trawa

Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 98675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 17, 2018, 09:22:31 pm »
Mnie nazwa nie obchodzi. Dla mnie najbardziej liczy się jednolita szata graficzna tomów z serii jak np. ww "Mighty Thor". Chcę, żeby to jakoś się prezentowało na półce, więcej nie potrzebuję.

Feldkurat

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 18, 2018, 02:34:35 pm »
Powinni wydać wszystko z X-Menami, a w szczególności X-Men Gold, Blue i Red  :cool:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 18, 2018, 02:54:46 pm »
Powinni wydać wszystko z X-Menami, a w szczególności X-Men Gold, Blue i Red  :cool:
Ło panie. To dopiero za jakieś 2 lata? Pierw będziemy musieli przeboleć średnie Uncanny, słabe All-New X-Men a może dadzą Extraordinary, All-New Wolverine, które trochę ratują sytuacje mutantów przed ResurrXion. Dobrze, że Staruszek już raczej pewny

mkolek81

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 18, 2018, 03:00:50 pm »
Ło panie. To dopiero za jakieś 2 lata? Pierw będziemy musieli przeboleć średnie Uncanny, słabe All-New X-Men a może dadzą Extraordinary, All-New Wolverine, które trochę ratują sytuacje mutantów przed ResurrXion. Dobrze, że Staruszek już raczej pewny
Jeszcze jest Uncanny X-Men chociażby warte wydania ze względu na zamkniecie wątku Archangela i Apocalypse, który mamy w Uncanny X-force i Uncanny Avenger, które są obecnie u nas wydawane.

Offline Antari

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 18, 2018, 03:17:55 pm »
Wszystkie nowe serie z mutantami są raczej słabe, Staruszek ma chociaż ładne rysunki no i Lemire.

Feldkurat

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 18, 2018, 03:27:46 pm »
Ja niestety mam taki sentyment po TM-Semic, że kupię wszystko, jak leci. Nawet gówniane Wolverine i X-Men kupowałem. Zostałem zindoktrynowany w dzieciństwie  :lol:

Offline Murazor

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 18, 2018, 03:42:33 pm »
Wszystkie nowe serie z mutantami są raczej słabe, Staruszek ma chociaż ładne rysunki no i Lemire.
Wspaniałe rysunki Sorrentino (Andrea ma na imię i teraz wyszukałem, czy dobrze nazwisko napisałem i jest to facet, a ja od 2-3 lat myślałem, że świetne rysunki ta laska w Green Arrowie zrobiła :oops:) w 3/5 tomów, a Lemire też nie ten co zwykle. Wg mnie lepsze niż Wolverine od Aarona z klasyki.

mkolek81

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 18, 2018, 03:54:15 pm »
Ja bym Staruszka Logana z SW nie traktował jako pewniaka, że będzie kontynuacja. Wg mnie wydają tylko dlatego aby wyjaśnić skąd ta postać wzięła się w Extraordinary X-men.

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 18, 2018, 04:04:16 pm »
Prędzej wydadzą Old Man Loga niż Extraordinary X-Men. Dość dobra seria Lemire z Wolverinem i nie wydadzą?  :smile: No i jeszcze film Logan.

Offline amsterdream

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 19, 2018, 07:57:33 pm »
Extraordinary to wiodąca seria z mutantami z ANAD więc dziwne byłoby gdyby ją pominęli.

Offline Archie

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 19, 2018, 08:35:24 pm »
Ona do niczego nie jest potrzebna. Równie dobrze mogliby zacząć wydawać aktualne X-serie. "OML" jest poprawną serią, ale bez rewelacji. Szczególnie po odejściu Lemire. O wiele ciekawszy jest aktualnie wydawany "Old Man Hawkeye".
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 24, 2018, 02:15:07 pm »
Tak odnosząc się do rozmowy z tematu WKKM  :smile:

Jeśli Egmont będzie chciał wszystko z Marvel NOW kontynuować to będzie tak:

All New X-Men
Uncanny X-Men
Extraordinary X-Men (za Wolverine i X-Men. No i Lemire  :smile: )
ANAD Avangers
New Avengers
Uncanny Avengers
Deadpool
Amazing Spider-Man
GotG
Ms Marvel
Thor
Moon Knight
Spider-Man 2099
Astonishing Ant-Man

+

Old Man Logan
Spider-Man/Deadpool

I mamy 16 serii a licząc Deadpoola i Amazing Spider-Mana x2 to tak jakby 18  :smile: Coś z tej list może jeszcze odpaść bo ciasno. Zależy też jak Egmont będzie chciał szybko przejść przez ANAD.

Offline erol

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:03:09 pm »
up
za dużo tego, nie było by miejsca na nic nowego :D a większość tych tytułów to i tak słabizna, liczę że nie porzucą  Moon Knighta i Ant-mana, Hawkeye'a też bym przemęczył do runu Kelly Thompson. I mam wątpliwości czy Egmont wyda Visiona i Dr Strange'a  :???:

Offline OokamiG

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 28, 2018, 01:12:48 am »
Strange może wyjść ze względu na film z tą postacią i jej rosnącą popularnością, dodatkowo Aaron ma u nas dość mocno pozycję, co może dodatkowo przemawiać za wydaniem tego tytułu.

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 28, 2018, 08:24:33 am »
Tylko nie wiadomo czy w WKKM nie będzie. Egmont jak widać trochę tych tytułów może mieć a jak sam mówił jakoś się tam dogadują z Hachette. Poza Strangem też są jeszcze jakieś Daredevil, All-New Wolverine, Iron Man Champions itp.  :smile:

 

anything