Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 98700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:28:00 am »
Co Wy się tak tym Visionem przejmujecie. Przecież ma być w kolekcji (w ramach pierdylionowego przedłużenia)  :lol:
A takie pytanie retoryczne ten pierdylion to jednostka miernicza występująca po bilionie :wink:
??
Vison wg mnie najprędzej po Secret Wars.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2017, 10:34:48 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:29:46 am »
Cytuj
Vison wg mnie najprędzej po Secret Wars.

No bo to seria z All-New All-Different czyli oczywiste, że po SW  :smile:

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:52:31 am »
Ale ten vision zbiera tylko polowe runu #1-6.


Director's Cut zbiera 2 normalne numery w 1 zeszycie.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 19, 2017, 11:42:54 am »
Ja śledzę i do tej pory Hachette Polska nie potwierdził, a my nie Czesi chciałbym zwrócić uwagę i różnice są na listach. Obstawiam, że jeśli jest tak jak pisze Jan, że pan Kołodziejczak rozważa nowe serie to Moonknight to prawie pewniak w Marvel Now.

Skoro jest już na 99% pewne, że i Moon Knight i Vision All New All Different wyjdą w Kolekcjach, to tym bardziej prawdopodobne jest, że wyda je Egmont, bo coraz częściej tak złośliwie robi.
Czeska lista jest obowiązująca z pominięciem tej Black Widow. Tak jest od 2015 roku z Wkkm, więc nie wiem czemu teraz miało by być inaczej. Po prostu na południu jest lepszy kontakt informacyjny niż w polskim oddziale, który na tym oszczędza. :)

Ale ten vision zbiera tylko polowe runu #1-6.

Nie - będzie w dwóch tomach 12 zeszytów. Tomy 155 i 159.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection

mkolek81

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 19, 2017, 01:41:13 pm »
Moje podejrzenia do tego co być może wyjdzie po Secret Wars:

Guardians of the Galaxy ------> Guardians of Infinity -----> All-New Guardians of the Galaxy

The Amazing Spider-Man
Spider-Man (?)
Spider-Man 2099 (?)*
The Clone Conspiracy (event)
Spider-Man/Deadpool

Deadpool
Deadpool and the Mercs for Money

All-New, All-Different Avengers ------> Avengers oraz Champions (?)
Uncanny Avengers
New Avengers (?)
Mighty Captain Marvel (?)
Captain America: Sam Wilson
Captain America: Steve Rogers
Thunderbolts
Avengers: Standoff! (event)
Civil War II (event)
Secret Empire (event)

Extraordinary X-Men -----> X-Men: Gold
All-New X-Men -----> X-Men: Blue
Uncanny X-Men -----> Weapon X
All-New Wolverine
Old Man Logan 
Death of X
Inhumans vs. X-Men (event)
Uncanny Inhumans (?)
All-New Inhumans (?)

Mockingbird
Moon Knight (?)*
The Vision  (?)
Monsters Unleashed (event) (?)
Daredevil
Doctor Strange
Doctor Strange & the Sorcerers Supreme (?)
Hawkeye (?) -----> All-New Hawkeye (?)
Infamous Iron Man (?)
Invincible Iron Man (?)
The Mighty Thor
The Unworthy Thor
Ms. Marvel
Punisher
Black Widow (?)
Totally Awesome Hulk (?)

(?) duże prawdopodobieństwo wydania
* tylko jeśli zdecyduje się na wydanie serii z Marvel Now
------> seria przechodząca w inną
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2017, 02:04:19 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 19, 2017, 01:52:12 pm »
No jest tego trochę  :smile: Już kiedyś patrzyłem co potrzebne, co popularne, co wypadałoby kontynuować i nie ma opcji żeby to ogarnąć przy 3 tomach na miesiąc.

Offline 8azyliszek

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 19, 2017, 02:11:48 pm »
Captain America: Sam Wilson
Captain America: Steve Rogers

Też liczę na któryś z tych tytułów lub oba w numerach 171-180. Bo wcześniej jest za dużo bohaterek.
Infamous Iron Man to koniecznie bo podobno świetna seria. Każdy lubi Dr Dooma.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 19, 2017, 02:44:28 pm »
Tak patrzę na to co zapowiedzieli w Marvel Legacy i jest to raczej kolejne miękkie wejście jak Marvel NOW 2.0 dla All-New All-Different bez większych resetów itp. Większość kontynuują tylko z większym numerkiem. Myślę, że ALAD, Marvel NOW 2.0 i Legacy można traktować jako jedną ciągłość. Dopiero jak Marvelowi się odwidzi i znowu zacznie od ''jedynek'' to można mówić o kolejnej wielkiej inicjatywie. Pewnie za 2-3 lata coś porobią znając realia :wink:

Offline amsterdream

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 19, 2017, 03:53:04 pm »
mkolek81 trochę odpłynąłeś. Już widzę jak Egmont rzuca się na 40 serii.


Pewnie za 2-3 lata coś porobią znając realia :wink:

Chodzą plotki o potencjalnym relaunchu już na wiosnę 2018:
https://www.bleedingcool.com/2017/06/29/marvel-legacy-a-stopgap-before-the-next-relaunch-comicspro-retailer-conference-call-breaks-out/
Oni nigdy się nie nauczą.

mkolek81

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 19, 2017, 04:09:37 pm »
mkolek81 trochę odpłynąłeś. Już widzę jak Egmont rzuca się na 40 serii.
Nie popłynąłem, jakbyś dobrze spojrzał to tylko zaznaczyłem 22 serie (nie licząc eventów) reszta to tylko potencjalne serię, które można by wydać, ale patrząc jak to zrobił w przypadku Rebirth wcale bym się nie zdziwił jakby było podobnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2017, 07:03:47 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Eragon

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2017, 04:20:58 pm »
Czytając waszą dyskusję tutaj naszło mnie takie pytanie( może ktoś kto czyta jakoś na bieżąco jakieś tytuły z Dc i Marvela mi odpowie): czy ty tylko moje złudzenie(wynikające z braku wiedzy na temat Marvela), że świat Marvela jest obecnie bardziej zakręcony i pogmatwany(większe i częstsze połączenia między różnymi tytułami, praktycznie event po evencie, a każdy ma jak wiadomo wszystko zmienić itd.) niż świat DC?
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline Antari

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:43:36 pm »
Ktoś czytał INVINCIBLE IRON MAN (2015) Bendisa? Jak jest z poziomem tej serii. Orientuję się jedynie, że wprowadza postać Riri Williams, której losy przedstawia Invincible Iron Man z 2016.

mkolek81

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 20, 2017, 08:04:11 am »
Tak patrzę na to co zapowiedzieli w Marvel Legacy i jest to raczej kolejne miękkie wejście jak Marvel NOW 2.0 dla All-New All-Different bez większych resetów itp. Większość kontynuują tylko z większym numerkiem. Myślę, że ANAD, Marvel NOW 2.0 i Legacy można traktować jako jedną ciągłość.
Ja bym na samym początku dodał jeszcze Marvel NOW, co by nie mówić większość zmian jakie mamy w ANAD są wynikiem właśnie Marvel Now. To że Marvel robi miękkie wejścia w swoje komiksy to już wiadomo od dawna. I obawiam się, że pomimo wielkich zapowiedzi Legacy odbije się czkawką i jeszcze większym spadkiem sprzedaży tytułów (patrząc po tym jak zaliczane są numeracje poszczególnych serii, spowoduje to większą dezorientację wśród czytelników).

Czytając waszą dyskusję tutaj naszło mnie takie pytanie( może ktoś kto czyta jakoś na bieżąco jakieś tytuły z Dc i Marvela mi odpowie): czy ty tylko moje złudzenie(wynikające z braku wiedzy na temat Marvela), że świat Marvela jest obecnie bardziej zakręcony i pogmatwany(większe i częstsze połączenia między różnymi tytułami, praktycznie event po evencie, a każdy ma jak wiadomo wszystko zmienić itd.) niż świat DC?
To nie jest tak do końca że świat Marvel jest zakręcony i pogmatwany, jeśli zna się dobry punkt aby do niego wejść, takim jest właśnie Marvel Now. Jeśli ktoś zacznie śledzić od tego momentu nie powinien czuć się zagubiony. Obecnie Marvel wiele pozmieniał (lekko przez Secret Wars oraz w ANAD), bo się zapatrzył na DC i to co robił w New52. Ale start Marvel Now był 5 lat temu i mało komu chce się nadrabiać taki szmat czasu. Obecnie te zmiany w Marvelu odbijają się czkawką w postaci spadku sprzedaży tytułów i dominacji DC na listach sprzedażowy, bo DC zrobiło coś jeszcze wróciło do klasycznych wizerunków oraz motywów sprzed New52 (obecnie wydawane Odrodzenie, czyli bardzo dobry punkt wejścia w ten świat). Marvel jednak za bardzo przekombinował i każdy szumnie ogłaszany punkt wejścia  ANAD czy Marvel NOW 2.0 okazał się jeszcze gorszym pomysłem, bo nic nie wnosił, bo zachowano ciągłość tego co było w Marvel Now, więc jeśli ktoś nie śledził Marvel Now, to poczuje się zagubiony.
Marvel ogłasza teraz Legacy (coś na wzór Odrodzenia w DC), mający przywrócić klasyczny wizerunek postaci, ale robi to tak źle (wystarczy popatrzeć po zapowiedziach np. Spiderman, Venom, itd) że raczej będzie to kolejna wtopa wydawcy.

Offline Murazor

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2017, 12:56:12 pm »
Ktoś czytał INVINCIBLE IRON MAN (2015) Bendisa? Jak jest z poziomem tej serii. Orientuję się jedynie, że wprowadza postać Riri Williams, której losy przedstawia Invincible Iron Man z 2016.
Rysunki nawet okej, pasują do serii z Iron Manem. Pierwszy trade całkiem przyjemny, chociaż fanem Tony'ego nie jestem. Trochę żartów (nawet nie głupich) trochę akcji. W drugim zaczyna się małe zamieszanie, chyba Bendis nie do końca wiedział ile ma czasu (i ile zeszytów) przed Civil War II, trzeci już całkiem popsuty przez event i praktycznie cały podporządkowany. Kilka fajnych scen z innymi bohaterami - War Machine, Spider, czy Strange.

Offline Eragon

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2018/19
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2017, 05:36:37 pm »

To nie jest tak do końca że świat Marvel jest zakręcony i pogmatwany, jeśli zna się dobry punkt aby do niego wejść, takim jest właśnie Marvel Now. Jeśli ktoś zacznie śledzić od tego momentu nie powinien czuć się zagubiony. Obecnie Marvel wiele pozmieniał (lekko przez Secret Wars oraz w ANAD), bo się zapatrzył na DC i to co robił w New52. Ale start Marvel Now był 5 lat temu i mało komu chce się nadrabiać taki szmat czasu. Obecnie te zmiany w Marvelu odbijają się czkawką w postaci spadku sprzedaży tytułów i dominacji DC na listach sprzedażowy, bo DC zrobiło coś jeszcze wróciło do klasycznych wizerunków oraz motywów sprzed New52 (obecnie wydawane Odrodzenie, czyli bardzo dobry punkt wejścia w ten świat). Marvel jednak za bardzo przekombinował i każdy szumnie ogłaszany punkt wejścia  ANAD czy Marvel NOW 2.0 okazał się jeszcze gorszym pomysłem, bo nic nie wnosił, bo zachowano ciągłość tego co było w Marvel Now, więc jeśli ktoś nie śledził Marvel Now, to poczuje się zagubiony.
Marvel ogłasza teraz Legacy (coś na wzór Odrodzenia w DC), mający przywrócić klasyczny wizerunek postaci, ale robi to tak źle (wystarczy popatrzeć po zapowiedziach np. Spiderman, Venom, itd) że raczej będzie to kolejna wtopa wydawcy.
No tak, rozumiem. Gdy DC na ten moment się ogarnęło, tak Marvel się trochę gubi i sam nie wie do końca co chce osiągnąć przez kolejne niby nowe starty.
Mam tylko takie pytanie czy Amazing Spidermana  da się czytać  jako samodzielny tytuł bez wchodzenia w resztę świata Marvela(pomijam oczywiście fakt, że to jednak kontynuacja Superiora i będę musiał się też w tym odnaleźć na początku, skoro nie czytałem Superiora)? Bo przygody pajączka bym z chęcią poczytał, ale bez wchodzenia w inne tytuły z Marvela.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

 

anything