte jest przeczytania? Bo do tej pory z tego co było u nas wydane, nic mi nie podeszło: albo ramotki, albo kreskówkowe rysunki. Jeszcze raz gratuluję nabytku!

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1525 dnia: Grudzień 03, 2017, 07:20:49 am »
Najlepszym nie-ramotkowym runem FF w powszechnej opinii jest run Hickmana. FF Byrne'a jest na drugim miejscu.

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1526 dnia: Grudzień 03, 2017, 07:37:09 am »
Dzięki za podpowiedź. To trochę nowsze przygody FF, bo widzę że od numeru 570 się zaczynają? Byrne to numery 215 i kolejne, tak na szybkości sprawdzając. Chciałbym sobie w przyszłości coś z FF kupić fajnego, ale jak pisałem powyżej, to co u nas wyszło mnie nie porwało.

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1527 dnia: Grudzień 03, 2017, 09:46:14 am »
Hej angelscorpion, słuchaj podzielam opinię misioklesa i run Hickmana jest moim numerem jeden. Byrne jest na drugim miejscu. Nie jest to nieskazitelna seria i da się odczuć kiedy to było pisane a kilka pomysłów faktycznie trąci ramotką. Często spotykam się z opinią, że Byrne dla FF był jak Claremont dla X-menów, Simonson dla Thora i Miller dla Daredevila -> ponadczasowy i generalnie bardzo odświeżył serię. Jak pisałem na początku, to moja druga ulubiona seria po Hickmanie. Nie jestem fanem Fanstastic Four, również nie podobało mi się to co zostało u nas wydane. W szczególności The End w WKKM - pamiętam, że to był jeden z najgorszych komiksów z tej serii. Bardzo fajna przygoda. Chciałem mieć całość w 2 tomach i się udało. Dodatkowo produkcja omnibusów jest z 2011 i 2013 roku więc papier i samo wydanie jest jeszcze dobrej jakości :smile:

Brać i czytać jednak jeżeli chodzi ci o komiks superhero w 100% na poważnie to odsyłam do Hickmana. Wydaje mi się, że w dziale o Omnibusach kilka lat temu nawet walnąłem swoją recenzję tego runu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2017, 08:33:01 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline angelscorpion

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1528 dnia: Grudzień 03, 2017, 03:55:39 pm »
Dzięki, chłopaki za oświecenie, na czasie poszukam coś o runie Hickmana. Pytałem o Byrne'a, ponieważ lubię jego rysunki  :smile:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1529 dnia: Grudzień 03, 2017, 06:57:37 pm »
Ktoś wie co miesieczny ogóle pobrania teraz Byrne bo coś cisza od kilku lat....
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?