Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 245390 razy)

Offline Ryba2111

• Pisarz bracki
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1035 dnia: Lipiec 27, 2017, 05:32:10 pm »
Bardzo dużo. Około 30$. ATOM ma trochę tych edycji od DF, ale zazwyczaj w pre-orderze. Potem znikają z oferty. Dodatkowo obsługa w DF jest słaba, komiksy potrafią przyjechać uszkodzone.

Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline isteklistek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1036 dnia: Lipiec 27, 2017, 05:35:54 pm »
Ja bym pisał do ATOM najpierw, bo to zawsze tania wysyłka, a w opisie DF ma, że zaopatrują Diamond Comic Distributors, czyli tych od których ATOM bierze.

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #1037 dnia: Lipiec 27, 2017, 09:06:01 pm »
Kocham Atlantyk.  :evil:
Dzięki Panowie za informacje. Chyba faktycznie spróbuję czegoś przez Atom.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline gobender

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1038 dnia: Lipiec 27, 2017, 10:04:41 pm »
Mnie irytuje taka przerważliwiona postawa jak Twoja, i co poradzisz... trzeba się nauczyć z tym żyć.
Bram Stoker's Dracula
Perdy Vol. 1
IAN 1 - The Electric Monkey
Moon Face

Offline Kielo

• Starszy Mistrz
« Odpowiedź #1039 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:09:57 am »
Oba dobre :lol:   Są Twoje? :cool:

Tak, ten drugi to pomylka, niedawno Marvel sie do tego przyznal i wkrotce w sklepach pojawi sie wlasciwy wariant.

Przy okazji szacunek za Twoje ostatnie zakupy, swietne te warianty  8)

A tak a propos tych paru ostatnich postow to mam nadzieje, ze znajdzie sie admin, ktory to "posprzata" bo fakt, iz nawet w takim temacie jak ten znajduje sie miesce na polityczne klotnie powoduje, ze odechciewa sie wszystkiego...

Offline gobender

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1040 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:22:35 am »
Myślałem, że w swojej chciwości stracili resztki przyzwoitości z tym wariantem ;) No ale jak pomyłka to moze bedzie jeszcze więcej wart :D
Bram Stoker's Dracula
Perdy Vol. 1
IAN 1 - The Electric Monkey
Moon Face

Offline Pan

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #1041 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:36:58 am »
Te sklepowe warianty np. od Dynamic Forces jeszcze ponad rok temu w Atom Comics kosztowały niecałe 40zł (Bez podpisów), dzisiaj cena jest kilkukrotnie większa nawet ponad 100zł. Także polecam kupować na ebayu tam te same warianty można kupić w cenie nawet za około 20zł jak się dobrze trafi lub w Europejskich sklepach z komiksami.

Offline starcek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1042 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:18:35 pm »
Kolejny variant do kolekcji.  :eek:  Strasznie wciąga proszenie o bazgranie po komiksach.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Ryba2111

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #1043 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:13:24 am »
Kmiołkowy Żbik  :cool:  Bardzo ładny. Długo czekałeś? Jak zamawiałeś ten rysunek? I wrzuć lepsze zdjęcie, bo warto to obejrzeć w lepszej rozdzielczości ;)

Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline pokia

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #1044 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:54:55 am »
Z innej beczki.
Trzymacie komiksy w foliach przez lata?
Ja po kilku otworzyłem Opowieści Szeherezady i co? Dziura gdzieś pod koniec.

Strach otwierać resztę.

Offline arczi_ancymon

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1045 dnia: Lipiec 29, 2017, 10:20:34 am »
Dlatego właśnie ja rozpakowuję komiksy od razu po zakupie, nawet jak później leżą na półce dwa lata nietknięte. Tak, wiem - nie jest to dobre z finansowego punktu widzenia, bo komiks wtedy traci na wartości, ale nie jestem aż takim freakiem, to już jest dla mnie lekka choroba chomikować komiksy w ten sposób.

Stare komiksy od Egmontu TRZEBA otwierać, bo były beznadziejnie szyte/klejone i bardzo często się rozlatują. Ostatnio kupiłem "Krzyk ludu" póki jest jeszcze dostępny (Egmontowi to zalega na półkach od 2010 roku), ma to jakąś szyto-klejoną oprawę i zauważyłem, że - oczywiście - z jednej strony zaczyna się rozklejać. Na razie się niby trzyma, ale ode mnie jeden wielki meh. Generalnie żenada, że daje się za coś tyle pieniędzy i nie można  nawet raz przeczytać bez strachu. Chociaż tyle, że takie rzeczy już się Egmontowi nie zdarzają.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 10:29:56 am wysłana przez arczi_ancymon »

Offline skil

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1046 dnia: Lipiec 29, 2017, 11:14:06 am »
Już jakiś czas temu pozbyłem się wszystkich klejonych komiksów od Egmontu, bo po latach rozpadają się w rękach.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline starcek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1047 dnia: Lipiec 29, 2017, 03:55:56 pm »
Kmiołkowy Żbik  :cool:  Bardzo ładny. Długo czekałeś? Jak zamawiałeś ten rysunek? I wrzuć lepsze zdjęcie, bo warto to obejrzeć w lepszej rozdzielczości :wink:
Na Komiksowej Warszawie poprosiłem o szkic, miał być za 2/3 godziny, ale trochę się przedłużyło i dopiero teraz odebrałem.  :badgrin:  Gdy klikniesz na zdjęcie, powinno się powiększyć. Cierpliwość popłaca.
Liczę na to, że Biały Orzeł też doczeka się blanka, a wtedy...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Garf

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #1048 dnia: Lipiec 30, 2017, 11:33:51 am »
Jakiś czas temu postanowiłem wypróbować sobie usługę LootCrate, polegającą na tym, że dostajemy w paczce geekowskie gadżety-niespodzianki z 4 ujawnionych wcześniej marek połączone wspólnym tematem (skusiło mnie, że w lipcowej przesyłce wszystkie marki znałem i lubiłem - Marvel, DC, Spider-Man i Transformers; temat: "Alter Ego").

Paczka kosztowała 120 zł wliczając w to wysyłkę (przy zakupie kilkumiesięcznych subskrypcji cena jednostkowa wychodzi taniej), szła długo (przesyłka przez Atlantyk + jeśli ktoś, jak ja, złożył pierwsze zamówienie zagraniczne pod koniec dostępności danej paczki, czas dodatkowo się wydłuża)... i nie do końca mnie zachwyciła. Zawartość całkiem przyzwoita, ale nie do końca mam wrażenie, że dostałem, jak to Anglicy mówią, "my value for money".

W przeszłych paczkach, które prezentowali na stronie, było parę fajnych rzeczy, więc może jeszcze kiedyś spróbuję, jak się trafią znowu 4 interesujące mnie marki i będę miał zbędną kasę... ale na razie raczej się wstrzymam.

Zdjęcia rozepchałyby post niemożebnie, więc wrzuciłem wszystkie do albumu na imgurze :)

http://imgur.com/a/E2OcI
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline SkandalistaLarryFlynt

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #1049 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:38:10 pm »
Koszulka jest czadowa, figurka też fajna. Te plakaciki i miseczka to raczej śmieciowe. Ale 120 złotych to nie jest jakaś wygórowana cena.