Autor Wątek: Wolfens of Yllia  (Przeczytany 37646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Wolfens of Yllia
« dnia: Wrzesień 10, 2003, 01:09:46 am »
Jak łatwo sie domyslic , kce tutaj podyskutowac o Wolfenach zamiast ciagle offtopowac na innych tematach  :mrgreen:
czy macie jakies uwagi co do textu ktory war2 zamiesci dzis na stronce nt jednostek wolfenskich - niedlugo pojawi sie takze na gildii ;) niektorzy z was jush mieli okazje go przeczytac , wiec prosze o jakies uwagi , ciekawostki itp - po prostu wszystko o wolfenach co wam przyjdzie do glowy  :twisted:
btw - kto gra / ma zamiar grac wolfenami ?? bo narazie to tylko ja i war2 jestesmy .... moze dzieki temu tematowi powstana nowe stada a krew poplynie szerokim strumieniem ku chwale Yllii  :twisted:
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Jakub.Jerzak

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2003, 02:05:55 pm »
turlałem się trochę po innych systemach bitewnych i zawsze wybierałem armie ze wzgledu na figurynki, taka też jest i tym razem , poprostu wilczki są rewela :D
dopiero czytam zasady, po angielsku, więc troszke to potrwa.
boję się, że nie zdążę kupić figsów 20 IX (podobno będą :) ) - nie chcę kupować na ślepo jeśli masz zatem radę początkującego konfro..coś tam to chętnie poczytam
outh park punx

Offline Vallarr

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2003, 02:10:00 pm »
zasadniczo jush jest cos takiego , jak tylko sie strona zaktualizuje to bedzie na niej opis jednostek - czyli co warto i dlaczego...
btw - Redeye mial to zamiescic na gildii ale jakos pustawo ....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Jakub.Jerzak

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2003, 03:06:46 pm »
otóż to.
przęglądałem stronę Rackscan (są tam statystyki dotyczące "używalności taktycznej" jednostek w stosunku charakterystyka do PA.
outh park punx

Offline Alchemik

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2003, 03:14:46 pm »
Jesli chcesz to polska instrukcja do Konfrontacji jest dostępna na http://www.bazyliszek.com A jeśli chodzi o przydatność modeli to faktycznie najlepiej sprawdza się RAckscan.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Vallarr

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:55:21 pm »
dobra , VeyDer zamieszcza artykuł jutro na stronce , Redeye na gildii tesh , a po poludniu wysle im budowe i strategie defensywnej(tak !!) armii wolfenów :D w przygotowaniu ofensywna , czekam na komentarze :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline war2bone

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2003, 04:55:14 pm »
na www.konfrontacja.friko.pl juz jest ..... wybaczcie slaba liczbe tekstow ale dopiero to wrzucimy na weekend
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Jakub.Jerzak

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2003, 08:04:45 am »
no wreszcie się doczekałem opisu jednostek, jest super :D , fajna rzecz dla początkujących - nie będę musiał kupować figsów na ślepo :wink:  - o ile sie do nich dorwę
outh park punx

Offline _Wychwethyl_

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2003, 11:20:16 am »
Ja chcialbym dac takie male ogloszenie: Kupie Saphyr-the solitare wolfen z boxa. Cena do uzgodnienia.
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2003, 11:55:51 am »
Moim skromnym zdaniem  Wolveni  To powergamerska armia która nie wymaga od gracza sporej taktyki i duzo myslenia w czasie gry, poniewaz nawet idiota ( nic nie sugeruje )  potrafi kierowac armią ktorej nic do szczescia nie brakuje, a tym bardziej kostek do ataku......
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline war2bone

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2003, 01:18:01 pm »
oj mylisz sie bo jak przeciwnik wezmie ci liczebnoscia to bedziesz mial powiedzmy 6 kostek a goscie dajmy na to 9 i co ?????? 5 na obrone 1 w atak ..... pozatym ich liczebnosc i duze wymiary sprawiaja ze przeciwnik nie zastanawia sie w co strzelac ...... sa to modele elitarne a jak wiemy nawet takie bardzo szybko spadaja ... jeden nie fart i do domu albo biegaj z powazna rana .....
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:10:22 pm »
tak ale bardzo łatwo nimi manewrowac i zajsc lub otoczyc przeciwnika...
Ludzie wy wiecie jak ja sie czuje z moim skromnym 7,5 cm ruchu a obok mnie biegaja jakies bydlaki
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline war2bone

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:15:38 pm »
Cytat: "Filip"
lub otoczyc przeciwnika...


chyba z czterech ston swiata i nie wiecej :D ..... czlowieku to ta rase sie otacza
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Alchemik

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:20:34 pm »
Cytat: "Filip"
Moim skromnym zdaniem  Wolveni  To powergamerska armia która nie wymaga od gracza sporej taktyki i duzo myslenia w czasie gry


Jeśli tak myślisz o Wulfenach, to ciekawe co powiesz o Devourersach:) po angielskim forum krążą opinie że wraz z nowymi modelami do tej armii jest ona obecnie w stanie wciągnąć Wulfenów jedną dziurką od nosa:) Ktoś zauważył że Devourersi co ciekawe są (jako cała armia) bardziej nastawieni na współpracę pomiędzy poszczególnymi jednostkami niz Wulfeni.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline war2bone

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 18, 2003, 05:27:13 pm »
wiesz chcialem na inkwizycji grac ta rasa i powiem ci ze sa zawalisci .... ich taki najlepszy hero jest taki wymiatacz ze szkoda gadac .... pozatym sojusze z orkami i goblinami robia swoje ......

PS. widzieliscie ich zabojczynie .... maja 2 tryby tancow ..... jeden agresywny ... ze cos tam cos tam ... ale najwazniejsze ze maja zawsze zdolnosc assasin a drugi ... obrony ktory po prostu zwieksza im obrone
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych