Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1350 dnia: Październik 26, 2017, 08:00:35 am »
Ależ pekarstwa nabyłeś  :)

Mowienie na tym forum, ze trzy komiksy to duzo to chyba przesada ;)

I jak to "Pacify"?

Dosyc ciekawe. Odrobine surrealistyczne, ale jednoczesnie przyswajalne. Strona graficzna troche wtorna, ale bez tragedii.

Jak to? A American Splendor ma jakąś reedycję teraz?

Tylko jeden z trzech to American Splendor. Dwa pozostale nie sa powiazane z tym cyklem.

Wszytkie  komiksy na tym konkretnym zdjeciu to "staruchy", na temat reedycji nic mi nie wiadomo.

Zakupy tradycyjnie imponująace!

Dziekowac. Staram sie ograniczac wydatki, ale nie jest to latwe ;)

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1351 dnia: Październik 26, 2017, 08:13:11 am »
Oto obiecana fotka, niestety jest tu tylko z 6 tys. sztuk bo reszta w  kartonach i czeka na budowę nowego regału (ten jak widać jest już nie pełny bo brat zajmuje go już powoli swoimi TPB) w nowym domu (przeprowadzka)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1352 dnia: Październik 26, 2017, 08:18:04 am »
ahahaha .. o ja .. pier...niczę

Respekt.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1353 dnia: Październik 26, 2017, 08:27:04 am »
Wow :cool: Trzymasz te zeszyty luzem? Bez żadnych folii i tekturek?


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1354 dnia: Październik 26, 2017, 08:33:16 am »
100 % w foliach z czego 80% to folie i tekturka. Od jakiś 2 lat i tak się zbieranie zatrzymało ( budowa chaty) ale w fajnych czasach w miesiącu  potrafiła przyjść paczka z 240 komiksami ( ale to jednorazowy rekord)

Lubię stare komiksy i zbieram tak do 1998 roku potem tylko wyjątki z ładnymi rysunkami - gdyż u mnie komiks to rysunek potem historia choć wiem że jestem w zdecydowanej mniejszości ;/

Nowe do mnie nie przemawiają zwłaszcza Marvel ;/ jednak  NEW 52 zbieram bo miało mega rysowników no i Odrodzenie również :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1355 dnia: Październik 26, 2017, 09:40:03 am »
@sum41 Osobiście wolę zbiorcze wydania, ale taka ilość wygląda niesamowicie! Muszę przyznać, że takich zbiorów trochę zazdraszczam ;-)


Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1356 dnia: Październik 26, 2017, 10:24:24 am »
Zbiorcze tez zbieram ale  przedruki z czasów Silver Age gdyz ceny zeszytów to masakra no i jakość wydania ( kolory ) nie za ciekawa, na szczęście DC ruszyło z Omnibusami  :biggrin:

TPB HC i Omnibusów mam tak z 200/300 tak na oko.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1357 dnia: Październik 26, 2017, 10:39:53 am »
TPB HC i Omnibusów mam tak z 200/300 tak na oko.

Jeżeli to prawda to wow, nieźle. Zrobisz kiedyś zdjęcie? Takie kolekcje u rodaków bardzo mocno inspirują do powiększania swojej kolekcji  :cool:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1358 dnia: Październik 26, 2017, 12:58:49 pm »
Do Zbiorczych zrobiłem podobny prosty regał no bo mogą sobie stać i widać co gdzie jest czym (do zeszytówek planuje regał z wyjezdnymi tacami na rolkach aby móc je przeglądać z góry - jak w białych pudełkach komiksowych)

Oto fotka regału narazie przeniosłem tak z 70% Zbiorczych z poprzedniego domu.

Ogólnie w nowym domu mam specjalne pomieszczenie na tzw magazyn tak się złożyło iż jest nad kotłownią (która jest zaniżona - grawitacja) przez co Magazyn ma niestandardowe 3,10 m :)

Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1359 dnia: Październik 26, 2017, 01:46:02 pm »
@sum41
Gapię się na te zdjęcia  inie mogę wyjść z podziwu! Wow!

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1360 dnia: Październik 26, 2017, 02:28:51 pm »
Zbieractwem amerykanów zająłem się od  1998 także trochę to zajęło - przynajmniej mam z głowy to iż mam powiedzmy górną granicę  czyli rok 98/2000 do którego zbieram wiec łatwiej i trochę mniej :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1361 dnia: Październik 26, 2017, 03:04:29 pm »
Swietny regal Sum i kolekcja tez zacna, az milo patrzec. Zeszytowkami to zabiles system, moglbys swój sklep otworzyc  :cool:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1362 dnia: Październik 26, 2017, 03:43:00 pm »
W dawnych czasach gdy dolar był po 4 zl sporo tez ściągałem na allegro od gościa z USA który miał swój sklep  i wystawiał na ebayu :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1363 dnia: Październik 26, 2017, 03:50:42 pm »
Chyba po 2zł. Teraz nawet nie ma 4zł :biggrin:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1364 dnia: Październik 26, 2017, 05:57:03 pm »
Za moich czasów  gdy raczkował internet w Polsce dolar był po 4,20 około i komiks sciągłem za 4-6 zl a na allegro schodził po 15, 20 a nawet 30 pare zl ah...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything