trawa

Autor Wątek: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics  (Przeczytany 9007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtpil

Odp: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 11, 2017, 12:36:08 pm »
Pomysł ankiety super ale obawiam się, że zbyt duża ofensywa przy wydawaniu DC Odrodzenie - aż 4 tytuły miesięcznie sprawi, że na rynku nie będzie już miejsca na N52.
Pośpieszne pogrzebanie serii Batman Detective Comics oraz Flash to sygnał zamknięcia projektu N52
Wydaje się, że bezpowrotnie.

Szkoda, można byłoby jeszcze coś wydać :sad:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

mkolek81

  • Gość
Odp: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 11, 2017, 12:40:07 pm »
Pomysł ankiety super ale obawiam się, że zbyt duża ofensywa przy wydawaniu DC Odrodzenie - aż 4 tytuły miesięcznie sprawi, że na rynku nie będzie już miejsca na N52.
Te 4 tytuły mają być wstępnie do końca roku, później (przynajmniej ja tak zrozumiałem) mają być 3 tomy.

Szkoda, można byłoby jeszcze coś wydać :sad:
Wg mnie też można, na takiej samej zasadzie jak Egmont wydaje komiksy Marvel, czyli 3 komiksy z Odrodzenia i jeden z Nowego DC na przemian z DC Deluxe. Nie widzę sensu tylko z pchaniem tego do DC Deluxe poza jednym tytułem, który wymieniłem w ankiecie. Zresztą dopisałem tą uwagę w pierwszym poście jak by to można wydać.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2017, 12:43:30 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 11, 2017, 12:48:36 pm »
Te 4 tytuły mają być wstępnie do końca roku, później (przynajmniej ja tak zrozumiałem) mają być 3 tomy.
Nie było nic o tym jak ma być później  :smile: Ale jak mają ruszyć z duszą ilością serii i chcą być na bieżąco (jak sam TK mówił) to nie mogą zmniejszyć.

Nowego DC (w starej formie) im się nie będzie opłacało wydawać przy DC Rebirth.

Offline Lauv

Odp: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 17, 2017, 05:52:52 pm »
Kurde trzy opcje to trochę mało :( chciałbym przede wszystkim pozamykać serie które są już rozpoczęte i mnie interesują czyli Supek, Flash, WW, Amerykańska Liga, a dodatkowo dołożyć Aquaman'a i Green Lanterna. No i z czystej ciekawość Mroczną Ligę.

mkolek81

  • Gość
Odp: Ankieta - Kontynuacja Nowego DC Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 18, 2017, 08:13:35 am »
Ankieta zakończona tak jak planowałem z dniem ogłoszenia planów wydawniczych Egmontu na 2018 rok. Jak już wiadomo nie będzie kontynuacji Nowego DC Comics. Podczas tego rocznego MFKiG odbyła się też świetna prelekcja Małgorzaty Chudziaka - Serie z Nowego DC Comics, które u nas nie wyszły, a powinny. I zarówno prelekcja jak ta ankieta pokazują, że w Nowym DC jest jeszcze dużo dobrych rzeczy, które Egmont mógłby opublikować. Na prelekcji byłem i powiem tylko tyle, że takie serię jak Swamp Thing, Animal Man, Batman and Robin, Aquaman, Green Lantern , Batwoman, Batgirl (oba runy), Green Lantern Corps, Red Lanterns, Bizarro, Batman Incorporated (wspomniany), Robin: Son of Batman pojawiły się zarówno na niej jak i ankiecie.

Ale czas na podsumowania:




O dziwo najbardziej pożądaną kontynuacją serii niedomkniętej przez Egmont jest All Star Western :smile:

Natomiast pierwsza piątka, to są tytuły, o które padały najczęściej pytania o ich wydania od samego startu Nowego DC Comics.

Nie wiem też, czy brak kilku serii/komiksów nie odbije się trochę na seriach Rebirth, np. Superman Geoffa Johnsa, gdzie są nawiązania do zapowiadanego obecnie wydarzenia The Oz Effect, w serii Nigthwing w obecnym story arcu mamy mocne nawiązania do serii Grayson, a pewnie będzie też tego więcej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 01:25:52 pm wysłana przez mkolek81 »

 

anything