trawa

Autor Wątek: Green Lantern Corps  (Przeczytany 33568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 16, 2017, 07:35:03 pm »
To i ja się dorzucę do pochwał. Przy Prawie Sinestro bawiłem się najlepiej z dotychczasowych tomów Odrodzenia. Uwielbiam kosmos DC, uwielbiam Latarnie i w końcu mogłem chociaż trochę polubić Hala Jordana. Jak wcześniej Itachi zauwayzł w końcu zachowuję się jak przystało na najlepszego z Zielonych. Nie jest lekkomyślny, gwałtowny i nie przygotowany - jak często bywało wcześniej. Akcja gna, rysunki wylewają się z kadrów. Po prostu świetnie. Też zachciało mi się Sagę Johnsa czytać od nowa :D

Oby się sprzedało dobrze, a może E będzie miał możliwość skopania druku (:badgrin:) GL od Johnsa.

Offline Maragast

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 22, 2017, 02:13:10 pm »
A jam takie pytanie odnośnie tej serii: czy pierwszy tom stanowi zamkniętą historię czy jest to początek, który w kolejnym tomie będzie kontynuowany (jak Aquaman)???

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 22, 2017, 02:39:47 pm »
Będzie kontynuowany w kolejnym tomie.

Offline Nawimar

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 18, 2018, 05:17:48 pm »
Ciekawe co z tego wyniknie...
 
 

Offline Murazor

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 18, 2018, 06:22:03 pm »
Ja tam czekam z niecierpliwością. Okładka jest świetna, a kreska na przykładowych planszach mocno mnie zachęca.
Link do pierwszych 7 stron:
https://www.dccomics.com/graphic-novels/green-lantern-earth-one-2018/green-lantern-earth-one-vol-1

Offline Maragast

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 18, 2018, 06:38:33 pm »
Ziemia Jeden Green Lantern, proszę, proszę...
U nas pewnie ukaże się... nigdy :(


Ale jeśli idzie o Deluxy to liczę, że Egmont skusi się na wydanie zbiorcze "Green Lantern Kyle Rayner" (na razie wyszedł jeden tom, zbierający zeszyty od Szmaragdowego Zmierzchu do początku Godziny Zero). Skusili się na wydanie zbiorcze WW Rucki to może tu też jest nadzieja.

Offline Murazor

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 18, 2018, 06:48:29 pm »
Drugi tom na maj chyba zapowiedziany Kyle'a. Martwię się, że zbyt anonimowy Latarnik dla polskiego czytelnika. To nie Hal Jordan  :-? Po świetnej (i hipotetycznej :) ) sprzedaży runu Johnsa może byłoby zainteresowanie solowymi przygodami.

Offline Maragast

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 18, 2018, 07:36:55 pm »
A to jest jest tak, że Egmont wydaje w "cegłach" tylko to co wcześniej wyszło na zachodzie? Daredevil Bendisa został wydany w takim składzie (tzn. 3 big tomy) najpierw na Zachodzie, tak samo Catwoman czy Wonder Women (chociaż tu wydano na razie dwa tomy, trzeci chyba w lipcu),  a Egmont po prostu kupuje licyncje tych wielkich wydań zbiorczych (ewentualnie zmienia format, jakość papieru czy okładke na twardą).
Jeśli idzie o Run John'sa to chyba jeszcze nie ma tak wielkich wydań zbiorczych nadających się na Deluxa (chyba, że się mylę to mnie poprawcie), a raczej wątpie by Egmont zdecydował się na wydanie tego w takiej formie jak Odrodzenie (zresztą ile tomów by tego było? pewnie z 15-20).
A takie wydanie Kyla jest wręcz idealne na Deluxa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 07:42:06 pm wysłana przez Maragast »

Offline Nawimar

Odp: Green Lantern Corps
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 18, 2018, 09:03:05 pm »
Kyle'a (fantastyczne czytadło!) najchętniej widziałbym raczej w identycznej formule jak "Gotham Central". Natomiast w "DC Deluxe" marzy mi się pełne wydanie w jednym tomidle "Szmaragdowego Świtu" i "Szmaragdowego Świtu II", cegiełki niewiele tylko mniejszej pod względem objętości niż "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach". Oczywiście na to nie ma szans ale pomarzyć zawsze można.

 

anything