Autor Wątek: DC VERTIGO - EGMONT 2018  (Przeczytany 26617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyber

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 10, 2018, 07:12:39 pm »
Dzięki muszę się wybrać do centrum.

Offline laf

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 16, 2018, 08:35:10 am »
Egmont w 2018 r. z Vertigo rozpoczyna wydawanie Swamp Thinga, 100 naboi oraz Transmetropolitan, a więc odpowiednio miejsca na liście 1, 2 i 9  :biggrin: . Należy tylko się cieszyć i czekać na porządne wydania tych komiksów.
A w kolejce czeka Promethea, a jeśli Swamp Thing chwyci, w co nie wątpię, to jeszcze Animal Man  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 16, 2018, 10:18:16 am »
Robi reedycje tego co już kiedyś zostało u nas wydane. Więc prędzej bym się spodziewał wydania DMZ czy Hellblazer niż czegoś nowego.

JanT

  • Gość
Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 16, 2018, 10:23:19 am »
Hellblazer
Ale bym chciał  :smile:

Nie wiadomo czy jeszcze coś teraz dojdzie z Vertigo.

Offline erol

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 16, 2018, 11:19:03 am »
Boże nie  :biggrin:  skąd na to brać kase
mam nadzieję że w najbliższej przyszłości wydadzą właśnie Sweet Tootha i Lemire zagości na dobre (nie wyobrażam sobie żeby nie wydali wszystkiego przy ANAD)

Offline arczi_ancymon

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 16, 2018, 12:26:40 pm »
Więc teraz następna z listy jest Promethea.

Offline death_bird

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 16, 2018, 09:23:12 pm »
No to pozostaje pytanie o jakość tego wydania.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline clandestino

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 17, 2018, 11:59:07 pm »
Robi reedycje tego co już kiedyś zostało u nas wydane. Więc prędzej bym się spodziewał wydania DMZ czy Hellblazer niż czegoś nowego.

Mogliby wydać krótki run Hellblazera Azzarello. Bardziej przypomina 100 kulek niż HB, ale to wciąż świetny komiks.

JanT

  • Gość
Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 18, 2018, 08:18:12 am »
Hellblazera jakby mieli wydawać to na pewno od początku te wydania https://www.amazon.com/John-Constantine-Hellblazer-Vol-Original/dp/1401230067 a ich jest już zapowiedzianych 19 (+kilka jeszcze będzie) i to na pewno jest przeszkodą. Ale bardzo, bardzo bym chciał  :smile: A tu jeb i w maju rusza   :biggrin: Bo chyba coś jeszcze będzie jak Bagniak rusza w kwietniu.

Offline SawiK

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 18, 2018, 08:22:43 am »
Ciekawe czy jeszcze czymś Egmont Nas zaskoczy w tym roku. Jestem zachwycony Swamp Thingiem ale wolałbym by utrzymali tempo jedno Vertigo miesięcznie. Wydłużył by sie czas czekania ale z kasa nie było by takich problemów.

Offline arczi_ancymon

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 18, 2018, 09:09:44 am »
Jeśli stał się cud (trzymam kciuki), to już Vertigo na stałe zagości u nas 2x w miesiącu, a wtedy wiele rzeczy jest możliwych :smile: Nie obraziłbym się gdyby weszli w tego Hellblazera w formacie takim jak Marvel Now, a już byłoby ekstra gdyby dorzucili do tego jeszcze offset - wtedy może dałoby się tę serię ogarnąć za kasę nie większą niż takie Gotham Central. Niemniej dla mnie priorytetem jest Promethea (w formacie egmontowym byłyby to tylko 3 tomy), a dopiero później może iść wszystko inne :smile: Byłoby super, gdyby Egmont dostrzegł Milligana i ogarnął, że Vertigo poza seriami wydaje też sporo dobrych one-shotów (np. owiana migiełką legendy Enigma wspomnianego pana).

Offline -gościu-

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 18, 2018, 09:23:13 am »
Byłoby super, gdyby Egmont dostrzegł Milligana i ogarnął, że Vertigo poza seriami wydaje też sporo dobrych one-shotów (np. owiana migiełką legendy Enigma wspomnianego pana).


Bardziej mini serii, niż one-shotów, ale zgadzam się, ze dwa takie tytuły na rok by się przydały. Enigma, Extremist, czy 100 % i Heavy Liquid Paula Popa.

Offline isteklistek

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 18, 2018, 09:34:35 am »
Tempo 2 na miesiąc jest bardzo dobre, o ile będzie dostawali to, na co ludzie czekali. Jest Potwór, dorzucić jeszcze Morrisona komiksy i może w ciągu dwóch lat wyrobimy się najbardziej wyczekiwanymi tytułami. Nie robiłem jeszcze listy, ale już trochę serii jest pootwieranych, więc lepiej je szybko kończyć i zabierać się za następne.

Offline brzon

Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 18, 2018, 09:38:26 am »
Hellblazera jakby mieli wydawać to na pewno od początku te wydania https://www.amazon.com/John-Constantine-Hellblazer-Vol-Original/dp/1401230067 a ich jest już zapowiedzianych 19 (+kilka jeszcze będzie) i to na pewno jest przeszkodą. Ale bardzo, bardzo bym chciał  :smile: A tu jeb i w maju rusza   :biggrin: Bo chyba coś jeszcze będzie jak Bagniak rusza w kwietniu.
A dlaczego nie. Myślę, że z Hellblazerem mogą zrobić jak Ongrys z Dreddem np. zamiast puścić od początku wydaliby 2 tomy runu Azzarello i zobaczyliby jak schodzi (bez podawania numerków tomu na grzbiecie). A jakby zaskoczyło wydawaliby regularnie całość. W końcu Constantine to ważna postać runu Moora w Swamp Thingu.


Generalnie uważam, że mamy realną szanse na Vertigo Classic:
1. Swamp Thing - kwiecień
2. Animal Man Morrisona (3 tomy)
3. Hellblazer (w wersji jak powyżej)


Potem mogłyby dojść Doom Patrol i the Invisibles. Wraz z Sandmanem tworzyliby piękny pakiet Vertigo Classic :cool:

JanT

  • Gość
Odp: DC VERTIGO - EGMONT 2018
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 18, 2018, 09:49:47 am »
W końcu Constantine to ważna postać runu Moora w Swamp Thingu.
Nie pomyślałem o tym że Hellblazer może iść do pary Swamp Thinga (jak BBPO do Hellboya  :smile: ) Pierwszy numer Hellblazera zbiera zeszyty Hellblazer #1–9, Swamp Thing #76–77.

Trzymajmy kciuki za to w maju:


W końcu "duże plany do Vertigo"  :smile:

Jeśli stał się cud (trzymam kciuki), to już Vertigo na stałe zagości u nas 2x w miesiącu
Myślę że jakby zwiększyli częstotliwość to do systemu 2-1 jak "Klasyka Marvela" To i tak byłoby 6 serii z tomem co 4 miesiące. Się napaliłem  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2018, 10:10:32 am wysłana przez JanT »

 

anything