Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 252634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

• Szafarz bracki
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2295 dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:16:38 am »
W Strażnikach też był retro vibe.

Ale nie był fajny.

A Brie kojarząca się z damą? Nie wiem, po Room zawsze będę ją kojarzył jednak z twardszą babką i nawet w tym trailerze dama to z pewnością nie jest.
Bram Stoker's Dracula
Perdy Vol. 1
IAN 1 - The Electric Monkey
Moon Face

Offline Gazza

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2296 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:17:55 pm »
Dla mnie to ani dama, ani heroina, ale o ile po pierwszych zdjęciach w stroju byłem mocno sceptyczny co do obsadzenia aktorki, tak po trailerze (i ujęciu "z irokezem") jestem na TAK!!  :biggrin:
Ogólnie to zwiastun dał fajne wskazówki, ale zapowiada się dużo ciekawostek w skończonym filmie.
A jeszcze bardziej cieszy mnie, że nie będzie to raczej takie mordobicie jak Avengers czy inne typowe akcyjniaki MCU.
Jedynie co mnie niepokoi to fakt, że mogli wprowadzić tą postać wcześniej, a nie tuż przed IW2 jak już wcześniej zauważył @gobender...  :roll:

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2297 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:57:36 pm »
Larson podobno dobrą aktorką jest (sam widziałem raptem jeden film z nią), ale na Danvers nie wygląda mi z żadnej strony. Oczekiwałem kogoś zdecydowanie bardziej spektakularnego, w typie Farrah Fawcett, czyt. kogoś kto nadawałby się na wybieg dla modelek. Teraz zachodzi obawa, że będziemy mieć do czynienia z przypadkiem typu Lawrence udającą Mystique (bo jak dla mnie wybór jej do tej roli - szczeg. po R. Romijn - był całkowicie chybiony).
W sumie nie do końca chwytam zamysł tej ekranizacji. Jest kilka kobitek, które zdecydowanie bardziej nadawałyby się do pociągnięcia solowego filmu (Spider-Woman, She-Hulk, Czarna Wdowa, Elektra "Dajcie jej drugą szansę" N., Harley Quinn...  :badgrin: ).
Jak na razie zupełnie nie czuję się zainteresowany.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."